wstecz
Pytania do Kuthumiego  (2)
(Odpowiada - KUTHUMI)

Czy mogę złamać pieczęć chrztu u mojego wnuka, czy lepiej się w to nie wtrącać? Przyznam, że wykonałam pewną pracę energetyczną zaraz po chrzcie, więc prosiłabym o jakiś wgląd dla mnie.

Kuthumi:

Pieczęć chrztu nakładana przez księdza częściowo blokuje rozwój duchowy, integracje, oraz doświadczanie duchowego świata. Jednak nie szkodzi to dziecku. Praca z wnukiem częściowo zintegrowała pieczęć, nie ma potrzeby dalszej ingerencji w jego energetykę.

Każda świadomość, nawet niemowlęcia, ma własną syntezę energii, i jest integralną całością. Z tego też względu, nie należy ingerować w jego aurę.

Kasia - co oznacza synteza energii?

Kuthumi:

To świadomość integralnej boskości, części światła która jest inteligencją z jaką rodzi się każdy z Was, którą macie zapisaną w kodzie świetlistym sieci AKA. Jest integralną częścią Waszej świadomości.

Kasia - to znaczy kimś w rodzaju opiekuna?

Kuthumi:

Nie. Jest Waszą cząsteczką boskości która posiada integralną inteligencję, co w przyszłości każdemu z Was, jako integralnej cząsteczce boskości, umożliwia rozwój duchowy. Jednak w trakcie rozwoju duszy wpływa na nią wiele bodżców takich jak strach, złość, czy też inne dezintegracyjne formy energii. Właśnie dzięki temu uniemożliwiają częściowo prawidłowy rozwój duchowy.

Zapominacie o czystej formie boskości z którą każdy z Was przyszedł na ten świat. Dlatego teraz kiedy nowa świadomość wzrasta przyszedł czas na przebudzenie.

Ingerencja w ciała świetliste wnuka, nie wpłyneła znacząco ani na Twój ani na jego rozwój duchowy. Jednak po ingerencji w jego siatkę ciał świetlistych, zostawiłaś w jego symetrii energetycznej ślad.

Kasia - czy wpłynie to znacząco na rozwój duchowy dziecka?

Kuthumi:

Nie, jednak nie należy ingerować w energię żadnej istoty, pod żadnym pozorem.

Ingerencja w jej pola ciał świetlistych może znacząco naruszyć energetykę zarówno osoby ingerującej, jak i osoby której ciała świetliste zostały naruszone, ponieważ zarówno Twoja energia jak i energia Twojego wnuka różnią się od siebie wibracją, oraz symetrią drgań.

Z MIŁOŚCIĄ KUTHUMI

(06.03.2009)

do góry