wstecz
Pytania do Kuthumiego  (16)
(Odpowiada - Adamus Saint-Germain.)

Jak mogę odzyskać zdolność podróżowania astralnego i widzenia aury?

Drogi Przyjacielu,

Za dużo w Tobie niepewności, lęku. Za często analizujesz swoje życie - analizując je zagubisz się, zagubisz swoją integralność której powinieneś dać szansę na rozwój. Za często też analizujesz energię którą się otaczasz - pozwól jej zaistnieć w Twoim życiu. Nie pozwalasz sobie na odczuwanie. Bądź częścią tego, co otacza Ciebie na co dzień, obserwuj wszystko. Nie analizuj doświadczeń życiowych - często logiczne i pośrednie myślenie, gubi wasze dusze. Nie możecie dzięki temu odnaleźć się w nowej energii.

Pragniesz podróży astralnych. Zrozumienia dogłębnej istoty aury oraz swoich ciał świetlistych.

Właśnie obserwacja i wyczuwanie energii, to podstawa w doświadczaniu światów integralnych i równoległych. Łącząc się ze swoim pierwiastkiem boskości, doświadczacie zrozumienia - to właśnie z głębi waszego serca płynie wasza moc.

Brak Ci równowagi wewnętrznej, poczucia absolutnego bezpieczeństwa, jedności z samym sobą.
Przyjacielu, bądź dla siebie częścią tej energii, której tak potrzebujesz. Wiem, że jest to dla Ciebie niezrozumiałe, czasami czujesz się jak Alicja w Krainie Czarów, ale zrozumienie przyjdzie samo - pozwól sobie na zjednoczenie z sercem.

Wkraczając w świat doświadczeń, na początku często zapominacie o odczuwaniu. Wasz umysł przejął rolę dominującą zagłuszając serce. Nie doświadczycie dzięki temu waszego boskiego pierwiastka czyli duszy, a to właśnie ona może stać się waszym przewodnikiem po metafizycznym świecie.

Pozwól więc sobie na odczuwanie tej pięknej energii którą jesteś. Doświadczysz wielu zmian. Dzięki temu łatwiej Ci będzie czerpać z tych doświadczeń radość. Zaufaj sobie. Będziesz mógł łatwiej odczuć zjednoczenie z energią, której doświadcza istota podróżująca astralnie. Zapomnisz o strachu, który w trakcie prób podróży astralnych, jest zbyt częstym przewodnikiem.
Nikt nie zrobi wam tutaj krzywdy, jeśli sami nie wyrazicie takiego życzenia, a często właśnie takie myślenie blokuje wam dostęp do wolności.

Pamiętaj o własnej mocy - uwolnij się od przeszłości. Ucząc się podróży astralnych, pamiętaj o równoważeniu energii prostymi ćwiczeniami aspektów duchowych dzięki temu ukształtujesz swój umysł. Bądź świadomy samego siebie. Cały czas zwracaj uwagę na energię dzięki temu poznasz jej wibrację i zrozumiesz siebie. Ten świat - świat metafizyczny będzie dla Ciebie przewodnikiem. Bądź dla siebie przyjacielem.

Z MIŁOŚCIĄ  -   ADAMUS  SAINT-GERMAIN.

(10.04.2009)

do góry