wstecz
Pytania do Kuthumiego  (20)
(Odpowiada - prof. ADAMUS SAINT GERMAIN)

Czy należę do Shaumbry? Kasia.

Droga Kasiu,

Twoja energia stopniowo wzrasta, ale za dużo w Tobie niepewności. W głębi serca nadal nie potrafisz sobie zaufać. Niepewność często powoduje, że blokujesz się na zrozumienie. Kasiu, często gubisz się w energii. Rozumiem Twój niepokój i emocje, które są często Twoim przewodnikiem w drodze duchowej, jednak wszystko idzie tak jak powinno, rozwijasz się i przekształcasz swoją energię w sercu jako swoją indywidualność.

Dzięki temu jaka jesteś, dostrzegasz siebie jako inną istotę, tak różną od ludzi wśród których jesteś. Dostrzegasz u siebie także zmiany, które wpływają bardzo głęboko na Twoją świadomość, Twoją psychikę i samoocenę. Bądź dla siebie, kontroluj energię którą się otaczasz. Za bardzo przeżywasz zmiany następujące w Twojej energii - bądź dla siebie bardziej wyrozumiała. Kreując siebie często masz wątpliwości czy dobrze postąpiłaś, stąd też Twoje pytanie.

Tak, to właściwa droga. Jesteś jedną spośród wielu wyjątkowych istot, które rozwijają siebie w nowej energii. Stań po drugiej stronie murku, bądź obserwatorką. Bądź świadoma zawsze tego co dzieje się wokół Ciebie. Łatwiej Ci będzie zrozumieć energię, którą się otaczasz. Zauważając zmiany, łatwiej dostrzeżesz ich klarowny przebieg .

Rzadko przebywasz w 'domu' który stwarzasz, w którym za dużo jest pytań, pytań o siebie. Tak naprawdę chodzi tutaj o to, abyś skupiła się na sobie, na energii która jest teraz tak istotna dla Ciebie. Przebywaj zawsze w bezpiecznej przestrzeni, którą zawsze możesz stworzyć tylko sercem. Przebywaj po prostu Tu i Teraz. Kieruj się zawsze intencją serca, tym co dla Ciebie ma wartość. Przebywając Tu i Teraz zrozumiesz swoją energię, zrozumiesz to jaka jesteś naprawdę i śmiało wejdziesz w świat nowej energii, który jest Ci tak bliski. Pozwól sobie na to zjednoczenie, bądź częścią, nie podzielnością.

Pamiętasz jak niejednokrotnie pytałaś mnie kiedy będziesz mogła doświadczyć zrozumienia nowej energii? Zrozumienie oraz wewnętrzna równowaga, które towarzyszą wewnętrznemu zjednoczeniu, płyną tylko i wyłącznie z serca. Rozumiem swoje uczucia, te którymi często otaczasz swoją duszę - Twoją radość, ekspresję.

Cieszy mnie, że z taką odwagą wkraczasz w nową energię, tą która jest Ci bliska oraz tą, która jest dla Ciebie nowa. To właśnie dzięki temu doświadczasz duszy na tych bardzo wysokich poziomach. Dostrzegasz często te uczucia, które zabierały Ci radość, jednak właśnie na tym polega doświadczanie energii. Na ekspresji, bezinteresownej świadomej kreacji. W pojmowaniu świata swoim duchowym Ja, sobą.

Bądź przede wszystkim częścią miłości, integracji tej wspaniałej energii, która budzi się w każdym z was inaczej, odmiennie, językiem Aaa, który swą nieskończonością umożliwi wam pojmowanie, zrozumienie i doświadczenie tej dynamicznej, elitarnej cząsteczki duszy, którą teraz rozwijacie. Bądźcie dla siebie przewodnikami i świadomie wkraczajcie w ten magiczny, a jednocześnie tak naturalny świat nowej energii. Możliwości będą dla was doświadczeniem tego świata. To właśnie ta fundamentalna cząsteczka kodu DNA daje wam tą możliwość, zrozumienie płynące z głębi duszy. W nowej energii doświadczycie siebie, jako człowieka zjednoczonego z absolutną wiedzą, którą otwiera przed wami świat nowej energii. To wasza nowa świadomość.

Język Aaa to właśnie język waszej przyszłości, tej która leży głęboko w waszych duszach, język którym kiedyś, przed swoimi narodzinami, zostaliście obdarzeni.

Troszcz się o siebie, opiekuj się sobą. Rozwijaj swoją energię klarownie i powoli. Chociaż teraz, kiedy czas w waszym świecie nabrał takiego tempa i tak wiele się zmienia, Ty wkraczasz w ten piękny świat nowej energii. Braki energetyczne możesz wypełnić światłem. Oznacza to, że będzie dla Ciebie bliska Twoja integralność i indywidualność.

Nadal odczuwasz wokół siebie wiele istot. Biegacze często pomagają wam w rozwoju. Bądź dla siebie Tu i Teraz - zawsze o tym pamiętaj. Pozwól sobie na świadomy rozwój Twojej indywidualności. To co dzieje się w Twoim sercu będzie dla ciebie zrozumiałe, pełne harmonii i spokoju, który wniesie do Twojego życia radość. Zrozumiesz swoje potrzeby, bez lęku pozwolisz sobie na to, żeby pójść dalej.

Właśnie teraz w waszych ciałach świetlistych budzi się pierwiastek KI - pierwiastek życia. Pozwoli wam to zrozumieć postępowanie w nowej energii zgodnie z własną indywidualnością.

Z MIŁOŚCIĄ DLA WAS WSZYSTKICH - ADAMUS SAINT GERMAIN.

(14.04.2009)

do góry