wstecz
Pytania do Kuthumiego  (30)

Pytanie:

Drogi Saint-Germain, Drogi Kuthumi

Od dłuższego czasu odczuwam ogromny ból nogi uniemożliwiający chodzenie.
Wszystkie wyniki, analizy medyczne są wyśmienite.
Lekarze nie potrafią mi pomóc, nie wiedzą co jest przyczyną tego bólu.
Może Ty drogi Kuthumi lub Ty kochany Saint-Germain podacie mi wskazówkę - gdzie szukać źródła tej dolegliwości?

Dziękuję - Grażyna

brak linii?


(Odpowiada - Kuthumi oraz Saint-Germain)


Kochana Grażynko,

Energia jest w tej chwili niezwykle istotną formą komunikacji, dlatego przez jakiś czas będziemy porozumiewać się właśnie w taki sposób. To niezwykle ważne dla Ciebie.
Każdy jej aspekt rozwija się powoli - symetrycznie. Wywołuje to ból. Jednak to właśnie energia, nadając temu siłę i częstotliwość, zmienia jego natężenie.
Dlatego właśnie teraz niezwykle ważne jest abyś skupiła się na sobie - na swoim ciele, właśnie energią, którą kształtujesz, która Cię otacza i którą czujesz w sercu. Abyś dotarła do jej najgłębszych częstotliwości, które znajdują się w twoim ciele eterycznym. Abyś odczuła tę wolność i przestrzeń, w której zawsze jesteś, która pojawia się we wszystkim, w każdej chwili twojego życia.
Zmiany, jakie obecnie zachodzą w twoim ciele, nabrały drastycznego natężenia. Skup się na sobie jako na energii. Niech całe twoje ciało pochłoną odczucia.
Kiedy pojawia się ból - odczuj to jako energię. Będzie Ci łatwiej, jeśli zamkniesz oczy. Głęboko oddychając, uświadom sobie w skupieniu, swoje ciało, jego częstotliwość. Poczuj moc, która jest w tobie, poczuj energię, jaką jest życie w każdej twojej komórce.

Wiem, że pracujesz nad sobą, jednak niezwykle ważną i istotną rzeczą jest skupienie się na energii. Wycisz myśli. W twojej energii powstają w tej chwili duże zawirowania. Dzieje się tak zawsze na skutek głębokich przemian komórkowych, które wpływają znacząco na komórki oraz kod DNA. Jeśli powstają blokady wywołane na skutek myśli oraz myślokształtów - blokujesz sobie dostęp do gęstości i częstotliwości energii, oraz tych pięknych i przejrzystych odczuć, jakie towarzyszą przekształcaniu.

Życzyłbym sobie, kochana, abyśmy łączyli się - w tych trudnych dla Ciebie chwilach - właśnie energią. Skup się na jej częstotliwości i przejrzystości, która daje moc. Ból często wywołuje dyskomfort, jednak ten dyskomfort daje również zrozumienie i siłę, którą posiadasz. Jak już mówiłem, w trakcie przemian następują drastyczne odczucia, które często wpływają na psychikę. Skupiając się na energii nauczysz się dostrzegać przejrzystość w każdej sytuacji, której jesteś stworzycielką, właśnie dzięki energii. Będzie Ci łatwiej ją zrozumieć. Kieruj swoją uwagę na moc. Ból pojawia się nie tylko podczas transformacji, lecz także wówczas, kiedy stawiasz opór energii przenikającej twoje ciało.

W trakcie zmian następujących etapami, w układzie nerwowym zmienia się częstotliwość i natężenie cząsteczek energii. Stąd właśnie występują u Ciebie problemy z pamięcią i koncentracją. Dlatego właśnie skup się na energii, którą się otaczasz i którą kształtujesz. Odczuwaj każdą jej częstotliwość. To zupełnie tak, jakbyś obserwowała swoje wnętrze.

Niezmiernie istotny jest oddech, który także jest energią.
Bądź świadoma każdego jej wpływu a zwłaszcza wtedy, kiedy pojawia się ból. Koncentracja pomoże Ci odczuć siłę i przejrzystość jego natężenia i zamiast cierpienia poczujesz energię, która przenika w tej chwili każdą twoją cząsteczkę.
Zrozumiesz te głębokie zmiany, które sprawią, że będziesz gotowa na przyjęcie w pełni nowej energii oraz odczuwanie jej głębi.
Energia często zmienia wasze cząsteczki DNA. Nie po to, aby wystąpiły zmiany dysfazyjne, ale właśnie po to, aby te bieguny energii zrównoważyły waszą częstotliwość tak, aby wasze ciała stały się rzadsze. Aby wasza myśl stała się jednością, aby wasze cząsteczki rozszerzyły waszą strukturę. To wszystko po to, abyście byli zupełnie innymi ludźmi.
Te zmiany, mające na celu tak znacząco progresywną częstotliwość, pomogą wielu z was, i również tobie Grażynko, przekroczyć wielokrotność energii oraz jej natężenia, w którym do tej pory byliście rzadko. Teraz stanie się to dla was codziennością.
Pozwoli wam przeniknąć głębiej, doświadczyć więcej.
Wielu z was odczuwa w trakcie tych przemian ból. To właśnie ta całościowa przemiana pomaga wam wejść w głębsze poziomy Rzeczywistości.


Jak radzić sobie z tym bólem, aby mu sprostać?

Otóż kochani, w każdej cząsteczce waszego ciała, w każdym milimetrze molekuły znajduje się energia, która rozszerzając i rozszczepiając częstotliwość waszego DNA, zmieniając je coraz bardziej intensywnie, zmusza was do wniknięcia głębiej w odczuwanie energii. Tylko tam możecie znaleźć wolność od bólu i zrozumienie każdej jego systematyczności - właśnie w formie energii jako informacji, która przenika wasze ciała. Mocy, która je przekształca.
Bądźcie całkowicie świadomi jej przenikliwości.
Bądźcie całkowicie świadomi swojego ciała, energii, która w nim płynie, która stając się całością - zmienia wasze DNA. Jest świadomą cząsteczką, która pomaga wielu z was odczuć w pełni wibracje, które przenikają wasze systemy.
Naturalizacja tej energii przebiega często bardzo boleśnie. Jednocząc się z nią będzie Ci łatwiej przeniknąć głębiej. Nauczysz się wówczas kochać i szanować każdy jej przejaw.
Odczuwaj ją we wszystkim, co robisz a wtedy każda droga będzie dla Ciebie prosta. I nawet wówczas gdy pojawiają się na niej zawirowania, nauczysz się je doceniać i szanować oraz rozumieć ich znaczenie oraz dobroczynny wpływ na Ciebie i twoje życie.

Bądź świadoma każdej energii, z którą pracujesz. TERAZ JEST TO NIEZWYKLE WAŻNE.
Bądź świadoma każdego wzorca, który jest twoim udziałem w życiu.
Energia w tym okresie zmian, staje się stopniowo bliższa każdemu z was. Uczycie się siebie na nowo jako zupełnie nowych istot.
Wielu z was prosi o rozmowę w trudnych chwilach. Uważacie, że słowo zmieni coś w waszym życiu, jednak to tylko drogowskazy, które uświadomią wam jak nakierować myśli, jak świadomie zmienić postrzeganie świata, ale przede wszystkim siebie. Siebie wobec otoczenia i wreszcie siebie na drodze duchowej.

Aby uszlachetnić swój własny wizerunek i wzmocnić moc, konieczne są nie tylko słowa, ale również energia. Energia, która jest budulcem nowej świadomości, której jesteście stworzycielami.
Każda istota, która schodzi na Ziemię w trakcie tych przemian, pomaga wam w tak wielu różnych sytuacjach i odczuciach dostrzec siebie w formie energii, zrozumieć ją dogłębnie. A dzięki synchronizacji z jej pierwiastkiem - swoim pierwiastkiem - uaktywnić swoją moc.

A więc kochani, nie słowa są tutaj ważne, ale energia.
I tak, jak kiedyś mówił Tobiasz - to nie o was tutaj chodzi. Chodzi o wasz nowy pierwiastek, energię, którą się świadomie stajecie. Którą budzicie w sobie na nowo. Ten pierwiastek, którego nie dostrzegaliście przez eony czasu, kształtuje w tej chwili waszą świadomość, wasze ciała, wasze dusze i - co najważniejsze - waszą istotę. Świetlistą istotę, która staje się całością, istotę z którą stajecie się jednością.
Uczycie się być jednym, uczycie się być blisko Boga, blisko siebie. Stapiacie się z energią.
By działo się to równomiernie, pozwólcie sobie z uwagą, zaufaniem i w całkowitym skupieniu oraz w miłości doświadczać tej energii.
Nawet wówczas, kiedy pojawi się strach, zniekształcający świadomość, będziecie pamiętać i wiedzieć, że to energia, którą kształtujecie swoją mocą.
Doceniając siebie - nauczycie się kochać każdy przejaw uczucia i emocji, która również pokazuje wam zrozumienie w wielu aspektach. Nauczycie się doceniać ją taką, jaka jest, dlatego że jest.
I wtedy właśnie zobaczycie piękno, a negatywna strona, jaką odczuwacie wielokrotnie w trakcie aktualnych przemian, przekształci się nie w gniew czy frustrację i ból, ale właśnie zrozumienie.

Nie angażujcie w odczucia umysłu.
Zrozumiecie to tylko wtedy, kiedy świadomie i z całkowitą akceptacją nauczycie się dostrzegać siebie takimi, jakimi jesteście naprawdę.

Skupcie się na energii. To zupełnie jak nauka chodzenia.
Każdy krok stanie się łatwiejszy, a każde kolejne doświadczenie - ciekawsze.
Nauczycie się patrzeć oczami, którymi patrzy serce, dostrzegając akceptację wszędzie tam, gdzie nie widzi jej wasze ego. Dostrzegając ją we wszystkim, co jest wam bliskie, i co jest dalekie.
Dzieje się tak, poniważ skupiacie się całkowicie i bezwarunkowo na energii, która płynie z waszych serc, którą się otaczacie.
Skupcie się na energii każdym zmysłem waszego ciała, każdym odczuciem, którym emanuje serce. Wasza istota staje się coraz bardziej przenikliwa, coraz szersza, coraz bardziej wrażliwa. Jesteście coraz bardziej świadomi jej obecności. Rodzi się doskonałość.
Nauczcie się czerpać z tej wiedzy pełnymi garściami.


Z MIŁOŚCIĄ - SAINT- GERMAIN i KUTHUMI


(21.01.2010)

do góry