wstecz
Pytania do Kuthumiego  (13)
(Odpowiada - Tobiasz)

Jaka jest przyczyna ataków energetycznych na mnie i rodzinę?
Czy rozwijanie miłości i serca nie jest tym najważniejszym zdarzeniem u każdego idącego ścieżką rozwoju. Według mnie jest to kluczem, a tak mało się o tym mówi.

Pytanie:
Jaka jest przyczyna ataków energetycznych na mnie i moją rodzinę?

Drogi Przyjacielu,

Twoja energia bardzo przekształciła swoją strukturę. Dla Ciebie oznacza to wiele zmian. Pomagając innym zapomniałeś o najważniejszej i najistotniejszej rzeczy:

NIGDY NIE NALEŻY INGEROWAĆ W AURĘ I CIAŁA ŚWIETLISTE INNEJ ISTOTY,

czym zablokowałeś u siebie naturalny przepływ sił witalnych, narażając się tym samym na ataki energetyczne ze strony innych ludzi.

Wpłynęło to bardzo na Twoją psychikę i poczucie bezpieczeństwa. Rozumiem, że chcesz pomóc ale zawsze zwracaj uwagę, przede wszystkim, na swoje bezpieczeństwo.

Ataki energetyczne o których, wspominasz wiążą się z nieprzyjemnymi wpływami na aurę i ciała świetliste. Może to w znaczny sposób osłabić Twoją strukturę energetyczną .
Aby bronić się przed tego typu atakami należy otoczyć się promieniami energii. Wygląda to tak:

Usiądz wygodnie i skup się na oddechu. Świadomy oddech pomoże Ci wyciszyć myśli i wyrównać energię. Podczas oddechów szybko zauważysz zmiany - chodzi tu o odczucia aury oraz energii w sobie i wokół siebie. Zjednocz się z nią, pozwól niech wypełni całe Twoje pojmowanie, całą uwagę. Pozwól myślom płynąć, zostaw to co zaprząta uwagę na codzień. Skupiając się na energii, stwórz pewnego rodzaju świetlisty kokon, który stanie się twoją ochroną.

Metoda DEIR (D.Wereszczagin - autor książęk) bardzo w tym pomaga, uczy jak kształtować energię tak, aby świadomość niestabilizacji oraz energii, które wpływają na Ciebie w tak niekorzystny sposób, były naturalną metodą odcięte.

Nowa Energia jest Twoją siłą przewodnią. Nauczysz się dzięki temu jak z niej korzystać. Wiele to zmieni w Twoim życiu.

Istotnie, na Twoją rodzinę ataki energetyczne także mają duży wpływ, jednak mają na to wpływ różne czynniki. Przede wszystkim energia jaką się otaczacie. Jest to istotne w trakcie rozwoju duchowego i przekraczania nowej świadomości. Dbając o swoją własną psychikę, swoje bezpieczeństwo - uczycie się świadomie kierować energię tak, aby chroniła was i sprzyjała w trakcie doświadczania zmian, które obecnie przekształcają wasz świat.

Symbioza, która jest tak ważna w trakcie integracji nowej energii, ma istotne znaczenie. Dla was ważne jest zrozumienie. Każdy z was idzie odrębną drogą, zmierza w ściśle określonym przez siebie celu, wielokrotnie gubiąc właściwe pojmowanie energii otaczając się chaosem. W waszym świecie, często tak bezwzględnym i brutalnym, nie znajdujecie miejsca na zrozumienie, indywidualność i ciepło. W sercach pojawia się niepewność o siebie nawzajem, o swoją własną moc. Choć nieświadomie, burzycie tę siłę którą tak precyzyjnie budujecie. Dlatego właśnie każdy czerpie z życia bogactwa doczesne gubiąc się w Nowej Energii.

ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ, ZWRÓĆ UWAGĘ NA SIEBIE, NA ENERGIĘ KTÓRA POPRZEZ DOŚWIADCZENIA PRAGNIE UWOLNIENIA, SWOBODY.

Pozwólcie sobie na zrozumienie. Zmieniając tym samym swój pogląd na życie, ukształtujecie energię tak aby wniosła w wasze życie równowagę.

Pytanie

Czy rozwijanie miłości i serca nie jest tym najważniejszym zdarzeniem u każdego idącego ścieżką rozwoju. Według mnie jest to kluczem, a tak mało się o tym mówi.

Odpowiedz:

Drogi Przyjacielu, Twoje pytanie, jak już wspomniałem wcześniej, ma istotne znaczenie. W Nowej Energii która rozwija świadomość, tak wielu z was kształtuje się oddzielnie.
Miłość to energia jedności. Poprzez doświadczenia, które są waszym udziałem, jesteście częścią tej świadomej integracji tej energii.
I właśnie dlatego TERAZ, kiedy budzi się w was ta Nowa Energia - kształtujecie siebie.
Przyjdzie czas na język Aaa - to język miłości. O nim wspominaliśmy wielokrotnie.

Z MIŁOŚCIĄ - TOBIASZ.

(30.03.2009)

do góry