wstecz
Pytania do Kuthumiego  (19)
(Odpowiada - KUTHUMI LAL-SINGH)

Drogi Kuthumi,
nie jestem młoda ale mam cały czas wrażenie, że zycie dopiero się zaczyna. Pewnie wynika to z tego, że szukam spełnienia. Wiele wiem i umiem, ciesze się, kiedy mogę przekazać tę wiedzę innym i wiem też, że jest to bardzo dobrze odbierane. ale... jestem już zmęczona. Brak mi podstawowych środków na utrzymanie dwójki dzieci, cały czas pokonuję jakieś przeszkody, które wyglądają tak, jakby ktoś specjalnie podkładał mi nogę. Nie narzekam, szukam rozwiązań, ale one wymagają ode mnie ogromnego wysiłku i najczęściej kończą się niepowodzeniem.
Pytanie - dlaczego? Co nie tak robię, jaka tak na prawdę jest moja droga. Ale do tego wszystkiego mam ogromną ilość energii życiowej, którą obdarowuję także innych. Jestem wdzięczna za wskazówki...

Moja Droga

Jesteś bardzo wrażliwą i skrupulatną duszą. Twoje życie obfituje w wiedzę. Jak piszesz, zmieniasz dzięki niej także życie innych. Istotnie. Jednak, niestety nie potrafisz tak naprawdę zwrócić się do siebie, zrozumieć swoich potrzeb i pragnień
z którymi jesteś głęboko związana, a które stanowią dla Ciebie wartość. Dzięki nim tak naprawdę czujesz się spełniona.

Duchowe życie dla Ciebie stanęło pod znakiem zapytania. Dzieje się tak, ponieważ Ty nie potrafisz tak naprawdę odpowiedzieć sobie, co dla Ciebie jest najistotniejsze. Za często szukasz zrozumienia wśród innych. W sukcesach innych widzisz radość, co nie wyklucza również szczęścia w Twoim życiu prywatnym. Zagubiłaś się sama w sobie.
Mówisz, że odnajdujesz się w tym, co dzieje się w Twoim życiu. Jednak, tak naprawdę, nie widzisz zrozumienia, akceptacji i duchowej satysfakcji.

Moja Droga, pytasz co dla Ciebie jest istotne w duchowym zjednoczeniu?

Aby móc pójść dalej, podjąć próbę wyzwolenia z kręgu, w którym obecnie tkwisz, konieczna jest równowaga.

Piszesz, że masz wiele doświadczeń życiowych. Zwróć doświadczenia w swoim kierunku.

Pytasz jak to zrobić ?

Zwróć uwagę na to co w Twoi życiu ma znaczenie. Masz wiele doświadczenia życiowego, które w Twoim sercu spoczywa niczym niewykorzystany skarb. Teraz przyszedł czas aby go uwolnić. Stać się dla siebie nowym człowiekiem, który potrafi znajdować pasję we wszystkim co robi.

To stanie się niedługo dla Ciebie istotne, a dzięki temu, materialna strona Twojego życia nabierze dla Ciebie całkiem innego znaczenia. Nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu.

Pamiętaj o równowadze w sercu. Zbyt często bierzesz pod uwagę myśli. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, bądź bardziej elastyczna. Twoje pasje odgrywają teraz dla Ciebie drugorzędne znaczenie. Niepotrzebnie. To naturalny rozwój duchowy pomaga wam doświadczyć bogactwa z obu jego stron. Zarówno materii finansowej, jak i tej metafizycznej. Bądź dla siebie wyrozumiała. Pozwól na rozwój sobie i swojej duszy, i swoim dzieciom które są dla Ciebie bardzo cenne. Rozwiń ich pasję. To one będą je kształtowały w ich późniejszym życiu.

Z MIŁOŚCIĄ - KUTHUMI LAL-SINGH.

(13.04.2009)

do góry