Jam jest Archaniol Metatron wysłannik światła i Miłości

Witajcie ukochani
Witaj moja droga

To spotkanie jest dla mnie wyjątkowe , tak jak każde kiedy mogę być z wami ,kiedy możemy wspólnie przebywać w bezpiecznej przestrzeni – przestrzeni waszych serc, pośród energii które z tak wielkim rozmachem tworzycie.
Tak wielu z was przeżywając przygodę Mistrza którą jest dla was życie, sięga po stare kotwice, stare przyzwyczajenia. I chociaż macie świadomość że nie działają, to pomimo to próbujecie upchnąć je do swojego życia sądząc że cokolwiek w nim zmienią ale w rezultacie wpadacie w pułapkę świadomości starając się zaszufladkować wszystko co ma miejsce w energii właśnie umysłem- zrozumieć.
Kiedy tak się dzieje wpadacie w tok myślenia na ten temat zastanawiając się do czego służy wam dana przemiana ,jak współbrzmi z wami dana energia i w końcu tak naprawdę do czego to wszystko ma służyć skoro tego nie rozumiecie.
Moja droga tak właśnie się dzieje w Twoim przypadku nieustannie starasz się zrozumieć umysłem to czego w ten sposób zrozumieć się nie da. Każda przemiana, energia która temu towarzyszy jest przesłaniem waszej duszy przesłaniem które wybraliście dla siebie. I właśnie teraz kiedy ta piękna kreacja budzi się do życia uaktywniając wszystkie te zmiany, jesteście na nie gotowi.
Otwórzcie serca na każdą cudowną infuzję tych energii porzucając wszystkie oczekiwania, każdy stary niepotrzebny bagaż historię którą z tak dużym zamiłowaniem tworzyliście przez tak długi czas.
Teraz wnikając w każdą z energii jakie są transmitowane na Ziemię ,przechodząc przez każdy kwantowy skok i przemianę waszej świadomości ,a co za tym idzie również ciała, krystalizuje się wasza energia. Jednak Ci z was którzy są świadomi tych zmian i cudownej infuzjii energii która z taką dokładnością wnika w wasze serca przechodzą te zmiany bardziej swobodnie pozwalając sobie na to aby poczuć jej strumień, poczuć je wszystkie w głębi serca otwierają się na te energie.
Jednak te zmiany dotykają także tych z was którzy nie uświadamiają sobie w pełni znaczenia tych energii. Wiecie ze zachodzi jakaś zmiana- jak to często słyszę jednak staracie się zrozumieć to wszystko na stary sposób zmienić, bądź uporządkować szufladkując je umysłem. I tak jak już powiedziałem to nie działa. Moi drodzy nie ma to znaczenia co się wtedy dzieje dlatego że bez względu na to jak bardzo staracie się to zrozumieć uporządkować stwarzacie temu wówczas dodatkowy opór i zaczynacie się miotać. Powoduje to bunt w efekcie zamykacie się na strumień nowej świadomości. Dotyka to także waszego ciała ono zwyczajnie cierpi odczuwacie ból -Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ stara energia i przyzwyczajenia, stare sposoby które dotąd działały tkwią tam nadal w formie toksycznej energii. Chwytacie się więc wszystkiego ale ta energia nie ma już znaczenia.
To wy sami musicie pozwolić sobie na tą zmianę. Wy jesteście każdą zmianą która zachodzi w energii. Dając jej początek właśnie zrozumieniem pozwalacie sobie na to żeby być sobą- tak po prostu bez ograniczeń. kiedy decydujecie się świadomie na ten krok, w waszej energii zachodzi ogromna diametralna zmiana. Nagle zauważacie że wszystko czemu dotąd poświęcaliście tak wiele uwagi po prostu zanika ulega rozpadowi i w waszym życiu nagle jest więcej miejsca- tak dosłownie.
Wasza przestrzeń powiększa się wszystkie te stare przyzwyczajenia odchodzą a wy czujecie się naprawdę wolni. Wielu z was doświadcza tego i ty moja droga również możesz dokonać tego wyboru dla siebie, pozwolić sobie na to żeby energia która jest dla Ciebie przeszkodą w relacji z sobą a także z córką nie była już obciążeniem. Ona staje się ciężarem tylko wówczas kiedy starasz się zrozumieć każde wydarzenie umysłem kiedy wprowadzasz w uzdrowienie tego- jak wielu z was powtarza stare obciążające energie stare rozwiązania wówczas życie staje się dla was problemem .

Pytania i odpowiedzi jednej z Shaumbra za pośrednictwem Kasi:

- Czemu służy całkowita otwartość w przyjmowanej przeze mnie i przez moją córkę takiej ilości cudzych obciążeń i aspektów

Moja droga te obciążenia o których piszesz to po prostu stary bagaż. Cześć potencjałów z którymi obie byłyście związane ulega rozpadowi. To powoduje wasze nieporozumienia. Ten czas jest przede wszystkim czasem odnowy tak więc wszystko co stare wychodząc na powierzchnię uaktywnia niechciane emocje stare powiązania po to aby odejść Wielu z was nie radzi sobie z napływem tej energii sądząc że są ich własnością. Czujecie się często tak jakby oplatały wasze jestestwo.
To istotnie tak wygląda, ale one nie są wasze. To stary potencjał zbiorowej świadomości który uległ rozpadowi. Wielu z was nosi te obciążenia niepotrzebnie budując z ich strzępków swoją tożsamość stwarzając swój własny świat.
Porzućcie to, ten bagaż sprawia że nie potraficie poczuć nurtu Nowej energii, dlatego też tak ciężko wam absorbować strumień Nowej Świadomości -Nowej energii wraz z którą budzicie się do życia jako Nowy Człowiek .
Twoja córka absorbując tą nową częstotliwość która jest dla niej bardzo agresywna nie potrafi otworzyć się na przemianę dlatego też często czuje się zagubiona i niezrozumiana
Otwierając się na jej przepływ poszerzacie swoją przestrzeń uświadamiacie sobie cudowne doświadczenie swojego Mistrzostwa. Pytasz jak jej pomóc w zrozumieniu tej energii Pokaż je czym jest nowa świadomość, pozwól sobie na to aby zostawić za sobą bagaż który w wielu dziedzinach twojego życia wiąże cię jeszcze ze starą świadomością. Moja droga w Nowej Energii to wszystko nie ma już znaczenia Twoje życie staje się tu przede wszystkim przestrzenią do swobodnych kreacji płynących z poczucia głębokiego zaufania do siebie, do swoich wyborów. Każdy twój wybór może być dla Ciebie przygodą lub stanowić wyzwanie wszystko zależy od tego jak bardzo mu ufasz na ile jesteś w stanie otworzyć się na energie które służą przede wszystkim Tobie.
Każda zmiana rodzi się przede wszystkim w waszej świadomości jeśli pozwolicie sobie na nieskrepowany wybór tego aby po prostu żyć wszystko diametralnie ulegnie zmianie ta wiedza wpłynie również na Twoją córkę.
Wasz związek należy do związków karmicznych wiele dusz wcielając się ponownie na ziemie wybiera te same powiązania nie tylko dlatego że ta energia stanowi dla nich proces dalszego rozwoju pomagają także w spalaniu starych obciążeń i bagażu dzięki temu często przepracowywania wielu ciężkich energii. to również wpływa na wasze relacje.

- Jak chronić córkę przed destrukcyjnym wpływem tych energii ?

Moja droga, ona nie potrzebuje Twojej ochrony to co przechodzi wiąże się z dopasowaniem nowej energii z głęboka synchronizacją pokaż jej tylko czym jest bezpieczna przestrzeń czym może być dla niej życie. Niepotrzebnie staracie się chronić własne dzieci one są źródłem waszych inspiracji pasji a także odzwierciedleniem relacji jakie macie z samym sobą. To właśnie one są zwierciadłem waszego życia oczekiwaniami które nieustannie wkładacie w ich rozwój. Jednak właśnie dzięki temu zawężacie ich integralny rozwój.
Wbrew wszystkiemu to właśnie świadomość że musicie nieustannie się o nie troszczyć sprawia że często brakuje wam porozumienia z własnym dzieckiem. Pozwólcie im na pasję pokażcie wolność wyboru. Jednak nie stwarzajcie oczekiwań nie oceniajcie ich wyborów te piękne dusze są dopełnieniem waszej podróży przez życie, one nigdy nie były waszą własnością To właśnie wasze dzieci są dla was wsparciem ich energia niejednokrotnie nowej świadomości którą zasiewają stanowi dla was nowy początek. Pytasz czy twoja córka jest również dzieckiem kryształowym.
Ta piękna i wrażliwa dusza pojawiła się w Twoim życiu, aby tak jak ty doświadczać Nowej Energii abyście wspólnie mogły stwarzać dla siebie nowe horyzonty ,bez obciążeń które ten karmiczny związek narzucał na waszą energię przez tak wiele wcieleń. Nosi w sobie ziarno kryształowego dziecka i dzięki temu tak trudno jej absorbować tą energię jednak bardzo szybko absorbuje nową częstotliwość i właśnie także dzięki temu nie potrafi się odnaleźć.

- Jak pomóc córce z jej dolegliwościami fizycznymi , emocjonalnymi , energetycznymi z jej wycofywaniem się z aktywnego życia, krzywdzeniem siebie. Z czego wynikają jej trudności i dolegliwości. Czy tylko z tego że jest dzieckiem Nowej Ery? W jaki sposób mi to służy?

Przechodzi obecnie tak zwany rozłam częstotliwości oznacza to diametralną zmianę w jej energii najprościej mówiąc na skutek zachodzącej przemiany ścierają się dwie częstotliwości o dużym natężeniu Energia dualności mieszając się z Nową Świadomością sprawia że jej życie nagle uległo gwałtownej zmianie wiele rzeczy straciło nagle znaczenie, nie znajduje już oparcia w tej energii.
To wszystko nagle się zmieniło dlatego też wycofała się z życia towarzyskiego a tym samym zamknęła w sobie. Napór tej energii wywołał że emocjami stworzyła ujemny potencjał ,swego rodzaju myślokształt dzięki temu też zaczęła krzywdzić samą siebie to spowodowało blizny na jej aurze wpadła dzięki temu w tak zwaną pułapkę świadomości ,co spowodowało że nie potrafi sobie zaufać a tym samym także siebie odnaleźć. Jednak ta głęboka i drastyczna przemiana którą wybrała jak swoje doświadczenie niedługo dobiegnie końca w jej świadomości nastąpi wyważenie dwóch biegunów która spowoduje wyraźną zmianę w energii i zachowaniu.
Jej biegunowość afektytwna, która w tej chwili zmusza ją do kaleczenia swojego ciała i psychiki ulegnie wyrównaniu. Pragnienie odosobnienia i samotności służyć będzie do głębokiej transformacji w celu integracji z sobą, zrozumienia tych wszystkich energii które tak mocno dotykają jej wnętrza. Możesz pomóc jej swoją obecnością spokojem i zrozumieniem. wizyta u specjalisty nie jest konieczna potrzeba głębokiego spokoju i wewnętrznej równowagi poczucia bezpieczeństwa którego teraz tak jej brakuje, zmieni w jej energii bardzo wiele co pozytywnie wpłynie na wasze relacje.
To da jej głębokie poczucie zrozumienia swojej przestrzeni. Jednak ta zmiana wszystko, co was spotyka, jest głębokim pragnieniem doświadczenia waszej duszy. Ona pragnie doświadczyć tych zmian, abyście pośród nich mogli odnaleźć swoją pasję życia.
Tak więc niezależnie od tego co się dzieje w waszym życiu, ile prób przechodzicie, bez względu na to jak okrutne się wam wydają, jest to tylko formą doświadczenia, które wybraliście sobie sami, które stworzyło wam możliwość do kreacji swojego życia. Mając świadomość absolutnej wolności wyboru stwarzacie sobie możliwość do akceptacji tych doświadczeń jako możliwości samorealizacji.

- W jaki sposób mi to służy? Jak przyczyniam się do utrzymywania trudności u córki?

Moja droga, stwarzasz w życiu zbyt wiele oporu. Jeśli pojawia się wybór, który powoduje, że nie czujesz się z nim bezpieczna, w twojej energii powstaje dysonans. Jesteś lustrzanym odbiciem tego co stwarzasz. Jeśli więc jest to opór, wówczas energia odpowie Ci dokładnie taką częstotliwością i w twoim życiu pojawi się takie doświadczenie.

-W jaki sposób bez obciążania siebie i córki pracować pomagając innym ludziom w ich rozwoju i życiu.

Twoja pasja do działania pomocy czy czegokolwiek innego musi płynąć z serca tylko wówczas będziesz w stanie zrozumieć siebie i swoją córkę tylko wówczas jej energia będzie dla Ciebie radością a wasze wzajemne relacje opierać się będą na akceptacji i suwerenności.
Zbyt mało czasu poświęcasz sobie skupiając zbyt wiele uwagi na oczekiwaniach dzięki którym piętnujesz córkę nie dając jej możliwości wyboru dlatego też zamyka się w sobie szukając samotności.
Jesteś oddaną matką ale żeby móc poczuć odrębność w każdej dziedzinie życia pomagając także innym ,musisz dać ją najpierw sobie. Bądź bardziej asertywna stwórz w swoim życiu miejsce na te wszystkie piękne energie które są tu dla Ciebie wybierz tą dziedzinę dostatku która daje Ci radość, tą w której czujesz się jak u siebie. Pamiętaj każda dziedzina życia którą powołujesz dożycia działaniem jest dostatkiem może to być miłość, obfitość, piękno które czujesz w sercu tym dostatkiem może być dla Ciebie również brak wszystko współbrzmi w twojej przestrzeni dokładnie z taka samą częstotliwością jaką ty sama temu dajesz.
Otwórz się na swobodę działania na świadomą kreację każdego potencjału który kiedykolwiek był w zasięgu twoich dłoni a ty z jakiegoś powodu i tym powodem była dla Ciebie często niepewność i pojawiające się zbyt często pytania:
„Czy temu podołam? ,czy nadaję się do tego?. Te myśli moja droga nie należą do Ciebie. Twoje życie jest oceanem możliwości z którego wybierasz zawsze z taką pewnością jaką jesteś w stanie sobie dać sięgając po kolejna przygodę jaką jest dla Ciebie doświadczenie.
Zasługujesz na to aby dać sobie to co najlepsze bez żadnych kompromisów czy oczekiwań. Odpowiedz sobie na pytanie Czy tu i teraz ,w jedynej chwili którą jest dla Ciebie życie z poziomu duszy z poziomu głębokiego zaufania ,jesteś gotowa na tą zmianę na to aby otworzyć się całym sercem na życie? na tą piękną energię którą jesteś nie odziana szatą przyzwyczajeń gotowa na to aby z zaufaniem czerpać z życia to co ci służy ?.
Bądź dla siebie mistrzem żyj każdą chwilą którą jesteś, bądź dla siebie życiem wówczas czegokolwiek zapragniesz będzie na wyciagnięcie twoich dłoni.
Wówczas zauważysz z jaką lekkością odbierasz świat , jaką przyjemnością i pasją może być dla Ciebie życie. Ten wybór jest niesłychanie łatwy nie wymagający i klarowny Stajesz się nim w momencie kiedy wybierasz wolność.
Wielu z was pyta mnie jak poprawić swoje życie, jak wreszcie mogę zarabiać tyle ile potrzebuje, aby utrzymać siebie i swoją rodzinę? Problem w tym że zadając to pytanie tkwicie w niedostatku świadomość bogactwa wręcz was onieśmiela i tak jak ujął to Adamus w warsztatach poświęconych obfitości myślicie wręcz że nie jesteście godni tego bogactwa. Moja droga to mit który musisz wymazać ze swojej świadomości, stary program w którym tak wielu z was tkwiło przez tak długi czas. Poczuj w sobie bogactwo, napełnij się tą energią daj sobie szansę aby po prostu żyć.
Pytasz jak świadomie sprowadzić je do swojego życia. Moja droga nie musisz robić absolutnie nic żeby stać się zamożną żeby mieć obfitość Miłości wielu wspaniałych przyjaciół pozwól tej energii po prostu ci służyć, zaufaj że bez względu na to czego chcesz to jest tutaj dla Ciebie. Ta wiedza i obfitość są z wami zawsze, problem w tym że świadomie wybraliście inny rodzaj obfitości zakorzeniliście się w tym tak bardzo że teraz zmiana czegokolwiek wydaje się wam niemożliwa. Ten czas służy każdej zmianie którą wybierzecie dla siebie zanim więc podejmiesz się tego poczuj bezpieczną przestrzeń i z jej poziomu stwarzaj każdy swój wybór jeśli zaufasz mu całkowicie wówczas zamanifestuje się w twoim życiu .
Twoje życie zbyt długo stanowiło dla ciebie rodzaj kompromisu w którym zbyt wiele rzeczy było dla ciebie wystarczającymi dlatego też zagłuszyłaś swoją pasję życia i tworzenia z Poziomu Mistrza. Nieistotne jest co wybierzesz jako źródło dochodu , nie trzymaj tego w sobie pozwól aby poczucie braku zastąpiła obfitość dostatku. Mistrz nie uznaje kompromisu jest elastyczny w działaniu a jednocześnie świadomy każdej zmiany. Wówczas bogactwo czegokolwiek by nie dotyczyło zaczyna płynąć z niego samego swobodną i klarowną energią a każdy nowy potencjał który pojawia się w jego życiu wykorzystuje maksymalnie ciesząc się nim .

- Czy mogę wystarczająco dobrze i skutecznie pracować z przekazami od wyższych jaźni osób, przeprowadzaniem dusz przywracaniem harmonii ciała i duszy.

Moja droga, zbyt wielu z was podejmując się tej podróży w odpowiedzi na pragnienie i wybór duszy na początku swojej drogi stawia sobie ograniczenia w formie pytań czy podołam temu zadaniu Czy zdołam się z tego utrzymać?, czy to jest właściwy wybór ?. Dzięki temu stawiacie sobie niepotrzebnie przeszkody. Przede wszystkim moi drodzy każdy z was ma inny poziom wrażliwości jesteście przekaźnikami dla nieograniczonego zasobu informacji który przenika w wasze serca odnajdując drogę w doświadczeniach. Wasza wrażliwość w dużym stopniu decyduje o tym na co tak naprawdę jesteście gotowi jednak ten wybór musi płynąc z głębi serca ta podróż dla każdego z was zaczyna się wówczas kiedy jesteście na to tak naprawdę gotowi wówczas sami uaktywniacie strumień tej energii aby wam służyła.
Ta wspaniała podróż zmienia wówczas w waszym życiu bardzo wiele żyjecie przede wszystkim swoją pasją i nie ma wówczas znaczenia fakt czy zarobicie na tej pasji wystarczająco dużo aby móc się z niej utrzymać wówczas energia obfitości która płynie z waszej PASJII ZACZYNA WAM SŁUŻYĆ WSZYSTKO DZIEJE SIĘ SWOBODNIE ponieważ pozwalacie na to aby strumień obfitości wyraził się dokładnie w tej dziedzinie która jest wam potrzebna –dlaczego? ponieważ mu ufacie, a sama praca staje się dla was swobodną kreacją. tak więc moja droga niezależnie od tego czego się podejmiesz czy będzie to dotyczyło przekazów czy innej formy transmisji energii ten wybór musi płynąc z głębi serca. .
Ta wspaniała podróż która wybrało już wielu z was zmienia wiele w waszym życiu i nie chodzi tutaj o tych z was którzy są wybrani to nie ma już znaczenia. Tak jak powiedziałem jesteście przekaźnikami wielu różnych częstotliwości każdy z was otwiera się na tą z którą czuje się dobrze na tą którą czuje całym sercem ale przede wszystkim na ta na która czuje się naprawdę gotowy. Wybór należy do was musi płynąć z głębi serca ale przede wszystkim powinien być świadomy. Wówczas poszerzacie swoją przestrzeń uwrażliwiając się na przepływ energii.
Ta przygoda otwiera przed wami nowe horyzonty ważne jest aby odczuwać energię z którą chcecie pracować stwarzając sobie tym samym możliwości do poszerzania swojej przestrzeni tutaj każde drzwi stoją otworem musicie nauczyć się rozróżniać wszystkie te poziomy z którymi macie kontakt.
W Nowej Energii a przede wszystkim w transmisji przekazu ważna jest lekkość i dynamika zarazem klarowność i swoboda jednocześnie .Wybierając to doświadczenie pamiętajcie zawsze o tym aby być nieskazitelnym wobec siebie. Moja droga musisz zaufać tej energii niech ta swoboda w działaniu będzie dla Ciebie drogowskazem strach i niezrozumienie z którymi wielu z was się boryka niejednokrotnie zastanawiając się czy macie kontakt jak to wielu z was określa z właściwym mistrzem jest dla was przeszkodą
Moi drodzy ta podróż opiera się przede wszystkim na zaufaniu, na odczuciach w niej każdy wasz krok musi płynąć z głębi serca jeśli to właśnie serce jest tym przewodnikiem wówczas nie pojawia się żadna wątpliwość odczucia są niezwykle ważnym elementem w tym doświadczeniu .
Drodzy mistrzowie zwracam się teraz do tych z was którzy wybrali tą podróż i z wielu powodów zapragnęli stać się przekaźnikiem Pomagając w ten sposób innym. Wasze światło i energia staje się transmisją dla innych ono staje się promieniem który działa zupełnie jak odbiornik. Aby przekaz był klarowny niezwykle ważne jest poczucie wewnętrznego spokoju i równowagi stajecie się wówczas kanałem a informacje które płyną nie są wówczas zakłócane emocjami które wielu z was nieświadomie transmituje w trakcie spotkania. Tak więc moi drodzy pamiętajcie wypełnijcie się tym spokojem każdy kolejny świadomy oddech służy jak katalizator uwrażliwia na bodźce sensoryczne zbliżając was do zrozumienia Nie oczekujcie niczego wielu z was w ten sposób wpada w pułapki energetyczne pozwólcie energii płynąć
Pisząc przekaz transmitowane są niezliczone ilości energii każda z nich ma inne natężenie jeśli kanał przez który płyną informacje jest niestabilny dochodzi do zachwiania równowagi i powstaje wiele nie harmonijnych przekazów dzieje się tak ponieważ wszystkie częstotliwości mieszając się z sobą dają transmisję która jest w pewnym stopniu informacją, ale jej treść jest niespójna i wówczas nie ufacie tej energii. Wszystkie te informacje które kiedykolwiek zostały przekazane, każda transmisja energii która odbyła się za ich pośrednictwem jest wam doskonale znana. Wasza dusza czuje jej czystą nieskazitelną formę dlatego doskonale rozróżnia jej wibracje staje się jej częścią i dlatego kiedy przekaz jest klarowny i czysty w głębi serca rezonuje z waszą energia zawsze znajdziecie w niej część siebie ponieważ ta energia docierając do was za pośrednictwem słów budzi w was tą pamięć która przez tyle eonów była uśpiona teraz budzi się do życia- dlatego tak wielu z was decyduje się na tą podróż.
Dlatego pomagając w ten sposób rozpoczynając kolejne spotkanie z Mistrzem musicie stać się nieskazitelni pozwólcie aby dokonał się proces połączenia -tak zwanej infuzji .
Otwórzcie się na danego mistrza wsłuchajcie w brzmienie jego energii synchronizując się wspólnie. Równomierne połączenie a także transmisja tych energii następuje zawsze w przestrzeni serca powstaje infuzja tak zwane połączenie dzięki temu tworzycie wspaniały potencjał który działa jak siatka energetyczna służy to właśnie do podtrzymania infuzjii tych energii ten potencjał wzrasta w miarę trwania transmisji co sprawia że na spotkaniu czasem pojawia się gościnnie kilku mistrzów. jedynym kluczem do transmisji informacji jest nieskazitelność, zaufanie i przestrzeń waszego serca to ona jest kluczem do tej podróży. Moja droga a zatem pragnąc wyruszyć w ta podróż zadbaj o własną integralność nieskazitelność która płynie z głębokiego zaufania

Pragniesz pomagać w zakresie przywracania harmonii ciała i duszy. Jest tak wiele sposobów na które wielu z was stara się przywrócić mu równowagę, jednak ciało w połączeniu z duszą stanowią doskonałe odzwierciedlenie nowego człowieka. Organizując spotkania dotyczące nowego człowieka a także nowej rozwijającej się świadomości będzie Ci łatwiej dotrzeć do tych sfer energii które są zablokowane. Nie chodzi tutaj o kolejną dietę cud czy jakakolwiek inną formę leczenia.
Musicie porzucić myśli o tym że wasze ciała w jakikolwiek sposób niedomagają wszelkie dolegliwości stanowią formę kotwicy i przyzwyczajenia które są zakorzenione głęboko w waszym umyśle. Są jak swego rodzaju egregor dzięki któremu potrzebujecie być zauważeni zwracając na siebie uwagę to właśnie dolegliwości uniemożliwiają wam wyjście z zniewolenia waszych myśli. Ciało jest energią w skondensowanej formie w której została zamknięta wasza świadomość. Jednak w waszym polu energetycznym znajdują się także myśli, fotonowa cząstka energii za którą odpowiada wasza kora mózgowa jednak stanowi ona odrębny byt i zagłuszając w ten sposób świadomość przejęła nad wami kontrolę tak bardzo że uznaliście że nie ma nic co stanowiło by ważniejsze ogniwo w życiu jednak to dzięki świadomości tego kim jesteście możecie kreować swój świat i to właśnie TA chwila w której mieścicie się jako jej najczystsza forma ma tak naprawdę znaczenie. Dzięki niej możecie stać się dla siebie wolnymi ludźmi i to właśnie tą wiedzę jako Świadomy mistrz -świadomy każdego wyboru nosicie w głębi waszych serc, stając się w każdej dziedzinie swojego życia doskonałością.
Powiesz mi teraz że myśli są Ci potrzebne do życia że dzięki nim powstało wiele rzeczy – tak ale myśli stają się doskonałą formą wyrazu jeśli stanowią przestrzeń dla tworzenia z poziomu serca w innym wypadku stanowią tylko pewien okrojony schemat życia. Są nim wasze przyzwyczajenia, ideały wzorce, emocje i stare kotwice na których często wielu z was budowało swoją ważność swego rodzaju tożsamość przynależność która stawała się dla was oporą .

Ale tak naprawdę teraz kiedy stoicie u progu tych zmian, patrząc na infuzję i taniec energii w waszych sercach to właśnie te kotwice stają się zbędne a dla tych z was którzy jeszcze z wielu przyczyn uważają to za istotne, stają się ciężarem w życiu- i tą przestrzeń odwiedzaj rzadko skup się na tym co czujesz podejmując każdy kolejny krok. Tylko wtedy zrozumiesz siebie tak naprawdę.
Wówczas prostota z jaką przemówi do Ciebie ta energia, rozmach z jakim będzie Ci służyła sprawią że zrozumiesz głębokie znaczenie energii ukrytej w ciele każdego z was. Ona jest dla was symbolem odrodzenia dlatego też spotkania poświęcone kreatywnej świadomości Ciała wniosą wiele Nowej Energii do Twojego życia.

- Czy udaje mi się z dobrym rezultatem prowadzić dusze do mostu kwiatów Jeśli to nie jest tak jak zakładam to dokąd oni trafiają wskutek mojego pośrednictwa ,jak poprawić to pośrednictwo .

Dusza opuszczając ziemski plan przechodząc na drugą stronę zasłony przechodzi przez wiele wymiarów staje się częścią źródła dopiero wówczas kiedy przejdzie każdy z nich. Dzieje się tak dlatego że w trakcie życia na Ziemi często przechodzicie wiele skrajnych emocji. Każda z tych energii zostawia ślad w waszym doświadczeniu.
Jeśli odchodzicie świadomie ,przekraczacie dokładnie taki poziom z jakim harmonizuje wasza energia wielu z was aby ponownie doświadczyć wspaniałej przygody wybiera życie w kryształowym mieście jednak Ci z was którzy odchodząc na drugą stronę zasłony zabierają z sobą niepokój potrzebują pomocy przewodników którzy odprowadzają je do poziomów tak zwanych światów równoległych- Most kwiatowy przekraczają już samotnie. To poziom w którym następuje wybór dalszej drogi, tam dochodzi do ostatecznego oczyszczenia i połączenia z jednością, dusza dostosowuje się wówczas do innej wyższej częstotliwości. wibracje energii na tym poziomie są bardzo wysokie ich częstotliwość przekracza wibracje duszy żyjącej jeszcze na Ziemi. Moja droga przeprowadzając dusze dajesz im przede wszystkim światło którego potrzebują zrozumienie sytuacji w jakiej się znajdują wielu z nich odnajdując promień twojej energii zagubiło się po odejściu z planu ziemskiego takie dusze trafiają do poziomów równoległych aby tam przebiegł proces odnowy i regeneracji zmian w energii które nastąpiły po czasowym życiu na ziemi. Te poziomy służą również do przystosowania do nowej rzeczywistości. Na dalszą podróż która zależy od stopnia rozwoju decydują się same.

- Jaki skutek wywiera to moje działanie na pole osoby której chcę pomóc oraz na moje i mojej rodziny?.
Czy istnieje dla mnie potencjał utrzymania się z tego typu pracy ?

Moja droga jak już powiedziałem cokolwiek robisz czegokolwiek dotyczy twoje doświadczenie aby dawało Ci satysfakcję a także było źródłem obfitości finansowej i nie tylko takiej musi płynąć z głębi serca ta pasja staje się wówczas dla ciebie inspiracją do dalszego rozwoju pracując w ten sposób przyciągasz do swojej przestrzeni jeszcze więcej doświadczeń jeszcze więcej energii która pomaga Ci w rozwoju ta energia z która pracujesz źródło tego kim jesteś dla siebie działa także na osoby będące w Twoim otoczeniu jednak jest zawsze taki z jakim otwierasz się na daną energię Jeśli jest pełen kompromisów wątpliwości i niepokoju wówczas twoje doświadczenie jest właśnie takie ponieważ ta energia odpowiada zawsze na twoje uczucia. Dlatego tworząc wszystko z poziomu zaufania dajesz sobie i osobom którym pomagasz to czego potrzebują wówczas twoje światło naturalnym i swobodnym strumieniem rezonuje z polem energetycznym osoby która tego potrzebuje jeśli otworzysz się na tą energię łatwo będzie ci rozwijać swoje pasje ponieważ ona wpłynie w twoja życiowa przestrzeń bez oporu który wielu z was stwarza sobie w życiu brakiem zaufania.

- Czy teraz mogła bym już znaleźć partnera w Miłości, poza mną samą oczywiście .Wydaje mi się że od dawna deklaruję chęć partnerstwa i nic się nie dzieje

Partnerstwo to piękna energia płynąca z integracji z samą sobą. To tutaj rozpoczyna się ta piękna podróż to z tego poziomu możecie przyciągnąć do siebie energie partnera który może stać się waszą częścią- Jednak aby tak się stało musicie porzucić przynależność. Energia partnerstwa a tym samym także jej kobiecy aspekt zbyt często była uciskana wielu kobietom do dziś trudno wyzwolić się z tej opresji. Ten czas służy przede wszystkim głębokiej integracji z sobą wyzwoleniu się z tych okowów Abyś mogła stworzyć harmonijny związek z partnerem i aby wasza energia stanowiła kwitnący potencjał pełen miłości i zrozumienia musisz okazać go najpierw sobie.
Zbyt wiele związków rozkwitając staje się tak naprawdę przyzwyczajeniem a miłość która na początku była waszym nieodłącznym towarzyszem zmienia się w rozczarowanie- dlaczego? ponieważ budujecie swój związek na oczekiwaniach i takie związki w Nowej Energii nie mają miejsca dlatego teraz tak wiele par decyduje się na rozstanie.
Związki nowej energii to przede wszystkim przestrzeń do osobistego rozwoju. Dzieje się tak ponieważ będąc razem dajecie sobie wzajemnie przestrzeń do pasji do kreacji, inspiracji którą staje się dla was życie Kochacie się mając jednocześnie świadomość że razem stwarzacie naprawdę piękny potencjał wówczas poczucie bliskości nabiera dla was innego znaczenia. Odkrywacie że życie może być pasją. Szanując swoją własną przestrzeń stanowicie z partnerem jedną całość.
Takie są Związki Nowej Energii którego ty także pragniesz doświadczyć ten czas jest przede wszystkim dla Ciebie jeśli zrozumiesz swoją przestrzeń i docenisz swoje piękno taka obfitość w formie pięknego związku pojawi się w Twoim życiu.

- Wciąż trudno mi dopasować się w wymogi i rytm życia i zastanawiam się czy to mój feler i należało by nad tym popracować, bo może przesadzam z tym że nie jestem już prawie w stanie robić czegoś czego nie czuję w danym momencie. Nasila się to po uczestniczeniu w warsztatach duchowych i jeszcze bardziej bujam w obłokach. Czy to dobry kierunek bo zbliża mnie do mojej autentycznej jaźni i pełnego przebudzenia?, czy raczej powinnam siebie bardziej uziemić aby stać się skuteczniejszą w realnym życiu tylko jak?

Moja droga warsztaty tak naprawdę służą wielu z was tylko do tego abyście mogli Osiągnąć KORZYŚCI MATERIALNE NIE MAJA NIC WSPÓLNEGO ZE SWOBODNYM TWORZENIEM I ŻYCIEM –
Ta pasja pasja świadomości tego kim jesteś tego jak swobodnie i z odwagą korzystać z wszystkich przywilejów jakie daje ci życie nie potrzebny ci żaden kurs wiele z nich ogranicza wasz swobodny wybór ucząc was że żeby dojść do czegokolwiek rozwoju swojej wolności połączenia z jaźnią konieczna jest praca ćwiczenia czy inne niepotrzebne rzeczy to nie ma absolutnie znaczenia wy już to wszystko macie ta energia jest tuż obok was nie da się wypełnić naczynia które jest już pełne wystarczy tylko pozwolić tej energii aby była częścią Ciebie moja droga I tak jak piszesz nie jesteś w stanie robić czegoś czego nie czujesz ponieważ ciebie już tam nie ma ta przestrzeń przestała dla ciebie istnieć będąc ponad tym chcesz od życia czegoś więcej czegoś co nie zmusza do dodatkowych kompromisów jesteś gotowa na to aby to poczuć ale blokuje cię myśl jak Bujanie w obłokach to tylko wymówka możesz stworzyć dla siebie takie życie o jakim marzysz teraz otaczaj się tym pięknem na co dzień przebudzenie to tak naprawdę gotowość na to aby znowu żyć z poziomu pasji.

- Czy zapisanie córki do nowej szkoły było tą właściwą decyzją na ten czas i czy odnajdzie się w nowych warunkach?

Każda decyzja dla wielu z was jest wyzwaniem które stwarza nowe możliwości jednak szczególnie dotkliwie wpływa na was jeśli chodzi o wasze dzieci. Wówczas pojawia się niepotrzebny niepokój i przestajecie temu ufać co często stanowi pewien rodzaj zagrożenia i zastanawiacie się czy podjęłam właściwą decyzję?
Moja droga to dla niej ogromne wyzwanie które spowoduje że zacznie przyglądać się sobie bardziej dokładnie głównym punktem i przestrzenią do obserwacji będą dla niej jej reakcje na emocje, zachowanie w grupie rówieśników oraz nagła chęć dostosowania do nowych energii to spowoduje że na początku trudno jej będzie odnaleźć się w nowej sytuacji ale z czasem ta zmiana da jej wiele dobrego wprowadzając większą swobodę w wyrażaniu siebie w codziennych sytuacjach które teraz są dla niej czasem problematyczne. Pozwól jej na większą swobodę słuchaj uważnie i zachęcaj do działania z poziomu serca.

I tak powoli zbliżamy się do końca tego pasjonującego spotkania pełnego wielu różnych potencjałów. Gorąco zachęcamy każdego z was, pracujcie z tą energią stważając więcej możliwości do tego aby każdy wasz cel był dla was przyjacielem służąc pasją i inspiracją. Abyście mogli śmiało i z pełnym zaufaniem odkrywać świat przygody która staje się dla was wyzwaniem ale przede wszystkim przyjacielem w Nowej nieskrepowanej świadomości siebie.

I tak to jest
Z Miłością- Metatron.
wstecz

Pytania do Metatrona  (36)
 

do góry