wstecz
Pytania do Kuthumiego  (28)

Pytania:

Przede wszystkim dziękuję Tobie Kasiu, że za Twoim pośrednictwem mogę zadać te pytania.
Dziękuje również Mistrzom, że chcą na te pytania odpowiadać.
To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę takie odpowiedzi otrzymać.
Przyznam, że długo zastanawiałem się nad pytaniami i trochę się boję odpowiedzi (ciekawe dlaczego?),
ale co tam, wskakuję na głęboką wodę.

1.
Prof. Adamus Saint-Germain poruszal w swoich przekazach kwestię preparatu Au 100 i pierwiastka Ki. Szukając tych preparatów natknąłem się na firmę produkujacą Au 100. Również znalazłem firmę produkującą preparat Ki wg przekazu Enki.
Czy o te preparaty chodziło Prof.?
Co Prof. sądzi o białym proszku złota Hudsona i wyprodukowanym wg jego patentu?
Czy jest to preparat Nowej Energii?
Czy mógłby przekazać ewentualne sugestie co do jego stosowania?
Czy warto zająć się produkcją tego preparatu (białego proszku złota)?

2.
Od wielu lat próbujemy zbudować elektrownię, co prawda jako siłownię cieplną (geotermalną), ale działającą na zupelnie innych zasadach, niż obecne elektrownie.
Czy te nasze rozwiazania biorąc, pod uwagę prace Prof. Adamusa nad nową energią, są godne dalszych naszych działań?
Jeżeli warto to robić, to co powoduje, że nie możemy ruszyć z tym naszym rozwiazaniem od wielu lat, gdzie jest blokada, że nie mozemy znależc możliwości finansowania tego projektu?
Czy mógłbym otrzymać sugestie co do naszej dalszej działalności ?

3.
Nici zdarzeń od niedawna przywiodly mnie na polska stronę shaumbry. Wcześniej czytałem przekazy mistrzow w ramach fundacji Swiadomość Ziemi. Wyczuwam między nimi róznicę, nie ukrywam, iz shoudy są dla mnie bardziej porywajace.
Czy ma to jakieś znaczenie dla mnie?
Próbowałem otrzymywać przekazy bezposrednio od mistrzów. Czy spisane przekazy sa przekazami od nich, czy też jest to mój własny wytwór (czyli kogo)?
Proszę o sugestię, jak podążać tą drogą i być pewnym Waszych przekazów?

4.
Prosze o rady co do mojego życia w tym okresie wielkich zmian. Na co powinienem zwrócic uwagę, aby jak najlepiej wypełnic ten czas.?

Dziękuję za odpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam i niech miłość trzyma Cię w swoich ramionach.
Roman

brak linii?


(Odpowiada - ADAMUS SAINT- GERMAIN oraz KUTHUMI LAL- SINGH)


PRZYJACIELU,

Jak już wspomniałem w wielu lekcjach, shoudach i podczas indywidualnych spotkań, uzdrawianie to bardzo dynamiczna energia. Przekształcacie ją na wiele różnych sposobów, pomagając sobie wielokrotnie niewłaściwie. Preparaty o których piszesz, to pierwiastki naturalnej fosforyzacji energii, która w naturalny sposób, selektywnie przekształca swoje poziomy.

Wasze ciała świetliste rozwijają się bardzo dynamicznie. Wpływa to na wasz organizm i psychikę w bardzo znaczący sposób.

Wiele preparatów, które przyjmujecie jako naturalne środki wzmacniające zawiera krzem, fosfor, oraz substancje implantacyjne które w znaczny sposób zniekształcają komórki. Dzieje się tak dlatego, że w większości przypadków, stosowane są środki chemiczne i zbrylające naturalne pierwiastki potrzebne organizmowi w rozszerzaniu komórki i jej naturalizacji.

Jeśli chodzi o preparat KI, o który pytasz, to jest to pierwiastek zawierający tylko naturalne cząsteczki mikro organiczne, które w sposób dwoisty pomagają komórkom w rozwoju i przekształcaniu. Zawiera wiele cennych minerałów, mikro oraz makro elementów. Jest to istotny preparat w trakcie regeneracji organizmu.

Pytanie:
Co sądzisz o Białym Proszku Złota Hadsona, i produkowanym według jego patentu...

Odpowiedź:
Przyjacielu, wiele substancji zawartych w Białym Proszku Złota, to wytrącone cząsteczki organiczne naturalnie produkowane przez organizm. Jednak wiele firm i przedsiębiorstw, dodaje do tych naturalnych składników, również chemiczne prefabrykaty, które w znaczny sposób przekształcają synonim indukcyjny tej substancji, a raczej naturalnego pierwiastka organizmu.

Pytanie:
Czy jest to preparat Nowej Energii?

Odpowiedź:
Withe Powder of Gold w swoim czystym stężeniu to naturalna substancja o właściwościach przekształcających komórki, w naturalny sposób stymulująca komórki nerwowe, oraz trójdzielne organizmu. Jego naturalna stężona substancja znajduje się tylko w Nasionach złotej substancji atomu, rozwarstwianej na czynniki pierwsze. W wielu laboratoriach jak już wspomniałem dodawane są prefabrykaty pochodzenia chemicznego. Ale tak jego czysta substancja jest preparatem Nowej Energii szeroko wykorzystywanym w Nowej Technologii Standardu. W innych systemach jest wykorzystywany szeroko pasmowo.
Oznacza to że organiczna komórka każdej istoty złożona jest właśnie z tego pierwiastka.

Pytanie:
Przyjacielu, o jakie inne systemy Ci chodzi. Odnoszę wrażenie jakbyś wspominał o systemach odległych od naszego, lub technologiach przewyższających te nasze. Mógłbyś to rozwinąć?

Odpowiedź:
Tak. To właśnie indukcyjna częstotliwość, czyli podzielna i sekwencyjna druga rzeczywistość waszego świata, a co za tym idzie, również technologii. W waszym świecie, niestety nie stosuje się technologii, która umożliwiałaby aby ta substancja czyli Biały Proszek Złota, była dzielona na sekwencję symbiotycznie.

Pytanie:
Czy w takim razie stosować ten preparat?

Odpowiedź:
W nowej energii mają zastosowanie tylko preparaty naturalne i bioorganiczne. Czyli takie, których system współpracuje z cząsteczkami atomu waszego organizmu nie zakłócając jego pracy. Biały Proszek Złota stosowany szeroko w waszym świecie jest wytrąconą substancją złota zawierającą śladowe ilości mikroorganizmów, substancji żywotnych komórkowo. Jednak zawiera również kobalt i krzem, który w znacznych ilościach szkodzi organizmowi.

Pytanie:
Czy warto zająć się produkcją tego preparatu?

Odpowiedź:
Niestety wasza technologia i jej procesy nie są wystarczająco zasymilowane.
Wytrącenie tej substancji, i JEJ NATURALNYCH WALORÓW, wymaga wielu systemów naturalizacji.
W waszych częstotliwościach, chemia bioorganiczna ma zbyt niski procent twórczej symetrii. Wbrew waszym pozorom
i wiedzy, chemia i jej procesy nie są wystarczająco rozwinięte. Podstawy jej symetrii w nowej energii ulegną całkowitej przemianie.Pytanie 2:
Od wielu lat próbujemy zbudować elektrownię co prawda jako siłownię cieplną (geotermalną), ale działającą na zupelnie innych zasadach niż obecne elektrownie
Czy te nasze rozwiazania, biorąc pod uwagę prace Prof. Adamusa nad nową energią, są godne dalszych naszych działań?
Jeżeli warto to robić, to co powoduje, że nie możemy ruszyć z tym naszym rozwiazaniem od wielu lat - gdzie jest blokada, że nie mozemy znależc możliwości finansowania tego projektu?
Czy mógłbym otrzymać sugestie co do naszej dalszej działalności ?

Odpowiedź:
Przyjacielu Twoje przedsięwzięcie ma szeroko pasmowe zastosowanie w biochemii organicznej. Sięgnij dalej, zastosuj naturalne czynniki biodegradacji geotermalnej. Rozwiązania w zastosowaniu w Nowej Energii to dopiero początek góry lodowej, jak wy to często określacie. Zastosuj rozwiązanie naturalnej siły przestrzennej, działającej na zasadach energii cieplnej barbituratu integralnego oraz systemów przestrzennych echolokacji energii.
Teraz warto wcielić w życie wasze dawno planowane cele. Finanse na tego typu przedsięwzięcie możesz uzyskać z przedsiębiorstw wspomagających nowatorskie rozwiązania. Niedługo zmieni się wiele. Dokonasz tego na czym tak bardzo Ci zależy. Co jest środkiem i ośrodkiem do przekształcania.
Przyjacielu, wiem że jest to dla ciebie niezrozumiałe, ale zrozumienie tego typu zagadnienia przyjdzie całkiem niespodziewanie

Pytanie:
Co powoduje że nie możemy od wielu lat ruszyć…?

Odpowiedź:
To nowatorskie rozwiązanie Nowej Energii. Teraz właśnie przyszedł czas na doświadczanie. To naturalna przestrzeń pomoże wam w wielu rozwiązaniach. Nie oczekuj zmian na siłę daj im przepływ. Energia jest tu dla Ciebie.Pytanie 3:
Wcześniej czytałem przekazy w ramach fundacji Świadomość Ziemi, wyczuwam między nimi różnicę dlaczego?

Odpowiedź:
Przyjacielu, Shaumbra oraz Crimson Circle, zajmuje się zagadnieniami świadomości. Energią częstotliwością i całokształtem. Twórczą aspiracją systemami energii, które teraz budzą się w aspektologi każdego z was.
Różnią się one od Projektu Cheops tym, że poruszają energię przestrzeni oraz Ziemi, jej przekształcenia i wibracji. Wiele systemów istnień pomaga w przekształcaniu tej struktury która w tej chwili, tak obficie spływa na Ziemię.
Właśnie Fundacja Świadomość Ziemi zrzesza byty i częstotliwość takich energii, które stymulują w sposób interaktywny jej wibracje.
Kryon także uczestniczy w przekształcaniu. Bardzo znaczny wpływ mają na to również Quan Yin i Kuthumi.

Pytanie:
Shoudy przykuły moją uwagę - są dla mnie bardziej porywające. Czy ma to teraz jakieś znaczenie dla mnie?

Odpowiedź:
Kochani, jest wśród was tak wielu Shaumbra, którzy się rozwijają nie wiedząc o tym. Dzieje się tak dlatego, że nie otwieracie swoich serc na energię która teraz spływa, zgłębiając wasze doświadczenia.
Przyjacielu, shoudy i lekcje, w nich tak wiele energii przeplatało się z waszymi aspektami, tworząc dynamikę, ekspresję, pasję i przekształcanie. Wnosiło i wnosi do waszego życia mnóstwo doświadczeń.
Przez te lata, wielu z was przekształcało swoją indywidualność w tak ekspansywny sposób, wielu również odeszło. I tak jest dobrze.
W twoim doświadczaniu pasywnej rzeczywistości wiele się zmieni. Nagromadziłeś wiele mocy przekształcając energię w tak dynamiczny sposób. Kiedy na nią patrzę obserwując systemy jej drgań, jestem szczęśliwy. Jesteś bardzo wrażliwym człowiekiem. Twoje procesy duchowe i przekształcanie w nowej energii przebiegają bardzo spontanicznie. Wygląda to tak, jak alchemia rzeczywistości.
Każda komórka symbiozy dzieli się na kwadranty, które oscylują na wysokich orbitach przestrzeni echolokacji. Twoja wibracja jednak, raz słabnie, aby ponownie wznowić częstotliwość, oscylując szerokopasmowo we właściwym sobie kierunku.
Oznacza to, że Twoje przekształcanie odbywa się w bardzo dwoisty sposób. Podchodzisz do życia bardzo ostrożnie, każdą nową zmianę obserwujesz z każdej jej strony. Często bywa tak, że jesteś jej niepewny - niepotrzebnie.
Przyjacielu, każda zmiana wnosi do życia doskonałość. Obserwacja jej retrospektywy rzeczywistości zależy od wartości z jaką traktujesz każde wydarzenie w życiu. Jeśli podchodzisz do sytuacji spokojnie i ze zrozumieniem, nie mając oczekiwań względem odniesionych rezultatów, ufając absolutnie swojej wiedzy i mocy, wówczas doświadczanie w Nowej Energii jest dla Ciebie nie tylko klarowne i przejrzyste, ale również każda zmiana staje się dla Ciebie oczywista. Z wielu względów rzeczywistość jednak jest dla Ciebie skomplikowana.
Dzięki wiedzy, którą posiadasz, jaką kreujesz swoje serce, będziesz mógł zrozumieć więcej. Wystarczy tylko sięgnąć w głąb siebie i spojrzeć na każdą rzeczywistość, właśnie retrospektywą rzeczywistości czyli obserwacją wydarzenia.
Nigdy nie analizuj swojego życia, gdyż w twoim doświadczaniu energii będą się pojawiały doświadczenia, którym nadając niepotrzebnie wagę, wiele stracisz.

Pytanie:
Próbowałem odebrać przekazy bezpośrednio od Mistrzów…

Odpowiedź:
Przyjacielu, informacje, które otrzymujesz, pochodzą z Uniwersum Energii Istot Świetlistych, jednak często są zniekształcone. Zakłócenia są spowodowane brakiem zaufania do siebie. Wchodząc w świat czystej Cząsteczki Świetlistej, najważniejsza jest energia. Jeśli pojawia się w niej wątpliwość, wówczas w symetrii drgań twojej aury dochodzi do przekształceń i powstają zaburzenia. To tak zwana echolokacja drgań dysfazyjnych. Wiąże się to z drganiem energii w aurze człowieka. Częstotliwość przekazów płynie wówczas bardzo płytko, a energia jest podzielona na systemy.
Zaproś do serca GNOSTA. To energia którą uśpiło wielu z was. To cząsteczka boskości którą posiadacie. Jesteście jej integralną częścią. Jesteście nią. Gnost to tak naprawdę Ty. Jesteś mistrzem - czas obudzić tę integralność i zjednoczyć się z aspektem, który przybliży Cię do odkrywania siebie oraz światów energii z zupełnie innych wariantów.

Pytanie:
Jak podążać tą drogą i być pewnym waszych przekazów?

Odpowiedź:
Przyjacielu, będzie to dla mnie zaszczyt móc być przy Tobie, i blisko Ciebie w trakcie Twojego rozwoju. Służyć Ci radą wsparciem i pomocą. Konieczne jest jednak abyś rozumiał swoja integralność. Co to oznacza. Oznacza to że każdy z was wchodząc w częstotliwość drgań nowej energii obserwacją, synchronizuje świat jej cząsteczek. Zachodzi wówczas w waszej strukturze wiele zmian. Które pomagają wam, otworzyć, przekształcić i dopasować się do energii istot które tak licznie spływają teraz na ziemię, aby pomóc otworzyć was i wasz świat na nową energię która jest początkiem zmian.
Niezwykle istotna jest energia którą się otaczasz, którą emanują Twoje ciała świetliste i przyczynowe.
Jeśli przekształcasz ją w odczuciu zwątpienia, stłumisz moc która właśnie w tak dynamiczny sposób przekształca Twoją energię. Zaufaj sobie i pozwól energii płynąć.
W swoich przekazach i spotkaniach z istotami z uniwersum wsłuchuj się w uczucia kieruj się sercem. To uniwersalny język wszechświata. Język Aaa, o którym wspominaliśmy w przekazach, spotkaniach i shoudach. Ma to dla Ciebie istotne znaczenie. Ty jako jeden z wielu Shaumbra wkraczających na drogę świadomego rozwoju masz predyspozycję do przekształcania tej energii w sposób dynamiczny i pasywny. Budzi się w Tobie interaktywność. Nie analizuj tego, odczuwaj to całym sobą, całym swoim sercem. Chłoń do siebie moc, której jesteś częścią. Opiekuj się sobą, a twoja samowystarczalność i siła, nabiorą dla Ciebie istotnego znaczenia. Z wielu perspektyw będziesz odzwierciedlał się bardziej progresywnie, i świadomie kontrolował moc. Daj sobie czas, i słuchaj głosu serca we wszystkim co robisz.Pytanie 4:
Prosze o rady co do mojego życia w tym okresie wielkich zmian. Na co powinienem zwrócic uwagę, aby jak najlepiej wypełnic ten czas.?

Odpowiedź:
Przyjacielu. Ten okres wielkich zmian, jak to ująłeś, wielu z was odnawia energię. Jest waszym przewodnikiem, a wy jego stworzycielami. Przede wszystkim przyjmij do siebie fakt, że ty jesteś mistrzem, samowystarczalnym i przekształcającym energię. Żyjesz w wielu aspektach, które układają się na tak wielu sekwencjach energetycznych i wariantach tej świadomości jaką jest energia.
Jesteś twórcą, który właśnie poprzez energię nagina czas, przekształca jego bieg, i wytrąca cząsteczki molekuł. I choć trudno Ci w to uwierzyć, pracujesz właśnie tak.
Nowa energia opowiada o przekształcaniu i doskonaleniu siebie jako całokształt. Trafiłeś do grona Shaumbry nie przypadkowo, wnosząc tu swój duży ale jakże przejrzysty potencjał - intensywność.
Energia wielu z was jest podobna, ale jednak inna. Układa się w tak wiele abstrakcyjnych wzorów, na których spoczywa tak wiele różnych potencjałów. Kolorystyka i wibracja tych cząsteczek przekształca siłę i dynamikę energii. Jesteście więc stworzycielami, choć tak wielu z was nie zdaje sobie z tego sprawy, odbierając tylko bodźce i cząstkę tego, czym jesteście naprawdę. Dzieje się tak dlatego, że wielu z was zamknęło się w sześcianie możliwości, z którego każdy wariant pryzmatu przekształceń jest dla was inny. Nigdy jednak nie znajdujecie w nim rozwiązania dla siebie. Jest progresywny co do waszej indywidualności, zbieżny z twórczością i dynamiką.
Bierze się to z tąd, że wasze postrzeganie świata jest dla was jednorodne. Oznacza to że, każda cząsteczka energii, ma dla was tą samą, a jednak odmienną twarz. Nie pozwalacie sobie spojrzeć tam, gdzie znajduje się przekroczenie tych właśnie możliwości, czyli poza wasz pragmatyczny sześcian możliwości. Energia z którą pracujecie jest bardzo elastyczna. Nie potrzebujecie brać niczego z głębi wszechświata, ponieważ to jest w każdym z was. Dlatego właśnie przekształcaj to w sposób afektywny i subiektywny. Energia jest po Twojej stronie.

Z MIŁOŚĆIĄ ADAMUS SAINT- GERMAIN oraz KUTHUMI LAL- SINGH.

(08.07.2009)

do góry