wstecz
Pytania do Kuthumiego  (12)
(Odpowiada - Tobiasz)

Hej Kuthumi. Czytałem pare z twoich odpowiedzi na stronie shaumbra.pl. Sory, ale co to za pierdoły?
Nie chcę urazić cię Kasiu, ale zapytaj Kuthumiego czemu nagle osądza, przewiduje przyszłość, neguje świat doczesny, i używa mocy, skoro wszyscy dobrze wiemy że to nie prowadzi do niczego tylko BRAKU równowagi.
A przy okazji dlaczego wciąż mam ten problem z byciem w bezpiecznej przestrzeni.

Drogi Przyjacielu,

Twoja droga duchowa zawiera w sobie wiele ekspresji, dynamiki, ciepła, ale też strachu, niezrozumienia i buntu. Nie potrafisz odnaleźć swoich wartości, tego kim jesteś naprawdę. Wiele osiągnąłeś w swoim życiu ale często kosztem wyrzeczeń - niepotrzebnie.
Wchodząc w nową energię jesteś bardzo zagubiony, a Twoje słowa są naprawdę bardzo nieskoordynowane i niestabilne.

Pytasz dlaczego w Tobie tyle niepewności.

Rozwiń swoją pasywność, swój wizerunek. Zrezygnowałeś ze swojej indywidualności. Dlaczego Ty, jako człowiek pełny ekspresji i dynamiki, często wykorzystujesz tą piękną energię w sposób subiektywny i bardzo agresywny. Otaczasz się energią pełną dysonansu.

Pamiętaj o sobie jako o człowieku pełnym ciepła. Wiem, że głęboko w Twoim sercu jest miejsce na równowagę. Możesz ją sobie zapewnić tylko zrozumieniem i rozwagą.
Zwracaj uwagę na to co robisz, na swoją energię, bądź indywidualistą dla swojej energii. Naucz się czerpać ze swojej indywidualnej jedności.
Zrozumienie jest dla Ciebie najistotniejsze. Kontrolując swoje emocje będziesz mógł świadomie wybierać drogę w nowej energii bez oporów i gniewu, który w Twoim życiu niepotrzebnie odgrywa wielkie znaczenie. To się zmieni jeśli zaakceptujesz to, co dzieje się w Twoim sercu, jeśli zwrócisz uwagę na Twoją moc.

Dlaczego tak wiele się o tym mówi?

Ze względu na energie, które w życiu wielu z was są istotną całością. Budujecie z nich świat pełen ekspresji.

Energia, która na Ziemi jest teraz tak gęsta, nabierając tak dużego tempa, będzie dla niektórych z was męcząca. W takich chwilach po prostu
USIĄDZ I ROZLUZNIJ SIĘ, WEŹ GŁĘBOKI ODDECH I ROZLUŻNIJ CIAŁO ŚWIADOMIE.
Podczas medytacji poczujesz zmiany. To rozwinie w Tobie integrację z nową energią, której w Tobie teraz jest tak niewiele na skutek emocji.

Tworzysz ekspresją, ale często wbrew swoim duchowym pasjom, wbrew sobie. I stąd biorą się u Ciebie tak drastyczne zmiany energii. Te zmiany są dla Ciebie zbyt ekspansywne. Często gubisz się w sobie nie wiedząc, co jest dla Ciebie najistotniejsze, nie rozumiesz przemian, które teraz odgrywają w Twoim życiu tak istotne znaczenie.

Przyjacielu, zbyt wiele w Tobie buntu, jednak to co przeżywasz, zmieni Twój pogląd na świat. Odczuwaj siebie sercem. Pozwól nowej energii aby rozlała się w Twoim sercu. Wpuść światło do swojego domu, zrób mu miejsce i pozwól tej słodkiej energii płynąć.

I tak to jest,

Z MIŁOŚCIĄ - TOBIASZ.

(30.03.2009)

do góry