wstecz
Pytania do Kuthumiego  (24)

Pytanie:
Witam serdecznie Przyjaciół z Rady Kryona i w pierwszych słowach pragnę bardzo podziękować za porady, wskazówki podane mi wcześniej.
Oddychanie nową energią, wzbogacone o technikę oddechu nieskończoności z przesłania Michała Archanioła, rzeczywiście mocno podnosi moc. Mam wrażenie, że momentami już całkiem mocno promieniuję miłością.
Co jest głównym powodem tak powolnego przywracania sobie mocy jaką posiadałem?
Czy może po prostu o tym nie myśleć i tylko napełniać się światłem i miłością poprzez oddechy, a to co hamuje samo się rozpuści?
Co tak naprawdę przynosi oddech nieskończoności?
Czy biegacze są Istotami, które nazywam moje JA i dzięki którym można podróżować w przestrzeni wielowymiarowej, łączyć się z obrazami, energiami z prędkością myśli?
Serdecznie dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.

brak linii?


(Odpowiada - TOBIASZ)

Przyjacielu,

Za dużo w Tobie wątpliwości.
Zadziwiające, jak wiele bagażu bierzecie na siebie.

Nadal niestety, brak Ci zaufania do siebie. Wystarczy tylko klarownie i z sercem spojrzeć na sytuację. Za często analizujesz swoje wartości. Często podchodzisz do doświadczeń racjonalnie gubiąc się w tym, co one dla Ciebie oznaczają.

To naprawdę proste, pozwól sobie na to zrozumienie. Ono jest tutaj dla Ciebie, tak jak każda energia. Są tutaj po to, aby wam służyć. Jesteście stworzycielami i to jest piękne.

Zatrzymaj się na chwilę i spójrz na to inaczej. Pomogłeś wielu ludziom, którzy tego potrzebowali. Wpłynęło to także na Ciebie, radykalnie zmieniło Twoje podejście. Jesteś teraz bardzo ostrożny, jednak nie do końca pozwoliłeś temu odejść. Jest w Tobie coś, czego nie akceptujesz - strach. Niepotrzebnie potęgujesz u siebie to uczucie. Pozwól mu odejść, ranisz się niepotrzebnie. Otaczaj się miłością.

Tak naprawdę, sam odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie. Potraktuj tę przykrość jako doświadczenie, które doprowadziło Cię aż tutaj. Jesteś twórcą - kreujesz światy tak, jak każdy z was. Pomagasz we wzrastaniu, i to tak naprawdę ma znaczenie. Przyjacielu, analizowaniem swojego postępowania zagubisz się w chaosie myśli i - w efekcie - stracisz do siebie całkowicie zaufanie.

Pytanie:
Co wnosi do energii ćwiczenie oddechu nieskończoności?

Odpowiedź:
Oczyszczenie i równowagę.
Oddechem nieskończoności czerpiesz ze wszechświata i z głębi siebie energię mocy. Dzięki temu oczyszcza się wasza istota z pozostałości, które wpływały na was negatywnie, ale najważniejsze jest teraz zaufanie. Ten oddech ułatwi Ci zrozumienie siebie, ale także Nowej Energii.

Mamy dla Ciebie wiele szacunku i miłości, tak jak dla każdego z was. Otwierasz się na źródło nieskończoności czyli wiedzy absolutnej, która jest teraz aktywną częścią waszej elementarnej cząsteczki DNA. Każdy sam odpowiada za swoją energię, nikt nie ma na Ciebie wpływu. Odczucia łączą się z pozawerbalną rzeczywistością, w której wielu z was odkrywa swoje drugie Ja, jak to często określacie w mentalnych listach. To jest właściwe. Emocja jest pograniczem rzeczywistości, w której żyjecie. Ona także uczy i uszlachetnia. Akceptując i uwalniając jej przejawy, doświadczycie zrozumienia i równowagi.

Jednak przyjacielu, nie ma to nic wspólnego z tym, co odczuwają Twoi bliscy. Sam niepotrzebnie narzucasz sobie określone systemy wartości.

Pytanie:
Czy biegacze są istotami, które nazywam „ Moje Ja”?

Odpowiedź:
Nie.
Biegacze to bardzo subtelne istoty świetliste. Pomagają wam, pracując na waszych sieciach AKA - układając informacje, pomagają dopasować się energetycznie.

To zupełnie tak, jak część was, część waszej pozawerbalnej rzeczywistości. Są tu po to, aby pomóc wam we wzrastaniu. Wasze Ja, to integralna część waszej istoty świetlistej, czyli was. W nowej energii, biegacze umożliwią wam złączenie waszych aspektów w jedno. Biegacze umożliwią wam podróżowanie.

Wasza Ziemia podzieli się niedługo na dwie grupy, dwie częstotliwości. Wschodząca Gwiazda Wszechświata, czyli Nowa Ziemia będzie inna. Tam myśl będzie służyła właśnie teleportacji, celom świetlistym. Światy przyczynowe, które są teraz waszą częścią, będą otwarte. Subiektywne pojmowanie zastąpi teleportacja.

Co to oznacza? Oznacza to, że dla waszych myśli nie będzie żadnych granic. Ciała zmienią swoją gęstość.

Wiem, że to co czytasz, jest dla Ciebie niewiarygodne, ale do tego właśnie zmierza wasz świat, do całkowitej odnowy. To zupełnie tak, jak biodegradacja: część surowców wtórnych rozpada się na atomy, aby złączyć się powtórnie, ale w inną strukturę. Biegacze pomagają każdemu z was dostosować się do energii atomowej. Fizyka kwantowa i źródło metafizyki, będzie niedługo waszym przewodnikiem rzeczywistości.

Co to oznacza? Oznacza to, że to co teraz niezrozumiałe, nabierze dla was innego sensu. Mój przyjacielu, energia jest wielowymiarowa. Jej atomowe cząsteczki zamieniają się w molekuły, tak dzieje się w waszym świecie, a energia świetlista zachowuje się trochę inaczej. Świadomość człowieka układa się na tych najwyższych częstotliwościach atomu, atomy z kolei, na świetlistych, które są złączone z przyczynowymi. Dlatego właśnie umożliwia to wam całkowitą koordynację energii.

Pytanie:
A jak można to ustosunkować do biegaczy?

Odpowiedź:
To właśnie oni są częścią tej energii, jej cząsteczką. Pomagają wam w dopasowaniu. Podróże w czasie są częścią wielowymiarowej energii. Jest to konieczne ze względu na atomy całokształtu.

I TAK TO JEST, Z MIŁOŚCIĄ - TOBIASZ.

(04.04.2009)

do góry