wstecz
Pytania do Kuthumiego  (11)
(Odpowiada - Tobiasz i profesor Adamus Saint Germain)

Czym właściwie jest Oko Proroka?

Drogi Przyjacielu,

Twój list porusza bardzo istotne problemy związane z rozwijającą się świadomością w Nowej Energii. Jednak potrzeba zjednoczenia Ziemi stanowi integralną całość Waszej świadomości, dlatego też Kryon zajmuje się głównie rozszerzaniem tej świadomości.
Kochani, wiele zagadnień wiąże się z tego typu pytaniami, ale zacznijmy od najważniejszego:

Czym właściwie jest Oko Proroka?

To linearna świadomość, która ma ogromny wpływ na Waszą strukturę, na Wasz kod elementarny oraz kod DNA. Jest integralna z całością, która rozwija się w Waszych ciałach świetlistych. Jej pierwiastek posiadacie jako całość.

Pytanie: Czy wpływa to znacząco na nasze postrzeganie świata w nowej energii?

Odpowiedź:
Tak, jednak Wasza świadomość się budzi. To co zostało rozbite na atomy, na elementarną cząsteczkę boskości jakiś czas temu - teraz się integruje i łączy z Waszym pierwiastkiem jako całość, która uszlachetni Was jako istoty duchowe. Dlatego teraz tak ważne jest, abyście pozwolili tej mocy na rozwój. Wasza energia będzie waszym przewodnikiem.

Praca w tym kierunku została rozpoczęta, a jej zmiany zapoczątkowane kilka lat temu. Biegacze bardzo często pomagają Wam w czasie snu, w rozwoju tej energii. Często, pracując na subtelnych cząsteczkach Waszego kodu DNA i w najgłębszej energii Waszej świadomości, usuwają to pojmowanie świata w sposób stopniowy i zgodny z Waszą energią. Otwórzcie się na to.

Kochani, to wiele zmieni w Waszych ciałach świetlistych. Uwolnicie się od blokad, zjednoczycie się ze swoją mocą. Wystarczy tylko uwolnić tę energię. Pamiętajcie - serce będzie waszym przewodnikiem.

W tej chwili tak istotnej dla Was, jest tak wiele dusz, które przekształcają swoje myślenie. Patrząc na energię w sposób subiektywny - rozwiniecie się i nauczycie zrozumienia.
I tak to jest.

Postrzeganie światła, to następne zagadnienie związane z nową świadomością. Patrząc na siebie sercem zmieniacie swoją energię. Czakry stanowią integralną całość Waszych ciał świetlistych. Każda z nich jest całością. Wibracja jednej odpowiada za kolejną. Jeśli w Waszym polu aurycznym następuje zablokowanie energii, przestaje płynąć zgodnie z waszą świadomą symbiozą.

Świadoma symbioza, to cząsteczka waszego kodu DNA odpowiadającego za symetrię drgań aury oraz ciał sensorycznych. Każde z nich, jak już mówiłem wcześniej, jest przejawem jej mocy, która jest elementarną całością jednostki. Rozwijając swoje postrzeganie pozazmysłowe i moc - Wasze ciała sensoryczne przekształcają się, a nici AKA skupiają się w integralną całość, kształtując dzięki temu Waszą moc.
Zjednoczenie tych ciał polega właśnie na GŁĘBOKIM, ŚWIADOMYM zespoleniu duchowym.

Postrzeganie świata linearnego wiąże się z głębokimi zmianami w Waszej psychice oraz pojmowaniu tych zmian, ale przede wszystkim - samych siebie.

Energia która jest teraz na Ziemi, jaka oplata jej cząsteczki, wiąże się z symetrią drgań jakie są Waszą cząsteczką. To właśnie dzięki temu żyjecie jako nowa świadomość, świadomość której się uczycie, której jesteście częścią.

Pytasz o oko proroka. To istotna zmiana, która wraz z narodzinami nowego świata zmieni waszą energię.

Pytanie: Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Odpowiedź: Tak, ale teraz nie jesteście gotowi na te informacje.

Przyjaciele, zwracam się teraz do wszystkich Shaumbra: tych którzy się rozwijają, tych którzy doświadczają oraz tych, którzy wkraczają na nową drogę świadomie.
Bądzcie świadomi tych zmian. Ta wspaniała energia pomoże wam zjednoczyć moc w Waszych ciałach subtelnych.

Pytanie: Czy właściwe przyswajanie światła nie powinno być poprzedzane odblokowaniem czakr, szczególnie tych powyżej dwunastej?

Odpowiedź:
Tak masz rację. Czakry, jak już mówiłem wcześniej, stanowią centrum wszechświata, centrum zjednoczenia Waszej energii. Jesteście odpowiedzialni za moc oraz strukturę drgań Waszej energii, jednak aby odblokować czakry znajdujące się w polu aurycznym, a szczególnie czakrę dwunastą, potrzeba dużo energii.

Jak je odblokować? To bardzo zawiła droga redukcji energii, dlatego też czakrami powyżej dwunastej zajmują się biegacze.

Pytanie: W jaki sposób?

Odpowiedź:
To tworzenie alternatywnych cząsteczek energii, które jednoczą się informacjami z Waszą cząsteczką DNA oraz linearnymi stopniami światła. To energia, która odpowiada za Wasz kod DNA oraz za informacje zawarte w sieci AKA. Dzięki temu właśnie czakry, które znajdują się powyżej dwunastej, zintegrują się z Waszymi niższymi czakrami w nowej świadomości, tworząc jedną.


Z miłością - Tobiasz i profesor Adamus Saint Germain.

(25.03.2009)

do góry