wstecz
Pytania do Kuthumiego  (14)
(Odpowiada - Tobiasz)

Przez kilka ostatnich lat dosłownie wchłaniałem wszelką wiedzę dotyczącą rozwoju duchowego. Mimo zdobytej wiedzy, medytacji i oddechu, nie mam żadnych odczuwalnych efektów w postaci jakiegoś przepływu energii przez ciało (czy obok), czy też głębokiego "odlotu"w medytacji, czy tym podobne (nie mówiąc o jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu, itp.).
Na obecną chwilę jest to delikatnie frustrujące (dawniej była to niecierpliwość - ale była - już nie jest)

Drogi Przyjacielu,

Zbyt często poddajesz analizie swoją drogę duchową.
Metafory o których tak często wspominaliśmy (dom, wibracje światła, skrzynka z narzędziami nowej energii) to dla Ciebie teraz najistotniejsze części rozwoju tego, co sprawi że poczujesz w sercu wolność tego, dzięki czemu Twoja energia znowu się obudzi. Będziesz świadomy tych przemian.

Jeśli chodzi o drogę duchową na głębszych i bardziej ekspresyjnych poziomach, do której jeszcze nie dotarłeś - niebawem zmieni się Twoje pojmowanie. Energia z którą teraz pracujesz, będzie bardziej jasna i klarowna. Zniknie poczucie niepewności oraz dystansu który odczuwasz. Otwórz się na to.

Najistotniejsze jest teraz dla Ciebie odczuwanie swoich wibracji. Piszesz że nie odczuwasz nic, jednak nie do końca. W Twojej energii wiele się zmieniło, przekształciłeś ją w sposób bardzo ogniskowy, co oznacza że stała się biorcza w sposób bardzo delikatny i trójdzielny. Używam tu słów, których terminy odnoszą się do czystej postaci energii człowieka.

Widzisz - Twoja energia, tak jak energia każdego człowieka, składa się z wibracji bardzo subtelnych. Ciała astralne oraz przyczynowe mają za zadanie łączyć te wibracje.

Co to oznacza?

Oznacza to nic innego, jak tylko jednoczenie energii z którą pracujesz na najwyższych poziomach. Ze względu na to, że u Ciebie ta energia jest odczuwalna w tak dynamiczny sposób, jej odczucia nie zawsze są dla Ciebie zrozumiałe. Bądź cierpliwy.

Przyjacielu, swoimi oczekiwaniami nie pozwalasz sobie na odczucia. Zauważ że doświadczając przepływu tej energii, pozwalając jej na integrację, swobodną integrację, będzie Ci łatwiej zrozumieć, zaakceptować i doświadczyć.

Każdy rozwija się integralnie. Dla niektórych z was, odczucia energii są bardzo jasne i klarowne.
Inni doświadczają w głębi siebie, czyli na poziomie psychiki i odczuć duszy.
Jak sam zauważyłeś, Twoja energia - pojmowanie zjawisk jak to ująłeś nadprzyrodzonych
i wszystkiego co z tym związane - jest dla Ciebie zrozumiałe. To właśnie na tym poziomie rozwijasz się najbardziej. Pozwól sobie na to, nie broń się. Doświadczanie przyjdzie z czasem. Bądź dla siebie cierpliwy i wyrozumiały.

Dla wielu Shaumbra zrozumienie przychodzi dużo później niż doświadczanie energii oraz tego, jaka jest naprawdę. Ty masz ten dar. Pozwól mu rozwijać Twoją energię. Złącz się z tym, to cenne doświadczenie.

Zauważyłeś zmiany. Bądź dla siebie przewodnikiem. Odczucia będą w najbliższym czasie odgrywały dużą i znaczącą rolę. Zmienią Twoje pojmowanie, po którym nastąpi zmiana energii jaką jesteś, oraz którą się otaczasz. Odnajdziesz to czego Ci brak. Pozwól sobie na to. Z uwagą śledź każdy swój ruch . Energia w Twoim przypadku jeszcze nabiera tempa.

Wiedza którą zaczerpnąłeś z głębi siebie, będzie Ci pomocna i doda energii. Dla Ciebie zmieni się wiele spraw - zrozumiesz przede wszystkim siebie. Problemy które teraz stanowią dla Ciebie tak duże znaczenie, przestaną zaprzątać Ci umysł. Te sprawy staną się drugorzędne. Pozwól mocy na integracje.

I tak to jest,

Z MIŁOŚCIĄ - TOBIASZ.

(31.03.2009)

do góry