wstecz

Pytania do Kuthumiego  (34)
Wersja do druku - plik pdf 90KB

Pytania:

Czy ja na pewno jestem Shaumbra?
W jakim momencie swojej drogi jestem?
Czy powinnam ćwiczyć jogę?
Czy słuszną drogą jest praca z panem Stasiem przy znoszeniu ograniczeń?
Jak mogłabym pomóc moim najbliższym…?

Ania


brak linii?


Jestem, jaki jestem – jestem Adamusem Saint Germainem, waszym nauczycielem, ale przede wszystkim przyjacielem.

Witajcie w Ahmyo.


Pytania i odpowiedzi - ten magiczny czas pełen pasji każdego z was, kiedy mogę być z każdym z was dotykając waszych serc dzielić się miłością, jest dla mnie naprawdę cenny. Jest tak inny od spotkań, które co miesiąc odbywają się w Canion Creek w Colorado, kiedy razem tworzymy tą świętą bezpieczną przestrzeń, dlaczego świętą? Ponieważ energie, które uczestniczą w spotkaniu są częścią was wszystkich, zarówno tych którzy są ze mną na sali ale także tych wszystkich Shaumbra którzy są tam obecni energią, uczuciem i sercem to wy stanowicie tą piękna przestrzeń światła która w tym roku nabierze tak istotnego znaczenia.

To wy odbywacie tą cudowną podróż torując drogę sobie, ale również tym istnieniom, które jeszcze czekają, aby przyjść na Ziemię tak… Wiecie już jak wiele się wydarzy, wielokrotnie wspominaliśmy o tym na shoudach, ale także indywidualnie. Ten czas będzie dla was wszystkich wyjątkowy. To będzie bardzo pracowity rok. Obudzicie w sobie wiele potencjałów tych, które dryfują jeszcze w przestrzeni czekając na interakcję z waszej strony, czekając na swój czas. I Teraz macie na to szansę.

Nie bójcie się sięgać po swoje pragnienie. Nie bójcie się sięgać sercem tam gdzie wasz umysł nie ma dostępu, gdzie relatywna świadomość nie sięga. Ten, ale również i przyszły rok będzie sprzyjał w infuzję tych właśnie potencjałów. Będziecie mieli szansę na to, aby zintegrować umysł z odczuwaniem poprzez serce, poprzez światło którym staje się również wasze ciało. W jaki sposób?
Poprzez integrację oraz Asertywność.

W waszych ciałach poprzez przemiany będzie dochodziło do coraz szybszej progresji światła w materię, co oznacza ni mniej ni więcej, podział oraz poszerzenie komórek tak, abyście poprzez energię mogli uzdrawiać każda zmianę, wszystkie wasze zmiany histopatologiczne oraz te, które tkwią na głębokich poziomach energii .

W tych latach będziecie szczególnie aktywnie pracować z energią dopasowując się coraz bardziej aktywnie do jej przestrzeni zarówno energetycznie, jak również fizycznie.

Dlaczego o tym mówię?
Ponieważ Ty również droga Aniu będziesz mogła w tym roku zmienić wiele posługując się energią Shadar. Wielu z was to potrafi.
Tworzycie życie transformacją, przenikając każdą jej strukturę odważnie sięgacie w każdą przestrzeń.
Tak moja droga Aniu tą enegią otwieracie swoje świetliste serca. Ona jest waszą przepustką do wolności. Porzucacie po kolei każde ograniczenie, każdą blokadę, wszystko to co było przeszkodą do poznania kim jesteście naprawdę.

Dlaczego piszę ten list w ten właśnie sposób?
Ponieważ wielu z was dotyka ta sama energia, choć dla każdego z was jest inna. Ale pamiętajcie, że cokolwiek się wydaża w waszym życiu i jakkolwiek to boli, to TYLKO energia. Wy macie tą siłę, aby to zmienić, świadomie dokonując każdego wyboru - to naprawdę proste. Wyobrażacie sobie, że wasze życie to karta dań. Wchodzicie do eleganckiej restauracji, kelner podaje wam kartę a wy po prostu wybieracie dla siebie to, na co macie ochotę. Życie wygląda dokładnie tak samo, z tą tylko różnicą, że zakładacie za każdym razem sprzeczność, i podejmując kolejny krok pojawia się blokada i pytanie: czy to aby na pewno jest właściwe?

Ale wierzcie mi wszystko, co wydarza się w waszym życiu jest odbiciem tego, co o nim myślicie. Ten rok będzie dla wielu dowodem na takie spostrzeżenia. Kierując się sercem w trakcie podejmowania decyzji, będzie wam łatwiej. Więc śmiało kreujcie swój świat w trakcie głębokiej integracji ze świadomością, Ahmyo - Tą świadomością, która jesteście właśnie dziś. Wybierajcie z waszej karty to, co dla was cenne, tak po prostu z głębokim zaufaniem w to co robicie. Tylko wówczas będziecie mogli zrozumieć, i doświadczyć tak naprawdę tego czym jest dla każdego z was wcielenie tej energii w życie.

Świadomość, Ahmyo którą uczycie się być na co dzień, bez oporu tak po prostu, z radością pielęgnując wszystko to, czym jest dla każdego z was zycie, ułatwi wam w tych latach pracę z każdym potencjałem który stworzyliście, oraz tworzenie tych które są jeszcze formą energii.

Każdy z was ma tą głęboką świadomość ze są. W tym roku wielu z was uświadomi sobie znaczenie słowa integralność. Odpadną stare przyzwyczajenia

Aniu ty również zrozumiesz głęboki sens słowa prostota.
Moja droga, za każdym razem, kiedy dotykasz kolejnego aspektu swojej istoty odkrywając z radością każdego dnia, czym jest dla Ciebie, pamiętaj o zaufaniu do siebie oraz energii miłości, która jest zawsze przy Tobie, czekając abyś mogła odkryć ją na nowo i poczuć pełnię tego, kim dla siebie jesteś naprawdę

Energia potencjałów złączy się z energią miłości i zaufania przenikając w każdą sferę Twojego życia. Nauczysz się z zachwytem dotykać każdego z nich na nowo – inaczej, a każdy twój dzień będzie dla Ciebie jego odbiciem. Skup się na sercu, wejdź w siebie i śmiało wcielaj zycie w życie intonacją energii sha dar - intonacją serca.

Twoje pierwsze pytanie wiąże się również z poczuciem akceptacji. Często kiedy dotykasz swojej istoty, towarzyszy Ci poczucie dezintegracji wewnętrznej i pojawia się pytanie:

Czy ja na pewno jestem Shaumbra?

Ukochana.
Wielu z was zadziwia mnie tym pytaniem.
Pomimo energi, którą odczuwacie, poczuciem jedności z wszystkim, co ona dla was oznacza potrzebujecie nadal zapewnienia, dowodu na to że jesteście Shaumbra. Najlepszym dowodem na to, chociaż w Nowej Energii nie ma znaczenia żaden z nich, jest poczucie, że po prostu jesteś tą energią i kropka. J esteś, Jaka jesteś a reszta jest bez znaczenia.

Shaumbra nie kieruje się zasadami. Shaumbra docenia wszystko takim, jakie jest biorąc życie za rękę, sięga marzeniami do gwiazd.

Cały czas szukacie potwierdzenia, ale kiedy pojawia się cisza i odczuwacie to wszystko sercem, wówczas te wszystkie pytania i wątpliwości są bez znaczenia. Jedyną wartością jest odczuwanie tego, kim każdy z was jest dla siebie naprawdę, oraz umiejętność posługiwania się tą cudowną wolnością w życiu.

Twoja niepewność bierze się z braku rezonansu z energią. Twój umysł jest jak barometr, który odbiera wibracje każdej energii, przepracowując ją zawsze na swój sposób - inaczej. Stwarza swego rodzaju historię, przypinając etykietkę każdemu odczuciu. W związku z tym pojawia się mnóstwo pytań. Kiedy się pojawiają, umysł analizuje każdą odpowiedż i koło się zamyka. Jak wyłączyć w takiej chwili myślenie?

Umysł może być Twoim przyjacielem, jeśli nauczysz się słuchać swojego ciała, ciszy, która pojawia się pomiędzy każdym jego dźwiękiem, w skupieniu po prostu oddychając. Oddech jest nośnikiem tysiąca informacji, a każda z nich jest z Tobą po to, aby Ci służyć.

Pomimo stosowania Technologii Standardu, nie potrafisz wcielić w życie wolności, która wiąże się z poczuciem bycia autentycznym, tak po prostu - dla siebie. Często mówisz, że trudno Ci zaakceptować zmiany, jakie w Twoim życiu zachodzą,ale dzieje się tak tylko wówczas, kiedy nie ufasz sobie.

Moja droga, Shaumbra to poczucie wolności w każdym przeżytym doświadczeniu.
I nawet wówczas, kiedy z pozoru w energii dzieje się coś, co nie jest do końca przynależne jest do waszej przestrzeni, to jednak zawsze uświadamiacie sobie że to tylko energia i nic więcej.

Shaumbra wie, że każdy wybór jest tylko kreacją doświadczenia, jednak zawsze pamięta że cokolwiek się wydarzy, wszystko jest tak jak być powinno, bo jesteś, jaka jesteś - Ty jesteś Bogiem także - Pamiętaj o tym.

Przynależność do Shaumbra zawsze określasz sercem. To uczucie pełni, którą wyrażasz wszędzie tam gdzie jesteś, to poczucie akceptacji wszystkiego co cię otacza, bo zawsze wiesz, że wszystko, co się wydarza ma miejsce w Twojej bezpiecznej przestrzeni, którą jest dla Ciebie życie.

Shaumbra to przede wszystkim serce, energia miłości. Każdy z was jest jej częścią.
Uświadamiacie sobie wybory poprzez wolność, nawet wówczas, kiedy w energii dzieje się coś, w czym jak mówicie, nie czujecie się jak u siebie, wówczas każdy Shaumbra wie, że nie ma to znaczenia, pamiętając jednocześnie, że cokolwiek się wydarzy - każdy wybór jest kreacją, doświadczeniem, którym emanuje serce.

Tym, co kreuje twoje serce jest równowaga. Nawet wówczas, kiedy nie odczuwasz tej energii tak, jakbyś tego pragnęła pamiętaj, że każda z nich jest dla Ciebie jedyna. Zawiera wskazówkę, która zawsze Ci służy.

Każde przeżyte doświadczenie to inna forma energii. Dlatego każde z nich jest jedyne i niepowtarzalne.

Śmiało rozwijaj te potencjały, które dryfują w twojej przestrzeni, sercem dostrzegając ich cenną wartość. Jednak bez względu na niepewność, obawy i emocje, które często towarzyszą również tobie, chciałbym, żebyś wiedziała, że Shaumbrą jest każdy, kto w energii dostrzega piękno i odbicie Wszechświata.

Każdy z was patrzy na to inaczej, ale najważniejsze jest dostrzeganie tego piękna w życiu.

W jakim momencie swojej drogi jestem?

Droga duchowa…
Tak naprawdę to, czym ona jest nie ma nic wspólnego z tym, co postawiliście na piedestał integralności. Dla wielu droga duchowa oznacza wzrastanie i doświadczanie formy i skutku. Przechodzicie wówczas przez nieskończoną ilość przeciwności, dla was oznaczających wyrzeczenia. To wszystko substytuty.

Dlaczego od tego zacząłem?
Chciałbym opowiedzieć Ci o jej znaczeniu nieco więcej, chciałbym, abyś zrozumiała, czym ona jest naprawdę.

To wszystko i nic jednocześnie. To przemiana i pustka. Każde słowo i energia wyrażająca jego istnienie, jest odbiciem tego czym każdy z was w danym momencie się czuje.

Jeśli otworzysz swoje serce, to poczujesz, że „droga duchowa” to tylko i wyłącznie odczuwanie piękna pod jakąkolwiek postacią.

Adept magii wie, że każda prawda jest współmierna do tego, co w danym momencie dla niego jest właściwe. Adept sztuki rozumie każdy swój obraz i widzi w nim piękno, ale zawsze inaczej. Rozwijając je pamięta, że cokolwiek się dzieje każde jego dzieło jest kreacją serca. Jednak jego odbicie uchwycił inaczej. Alchemik, którym jesteś teraz, pamięta, że cokolwiek się dzieje w jego życiu stanowi to tylko odbicie jego kreatywności. Odbicie światła, które jest częścią jego istoty, która jest prawdą zawsze wówczas, kiedy otworzy swoje serce.
Bez względu na to, co odczuwasz, pamiętaj: to co się dzieje, jest odzwierciedleniem twojej energii. To tylko zmiana w przestrzeni, w której rozpięte są wszystkie twoje potencjały. Wybierasz każdy z nich - niektóre czekają dryfując w przestrzeni, inne aktywnie rozwijasz. Na każdy potencjał przychodzi właściwy czas. Każdy z nich oznacza pełnię rzeczywistości twojego wszechświata. Każdy z nich jest tu również po to, aby Ci służyć.

I właśnie teraz stoisz przed wyborem. Ten rok będzie dla Ciebie pełen magii. Wykorzystaj każdy podszept uczucia każdą emanację duszy. Jesteś niezwykle wrażliwa na energię, i jako alchemiczka, potrafisz aktywnie korzystać z jej źródeł, od ciebie zależy czy wykorzystasz każdy jej przejaw.

Moja droga, energia jest twoim przewodnikiem na drodze tych pięknych zmian, a ty jej kreatorką - stwarzacie integralną całość.

Jednak nadal traktujesz życie tak jakby każdy jej przejaw stanowił odrębną całość.
Zbyt często dzielisz niepotrzebnie każde przeżyte doświadczenie, dopasowując do niego energię. Serce jest jedyną treścią tego, co przeżywasz.

Rozumiem niepewność, poczucie osamotnienia, które czasem Ci towarzyszy. Stąd też pytanie czy należysz do Shaumbry. Ale, jak już mówiłem wcześniej, to po prostu odczuwanie tego, kim jesteś.

Czy powinnam ćwiczyć jogę?

Joga to droga doskonałości dla umysłu.
Poczucie wolności dla ciała stanowi jednak oddech. Joga nie ma nic wspólnego z suwerennością. To dla umysłu oznacza tylko kolejny atrybut, którym żyjecie. Twoja bezpieczna przestrzeń, którą jest twoje ciało oznacza tak naprawdę wolność i integralność.

Kiedy wnikasz w Nową Energię, czujesz w każdej przestrzeni radość, wolność, pełnię tego, kim jesteś. Nie ma wówczas znaczenia nic oprócz odczuwania tego stanu, jako jedynej i niezaprzeczalnej pełni.

Joga to kolejny atrybut, którym żyje wasza świadomość po to, żeby pokazać, że coś dzięki temu staje się dla was ważne. To etykietka, którą nadajecie całości.

Całość i pełnia nie potrzebują atrybutów, ponieważ wy sami stanowicie jej doskonałe uzupełnienie. Dlatego właśnie joga stanowi transcendentalną całość formy dla umysłu.

Czy słuszną drogą jest praca z panem Stasiem przy znoszeniu ograniczeń?

Moja droga, Twój nauczyciel i mentor, jak go nazywasz, jest bardzo ważną osobą w Twoim życiu i energii, jednak niepotrzebnie przykładasz do tej energii tak dużą wagę.

Oboje pracujecie w innej przestrzeni.
Teraz już czas, aby każde z was poszło własną drogą. Jego przyjaźń na zawsze będzie miała dla Ciebie szczególne znaczenie, jednak teraz przyszła pora, aby samodzielnie podjąć decyzję. Ty jesteś Bogiem Także, wielokrotnie powtarzałem to każdemu z was, jednak nadal pojawia się wątpliwość i pytanie: czy sobie poradzę?

Moja droga, tymi myślami zaprzeczasz boskości, która budzi się w Tobie. Pozwól jej po prostu zaistnieć w swoim życiu. Bądź dla siebie altruistką, śmiało korzystaj z nowej energii, która napływa strumieniem abyś poczuła, kim dla siebie jesteś. Porzuć oczekiwanie, po prostu kieruj się sercem i pozwól niech ta piękna energia której jesteś stworzycielką, prowadzi Cię przez tą cudowną podróż przez życie.

Pamiętaj, będę przy Tobie zawsze wówczas, kiedy wyrazisz pragnienie sercem.
Szczególnie Teraz, kiedy czeka Cię tak wiele pięknych zmian. One mogą być dla Ciebie wskazówką i doświadczeniem zarazem, jeśli pozwolisz sobie na odczuwanie miłości i prostoty, ale również przestrzeni.

W każdym przeżytym doświadczeniu nauczysz się dostrzegać mądrość pasję uczucie i zabawę zarazem. Będziesz wówczas wiedziała, że wszystko, czego doświadczasz jest wyrażeniem Twojej boskości. W tej przestrzeni nie ma miejsca na energię niepokoju.

W tym roku nauczysz się dostrzegać różnice pomiędzy energią ograniczenia, a energią wolności - będą pojawiały się po to, aby ułatwić ci zrozumienie.

Nauczysz się wybierać zawsze to, co jest Ci potrzebne po to, aby Ci służyło.

Różnicę pomiędzy energią dysonansu i przestrzeni, widzicie zawsze wówczas, kiedy znajdujecie się w bezpiecznej przestrzeni świadomości Ahmyo.

Ten rok będzie Ci sprzyjał do tego, aby te energie wprowadzić do swojego życia i doświadczeń, jednak od Ciebie zależy czy przyjmiesz je z otwartym sercem.

Kiedy będą pojawiały się wątpliwości, pamiętaj, że to tylko energia - Ja będę tam żeby Ci o tym przypomnieć.

Wówczas poczujesz potrzebę oddechu, głębokiego świadomego oddechu, którym w tym roku przetransformujesz niezliczoną ilość energii. To zupełnie jak koktajl energetyczny, a jego smak w twoim przypadku będzie …. kiedy posmakujesz - zrozumiesz.

Jak mogłabym pomóc moim najbliższym…?

Każdy sam odpowiada za swoją energię.
Rozumiem potrzebę wsparcia, jednak to tylko doświadczenie, które wynika ze świadomego wyboru. Oboje mają do przepracowania bardzo istotne potencjały, które w sposób kreatywny zmienią obojgu energię.

Potrzeba równowagi wewnętrznej zawsze jest odzwierciedleniem tego, jak każdy z was postrzega świat. I właśnie teraz, postrzeganie przestrzeni każdego z nich, zmieniło formę subiektywnie.

Agata nie potrafi odnaleźć się w życiu szukając ideałów i zasad, w każdym przeżytym doświadczeniu. Potrzeba zrozumienia życia często jest subiektywnym środkiem na przeciwności. Jednak wszystko to tylko forma energii, którą nadała sobie każdym doświadczeniem. To kolejna maska, nałożona tylko po to, aby poczuła akceptację.
Walka z samą sobą zmienia jej stosunek do życia.

Każdy z was znajduje się w innej przestrzeni. Jej warianty życia są odzwierciedleniem doczesności, w której szukacie równowagi. Twoje natomiast są odzwierciedleniem tego, co oznacza zmiana formy w przestrzeń.

Droga Aniu, jednak każdy z was posiada dar zrozumienia. Jesteście samowystarczalni.

Pomoc, o której piszesz dotyczy ingerencji w energię, choć pośrednio.
Twoi bliscy wybrali już tą drogę, jednak każde doświadczenie prowadzi was wszystkich poprzez głębokie zrozumienie jej płaszczyzn. Ona z kolei jest waszym atrybutem w zrozumieniu siebie.
Dlatego niezmiernie ważne jest abyście dążyli do integralności.

W wielu kwestiach pragniecie zrozumienia, pomocnej dłoni, jednak każdy z was posiada już tą wiedzę. Jest ona zapisana w każdej waszej komórce, w waszej sieci AKA. Nawet wszystkie te, które wydają się dla was niedostępne, są wasze.

Jeśli skupicie się na sercu, jeśli otworzycie dusze - KAŻDY Z WAS INTEGRALNIE, PONIEWAŻ KAŻDY Z WAS JEST INNY STANOWICIE ODRĘBNĄ CAŁOŚĆ, chociaż jesteście jednością. Stanowicie niezmiernie ważny fragment Boskiej Matrycy Wszechświata. Każdy z was jest ogniwem do jego zespolenia. Ale abyście mogli swobodnie i bez przeszkód poznać go, rozwijać jego integralność w swoim ciele, ale również pracując z energią konieczna jest samowystarczalność. Otwieracie się wówczas na obcowanie z samym sobą. I dlatego każde przeżycie jest niepowtarzalne.

I nawet wówczas, kiedy wydaje wam się że coś nie układa się po waszej myśli, w rzeczywistości tak nie jest. To doświadczenie jest właśnie takie tylko dla umysłu. Niezmiernie ważne jest dla Ciebie, i dla Twoich bliskich słuchanie energii.
Bawcie się nią wcielając w życie kolejne aspekty

Aniu opowiem ci krótką historię, która pomoże Ci zrozumieć to, co dzieje się teraz w życiu i energii twoich bliskich - dlaczego tak ważna jest dla nich praca z wariantami wiedzy, które wybrali:

Pośród konstelacji światła i gwiazd, żyła dusza nieskończenie piękna i bogata.
Pragnęła wcielić się w człowieka, aby doświadczyć mądrości i wiedzy, którą posiadała wszystkich atrybutów, które odczuwała, ale doświadczyć ich mogła tylko jako człowiek.
Pragnęła tego gorąco. Jej podróż na Ziemię była wspaniała, pełna miłości.
Kiedy była już blisko energii ziemi, pożegnała się ze swoja integralnością w formie Boga. Zasłona zapomnienia o tej przestrzeni była konieczna, aby mogła doświadczyć jej jako człowiek. Powiedziała wtedy przyrzekając sobie: W ciele doświadczymy tej jedności, a kiedy będę człowiekiem będę mogła przeżyć to, czego dotykałam w niebycie.
Jedność była jej domem- Boską cząsteczką złączoną z centrum wszechświata.
Kiedy jako człowiek, mała istotka postawiła pierwszy krok na Ziemi, wydawało jej się że dotykała szczęścia. Pamiętała jeszcze wszystkie te obrazy, które formą energii układały się w całość.Pamiętała jeszcze potencjały ludzi, które oglądała patrząc na Ziemie, i zachwycała się tą cudowną manifestacja energii, które dla niej wtedy jeszcze były tylko formą.
Teraz jednak mogła się w niej spełnić.
Ale w miarę jak dorastała, tą przestrzeń, która odczuwała zacierał czas na Ziemi.
Przestrzeń zmieniła swoją formę w doświadczenia życia, chociaż ona rozwijała się nadal. Absorbowała każdą energię niczym dziewiczą cząsteczkę Boga, ale inaczej.

W miarę upływu czasu pojawiały się w jej życiu również chwile pełne smutku, takie, które sprawiały jej ból- dotykały duszy. Kiedy przeżywała je, zatracając się w ich odczuwaniu krzyczała: Boże, dlaczego mnie opuściłeś? Dlaczego zostałam sama? .
Ale ta jedność, która była jej domem nadal płonęła w jej sercu, nadal czekała, kiedy ponownie zjednoczy się z istnieniem i poczuje spokój. Jednak duszyczka przeżywając smutek, nie dostrzegała wolności, którą przynosiła jedność, ale pomimo wszystko w głębi serca wiedziała, że to właśnie wymiana energii w formę, której pragnęła doświadczyć- jednak za każdym razem inaczej stwarzała własny świat, niejednokrotnie bólem i cierpieniem oraz troskami. Oddawała tym przeżyciom tak wiele cennej energii.
Wówczas wielokrotnie zapominała o obecności Boga w sobie, swojej prawdziwej świętej przestrzeni, w której posiadała wszystko to, z czym pojawiła się na Ziemi. I kiedy po latach pełnych doświadczeń stanęła przed wyborem, który załamał w niej wiarę zapragnęła zrozumienia integralności, ale nie było to takie łatwe. Wszystkie te wartości zagłuszyło przemijanie. Teraz to zasady były dla niej domem. Ale kiedy pojawiał się spokój i w ciszy swojej duszy, słuchając głosu serca siadała w milczeniu, wyłaniał się zawsze obraz doskonałości jaką była, te dziewicze uczucia piękna i ciepła miłość.
Zrozumiała wówczas, że każde doświadczenie, które przeżywała to forma energii.


Ono jest udziałem każdego z was.
Doświadczenie to forma płaszczyzny, ale w niej nadal płynie siła - wystarczy tylko zrozumieć jej znaczenie - jak?
Otworzyć się na serce.
Ono pokaże Tobie i Twoim bliskim drogę do wolności, jeśli tak wybierzecie.
Nie ograniczajcie swoich wyborów do łatwych i trudnych, nie zatracajcie się w smutku. Poczucie jakiejkolwiek straty, jedynie pogłębia progres waszego istnienia. Oznacza to, że sami wybieracie tą trudną drogę do poznania tego, jacy jesteście naprawdę. Aniu pomagaj im sercem pomagaj miłością, ale pozwól im doświadczać życia wolnością wyboru, to najcenniejsza wiedza, jaką mogą oboje sobie dać.


Adonai.
Z miłością Adamus Saint Germain.


do góry