wstecz
Pytania do Kuthumiego  (1)

Kuthumi i siedem sakramentów kościoła apostolskiego

Jak złamać pieczęć sakramentu bierzmowania?
Uzupełnienie do łamania pięczęci bierzmowania.
Jak złamać pieczęć sakramentu chrztu?

Zanim przejdziesz do studiowania rady Kuthumi'ego, KONIECZNIE zapoznaj się z prawdziwą funkcją siedmiu sakramentów kościoła apostolskiego, czytając dwa krótkie artykuły:

Pieczęć, czyli jak ukraść człowiekowi duszę - artykuł z taraka.pl
Złodzieje dusz - Przyczynek do projektu łamania pieczęci - artykuł z taraka.pl


Jak złamać pieczęć sakramentu BIERZMOWANIA?

Ponizszy tekst jest zapisem rozmowy (channelingu) Kasi z Kuthumi'm, przeprowadzonej w dniu 1 marca 2009.

Pytanie od Kasi

W tej chwili, chwili tak istotnej dla mnie, dla nas wszystkich, przychodzi czas na pytania. Pytania, które zadawane w Nowej Energii, energii która wzrasta, mają ogromny sens i znaczenie.

Rozumiem, że informacje od Was, przyjaciele, powinny być odbierane językiem Aaa - sercem, jego treścią, wszystkim. Emocje jednak nam to utrudniają.

Czy teraz jest czas na pytania tak ważne dla nas wszystkich? Istotne dla tych, którzy pragną pójść dalej, doświadczać więcej, zrozumieć i przede wszystkim, kreować swoje życie zgodnie ze świadomością Nowej Energii?

Chodzi mi o pieczęć nakładaną przez biskupów w trakcie bierzmowania- jak wpływa na rozwój duchowy i energię człowieka oraz i co najważniejsze - jak ją zdjąć, aby móc doświadczać podróży astralnych i świadomości rozwoju duchowego, w pełni i bez ograniczeń, które teraz wiążą człowieka ze względu na ową pieczęć.

Kuthumi:

Namaste, przyjaciele. Istotnie, pytania które poruszacie są niezwykle ważne. Energia nakładana w trakcie bierzmowania pieczęcią transformacji blokad, zakłóca czakry, stwarza przestrzeń, na skutek której, wasz rozwój staje się w dużej mierze zablokowany.

Energia bierzmowania wpływa znacząco na wasze życie, jej siła jest odrębną częścią świadomości, zakłucajacą proces rozwoju duchowego w waszych ciałach subtelnych. Jesteście więc narażeni na bodżce zewnętrzne likwidujące siłę integralną świadomości boskości [uniemożliwiając w pełni świadomy rozwój duchowy - dop. Kasi]

Jednak Wy, kazdy z was, jako istota boska, jesteście naznaczeni bądż też zintegrowani z siłą, która pozwala na dostosowanie się do pola energii zbiorowej świadomości. Świat w którym żyjecie jest częścią tej energii, co ułatwia penetrację na najgłębszych poziomach świadomości ludzkiej oraz ciał subtelnych, mających ogromny wpływ na integrację tej energii [egretop]. Jej integralna całość blokuje wam dostęp do światów równoległych i światów integracji duchowej, dzięki którym rozwijacie swoje postrzeganie pozazmysłowe i swoją moc.

Jednym słowem, [egregor] jest odrębną częścią waszej energii, żyje całością, składa się tylko i wyłącznie z energii dezintegracji [co wywołuje u człowieka nerwowość, agresję, strach, chaos, ogólnie - negatywne emocje, w dużym stopniu utrudniające praktyki duchowe i osobisty rozwój człowieka].

Wasz boski pierwiastek pozwala jednak na całkowitą dezintegrację tej siły, ale o tym póżniej.

Pytacie jak wpływa to na podróże astralne. W trakcie podróży astralnych osób nienaznaczonych świadaomością sakramentu bierzmowania - tak zwanym egregorem - energia rozwija się symbiotycznie. Doświadczają siebie nie znając strachu. Doświadczają energii, która umożliwia im integrację z boskością w pełni - co nie oznacza, że osoby naznaczone tym sakramentem nie doświadczają tej boskości. Także są jej częścią, ale właśnie dzięki tej integralnej świadomości - egregorze - której częścią są odrębne światy, światy chaosu i dezorganizacji - powoduje tak niesprzyjające uczucie, jak strach przed całkowitą wolnością.

Ta integralna część [egregor] jest nasycona tą energią i rozwija się w trakcie doświadczania ścieżki duchowej uniemożliwiając ludziom integrację duchowości w pełni. I dochodzimy do najważniejszego pytania:

Jak działaniem duchowym, powtarzam - duchowym, złamać pieczęcie sakramentu bierzmowania?

Ze względu na to, że to sakrament składany inną świadomością [ceremonie magiczne], należy postąpić podobnie. Chodzi tu o rozprowadzenie białej energii na bardzo subtelnych poziomach aurycznych.

Aura składa się z siedmiu ciał, które mają kolejnych siedem ciał subtelnych. Te subtelne ciała posiadają swoje ciała świetliste i to właśnie tam kapłani umieszczają pieczęć.

Pracując z aurą dostosujcie swoją energię równolegle [chodzi o skierowanie białej energii na swoją aurę]i będzie wam łatwiej dotrzeć do matrycy, a z tamtąd do ciał świetlistych na których złożony jest ten byt [egregor].

Kasia - Jak to zrobić?

Kuthumi:

Praca z aurą polega nie tylko na obserwacji, ale także na wyczuwaniu wibracji jej drgań oraz siły.

Postępując w oczyszczaniu stopniowo, wejdziecie na czakrę adżnia, która umożliwi dostanie się do matrycy.

Matryca, to nic innego jak siatka AKA, którą można zobaczyć pracując z ciałem subtelnym, a dokładniej - stając się jego częścią. Wyczuwając ją musicie być zintegrowani z tą energią, która po czasie umożliwi wam złączenie się ze spiralą ciał subtelnych.

Na ich wierzch można dostać się w trakcie głębokiego stanu świadomej synchronizacji energii.

Jak synchronizować ciała auryczne?

Dzięki tworzeniu światła, którego częścią jest energia.
Dzięki temu złamie się pieczęć, która umieszczona jest w ciałach subtelnych.

do góry

(01.03.2009)

brak krechy?

UZUPEŁNIENIE do łamania pięczęci BIERZMOWANIA.

Kasia
Przyjacielu, podaj proszę opis rytuału łamania pieczęci bierzmowania.

Kuthumi:
Kochani każdy z was jest częścią energii boskości. Posiadacie ten pierwiastek od chwili narodzin. Rozwijając się, bądź doświadczając drogi duchowej, jesteście mniej lub bardziej świadomi jej wibracji. Teraz, w czasie przebudzania Nowej Energii, będzie wam łatwiej doświadczyć zjednoczenia z waszą boskością.

Rytuał łamania pieczęci bierzmowania, w której znajduje się byt (egregor) ułatwi wam doświadczenie tej doskonałości. Wasza boskość znajduje się w waszych siedmiu ciałach subtelnych, oraz ciałach przyczynowych, które mają swoje świetliste ciała. Aby dostać się do pieczęci, należy skupić się na swoim polu aurycznym.

Przed rytuałem wypocznijcie. Pozwólcie sobie na relaks. Wzmocni to wasze siły, zarówno witalne jak i zrównoważy waszą energię. pozwalając tym samym na skupienie i świadomą synchronizację waszej energii.

Zacznijcie głęboko oddychać.
Rozluźniając swoje ciało poczujecie nieważkość.
Zsynchronizujcie każdą komórkę.
Pozwólcie sobie głębokimi oddechami na synchronizację waszego ciała.

Zacznijcie odczuwać swoje ciało subtelne, jego strukturę, energię. Skierujcie delikatnie uwagę na jego moc, cały czas oddychając świadomie. Głębokie oddechy pomogą wam zjednoczyć się z waszym ciałem subtelnym, odczuwając jego energię oraz moc.

Poczujcie jedność, zjednoczcie się z jego mocą, stańcie się nią - pozwólcie sobie na nieskrępowane, w pełni świadome odczuwanie boskości, pamiętając o głębokim świadomym oddechu, który zsynchronizuje waszą energię.

Doświadczając tej mocy, tej boskości, będąc nią, wyostrzy wam się stopniowo postrzeganie pozazmysłowe.

Każdy z was odczuje to indywidualnie. Macie tak różne energie, ale symbioza każdej jest jednością. I właśnie o tej jedności należy pamiętać skupiając się na swoich ciałach świetlistych.

Podczas wykonywania rytuału skupcie się na sercu. Jednocząc się ze swoją mocą i energią, będzie wam łatwiej doświadczać tego stanu. Synchronizując stopniowo kolejne ciała astralne, a jest ich siedem, i każde odczujecie inaczej, dojdziecie do energii ciał świetlistych (a to właśnie tam umieszczona jest pieczęć).

JESZCZE RAZ PAMIĘTAJCIE O SWOJEJ MOCY. Niech Wypełni Was Bez Reszty.

Stańcie Się Jej Częścią - poczujecie to jako jedność z wszechświatem, ze sobą.

Światło, oraz synchronizacja ciał świetlistych i przyczynowych spowoduje rozłam pieczęci bierzmowania.

POZDRAWIAM Z MIŁOŚCIĄ - KUTHUMI

do góry

(05.03.2009)

brak krechy?

Jak złamać pieczęć sakramentu CHRZTU?

Kuthumi:

Pieczęć sakramentu chrztu, polega na energii dezintegracji Świadomości niemowlęcia.
Jego nieświadomy udział w obrzędzie, nie wpływa znacząco na jego dalszy rozwój duchowy.
Wraz z praktykowaniem i doświadczaniem drogi duchowej i jej symbiozą, owa pieczęć zanika.

Kasia
Czy ja lub ktokolwiek inny, w trakcie rozwoju duchowego, będzie miał jakieś trudności ze względu na sakrament chrztu ?

Kuthumi:
Tak, jednak w stopniu niewielkim. Jak już wcześniej mówiłem, w trakcie rozwoju duchowego zostaje zerwana pieczęć świadomości zbiorowej, jaką nakłada ksiądz. Każda dusza odbiera to integralnie, jej rozwój duchowy zależy od energii z jaką pracuje, i jaką się otacza.

Właśnie Teraz przyszedł czas na integralny rozwój świadomości. Nowa Energia będzie wam sprzyjała, co ułatwi usunięcie wszelkich blokad i złamanie wszystkich pieczęci utrudniających wam rozwój duchowy.

(05.03.2009)

do góry