Jam jest Archanioł Metatron

Witam wszystkich na tym cudownym spotkaniu pełnym energii tak wielu energii z którymi pracujecie ale przede wszystkim witam Ciebie moja droga.
Tak wiele energii jest tutaj dzisiaj z nami one są tutaj dla was, są tutaj dla Ciebie po to aby Ci służyć, po to abyś mogła świadomie wybierać. Jednak tylko wówczas kiedy będziesz naprawdę gotowa aby z nimi pracować aby otwarcie i z pełną odpowiedzialnością przyjąć je do swojej przestrzeni aby mogły w niej zagościć. Tylko wy jesteście kreatorami swojego życia i tylko dzięki waszym decyzjom dochodzi do zmiany w waszym życiu jednak od was zależy jaką drogę obierze dana zmiana zanim więc odpowiem na twoje pytania pozwól że porozmawiamy przez chwilę o energii kreatywności o energii Mistrzostwa od której rozpoczyna się przygoda i podróż każdego świadomego mistrza a więc weźmy z tym wspólnie naprawdę głęboki oddech.

Kreatywność – Energia Mistrzostwa

Jak już mówiłem każda zmiana w energii zapoczątkowuje wiele zwrotów w waszym życiu zaczynacie dostrzegać je najpierw w swojej świadomości one są bardzo elastyczne i indywidualne -niepowtarzalne.
Zaczynacie w pewien sposób czuć te cudowne energie tak blisko naprawdę blisko był taki czas kiedy to właśnie za pośrednictwem opiekunów przenikaliście w te wibracje ale teraz przyszedł czas aby naprawdę poczuć całym sobą ich dynamikę i częstotliwość integrując się z nią.
Ona zmienia się za każdym razem kiedy nadajecie jej nową sensoryczność. Wówczas współbrzmi z wami inaczej i to właśnie wtedy kiedy zaczynacie być gotowi na tą energie rozpoczyna się wasza podróż
Moja droga mówię tutaj o tych wszystkich energiach które jesteś gotowa przyjąć .
Twoje życie to przestrzeń do kreacji zmagasz się z wieloma sytuacjami i to właśnie one nadają znaczenie każdej rzeczywistości którą stwarzasz sprawiają że wszystko staje się nagle bardzo istotne nawet wówczas kiedy tak naprawdę jest inaczej przyszedł czas żeby przyjrzeć się sobie z bliska zaczynasz czuć że w pewien sposób te energie nie mają znaczenia one tutaj są w formie przyzwyczajeń.
Dlaczego w tym tkwisz? - ponieważ czujesz się z nimi dobrze, ponieważ ta przestrzeń jest dla Ciebie wystarczalna jednak wszystko to czemu poświęcałaś tak wiele uwagi przeobraża się niczym motyl który jest gotowy do lotu to właśnie twoja kreatywność gotowość do tego aby to zmienić powoduje że stajesz się świadomym mistrzem.
Te wszystkie energie popychają was do działania uczycie się siebie na nowo często pytając siebie: dlaczego moje życie nagle stanęło na głowie, dlaczego poukładane dotąd sprawy wydają się nie mieć żadnego sensu, coś w tym wszystkim jest nie tak.
Starając się poukładać to co rozsypało się niczym domek z kart wasze życie praca rodzina i pojawiające się nagle niewiadomo skąd kolejne doświadczenia potwierdzające ten bałagan zaczynacie kombinować często również odbija się to na partnerstwie wszystkie te energie uaktywniają się nagle oczyszczacie stare skostniałe dogmaty. Często powoduje to wiele zakłóceń sporów, nie stabilizacji ale wież mi moja droga wszystko co dzieje się obecnie w twoim życiu jest rezultatem głębokiego oczyszczania to właśnie ty jako mistrz którym jesteś dla siebie powołałaś na ten czas wszystkie te energie aby ci służyły tak one służą wam zawsze zgodnie z tym czemu poświęcacie największą uwagę jednak aby wszystko nabrało właściwego obrotu -jak wy to często powtarzacie musi dojść do rozłamu w energii.
Wszystkie te stare kotwice, których trzymałaś się tak kurczowo muszą upaść wychodząc na powierzchnię ujawniając się, ustępując miejsca Nowej Świadomości, lekkości którą z sobą niesie Nowa Energia- Jej powiew jest jak lekka bryza. Kiedy jesteście na nią gotowi chłonąc ją całym sercem wpływa do waszego życia zmieniając je uczycie się siebie na nowo dostrzegacie każdą zmianę w życiu świadomie ,nie z lękiem i obawą co też z sobą przyniesie tym razem, ale ze zrozumieniem i asertywnością.
Wielu z was broni się przed napływem tych energii w efekcie dochodzi do zachwiań równowagi, w ciele pojawia się ból i opór ale pozwólcie sobie na to żeby naprawdę głęboko zintegrować się z nimi , żeby poczuć je tak naprawdę będąc świadomym bezpiecznej przestrzeni którą z sobą niesie kreatywność Mistrza.
Ona niesie z sobą wyzwolenie jeśli jesteś świadoma obecności we wszystkim, jeśli stwarzasz sobie możliwości do zaistnienia tej energii wnosisz tym samym nieco więcej bezpiecznej przestrzeni do swojego życia. Ona staje się wówczas absolutną akceptacją wszystkiego czym jesteś dla siebie i nie jest to tylko mimowolna zgoda na to co Cię spotyka. Wówczas zaczynasz dostrzegać tą różnicę. Uświadamiasz sobie że nie chcesz już więcej godzić się na wszystko ze świadomością że nie masz wyboru. Wiesz że twój wybór to przede wszystkim świadomość bycia mistrzem w bezpiecznej przestrzeni. To energia która jest tutaj dla Ciebie że to wszystko co spotyka Cię w życiu jest odzwierciedlane dokładnie w takim stopniu w jakim jesteś gotowa żeby to poczuć i zaufać .
Jest dokładnie tym czym jest dla Ciebie twoja własna wolność jak odczuwasz swoją bezpieczną przestrzeń i w której dziedzinie twojego życia jest jej najwięcej odpowiedz sobie w ciszy swojego serca na te pytania poczuj to całą sobą .
Moja droga swoje poczucie bezpieczeństwa ograniczyłaś do swojej córki dlaczego ponieważ to co dzieje się obecnie zachwiało je w Tobie stworzyłaś nadmierny potencjał który wywołał w Tobie poczucie ograniczenia dzięki temu zawężyłaś swoją bezpieczną przestrzeń a twoje zaufanie uległo załamaniu.
Wybór i kreacja mistrza płynie przede wszystkim z zaufania. Jeśli stwarzasz w swoim życiu ograniczenia i opór poczujesz je dokładnie tam gdzie najmniej się tego spodziewasz .
Piszesz że nie rozumiesz własnej córki Piszesz też że jest inna niż inne dzieci. To właśnie ona rozumie i czuje wszystkie te energie pokazując Ci w ten sposób twój stosunek do życia.
To dziecko kryształowej energii określane również jako dzieci indygo te piękne dusze przychodzą na Ziemię po to aby pomagać, równoważyć wszystkie te energie które z tak dużą dynamiką są obecnie transmitowane na Ziemię. Jednak to właśnie wy jesteście przekaźnikami dla tych częstotliwości emitujecie fale które przyciągają dokładnie taką częstotliwość z jaką rezonuje wasza psychika ,emocje wybory i kreacje to wszystko jest energią. Dlatego tak gorąco zachęcamy każdego z was aby szczególnie w tym okresie zmian pozostać w bezpiecznej przestrzeni. Twórzcie jej w swoim życiu jak najwięcej, wczuwajcie się w swoje wybory nie stwarzajcie energii oporu pozwólcie sobie na świadomość bycia Mistrzem poza czasem poza problemami. Jeśli stwarzasz danej sytuacji opór staje się dla Ciebie problemem. Taki opór stworzyłaś właśnie w przypadku swojej córki To bardzo wrażliwa i delikatna dusza niezwykle podatna na wysoką częstotliwość energetyczną jako dziecko kryształowej energii odbiera każdy impuls jej działania bardzo sensorycznie.
Dzieci Nowej Energii pracują z energia niezwykle szybko i swobodnie. Są bardzo elastyczne na wysoką częstotliwość, pomagają przepracowywać ciężkie energie stresu równoważąc dzięki temu wibracje lubią ciszę i samotność co często wyróżnia je również od rówieśników to zupełnie naturalne zaakceptuj jej inności pozwól jej na swobodne kreacje.
Zaburzenie o którym piszesz jest czynnikiem stresogennym który uaktywnił się właśnie teraz ponieważ przepracowuje energie które zaszczepiłaś jej jeszcze w okresie ciąży na skutek przeżywanego stresu. Jednak właśnie teraz w waszych relacjach odzwierciedlany jest twój stosunek do siebie to na czym skupiasz swoją uwagę zawsze stanowi lustrzane odbicie Twojego wnętrza.
Dzieci nigdy nie stanowiły waszej własności to piękne i szlachetne dusze które pomagają wam tworzyć świat, pomagają dostrzec to co w was najpiękniejsze niejednokrotnie uwidaczniając wasze stare programy wzorce które im narzucacie. Stanowią część waszego życia ,ale to odrębne dusze w których niepotrzebnie zakorzeniacie swoje oczekiwania dzięki czemu piętnuje to ich dalsze życie One stanowią dopełnienie waszej podróży przez życie jednak to właśnie one pokazują wam jak bardzo szanujecie siebie oraz wzajemne relacje w jakim stopniu możecie im zaufać będąc po prostu przyjaciółmi, na ile jesteście w stanie zaufać przestrzeni którą dzielicie sercem i wzajemnym zrozumieniem .
Porzuć oczekiwania względem swojej córki żeby ją zrozumieć musisz wniknąć głęboko do serca poszukać akceptacji wasze relacje odzwierciedlają dokładnie to czego nie akceptujesz u siebie uwidaczniają oczekiwania którym sama nie potrafisz sprostać a dzięki temu sabotujesz siebie.

- Co będzie korzystniejsze dla niej dla nas wyjazd za granicę czy pozostanie w Polsce?

Ten potencjał zrodzi nowe zmiany zapoczątkuje wiele nowych możliwości jednak aby tak się stało pożuć stare oczekiwania wobec siebie i swojego życia. Zbyt wiele miejsca w Twoim życiu zajmuje brak. Ten brak tłumi twoją integralność dzięki temu zwężasz swoją życiową przestrzeń, nie pozwalając sobie pójść dalej pielęgnując w sobie stare schematy niezależnie od tego w jaki sposób zmienisz swoje życie będą towarzyszyły Ci nadal .
To jakim myślom i energii poświęcasz najwięcej uwagi sprawia że właśnie ta rzeczywistość zamanifestuje się w twoim życiu niezależnie od tego czy pozostaniesz w Polsce czy też zdecydujesz się na wyjazd
Do tej pory każda zmiana była dla wielu z was wyzwaniem, ciężką pracą oczekiwaniem. Nie musi tak być, nie musicie już stwarzać dla manifestacji tej rzeczywistości tak ciężkiej energii niejednokrotnie pełnej wyrzeczeń. Po prostu pozwól na to aby ta zmiana wpłynęła do twojego życia. Bądź bardziej asertywna i nie bój się zmian one nie muszą być wyzwaniem stają się przygodą jeśli czujesz każdą z nich sercem. Jeśli chcesz wprowadzić tą zmianę wyjeżdżając za granicę zrób to właśnie teraz ale twoje przekonanie do podjęcia tej decyzji musi płynąć prosto z serca wówczas będzie dla ciebie właściwym wyborem na ten czas dzięki temu poszerzysz swoja przestrzeń to musi być decyzja podjęta z lekkością bez oporu bez zbędnego emocjonalnego bagażu. Jeśli zaufasz sobie bezgranicznie wówczas nie będzie miało znaczenia kiedy i jak dokona się ta zmiana stworzysz sprzyjające warunki ku temu aby tak się stało ponieważ przyzwolisz aby te energie Ci służyły .

- Jak partner odbiera moją przemianę , jeśli dobrze odczytałam przekazy od aniołów to też ma się przebudzić.

Zmiana jest dla każdego z was jak nowy początek niezależnie od tego czego dotyczy pozwalając sobie na jej doświadczenie nagle uświadamiacie sobie że gdzieś po drodze wiele starych potencjałów po prostu odeszło wszystko nagle zmienia swój sens i z pozoru poukładane życie wydaje się na pierwszy rzut oka nie mieć sensu ale dla was dla waszej duszy która pragnie się z wami połączyć to wyjątkowa podróż pełna wyzwań i ten czas powinnaś poświęcić ,choć to nieadekwatne słowo przede wszystkim dla siebie. Skup się na swoim wnętrzu które obecnie budzi się do życia niczym piękny motyl uczysz się poznawać siebie i odkrywając tą energię. Zaczynasz rozumieć jej znaczenie.
Zbyt długo skupiałaś się na potrzebach innych zadbaj o swoją integralność. Mistrz Nowej Energii dba przede wszystkim o swoją nieskazitelność, doświadcza każdego jej przejawu w głębokim zaufaniu. Niech ta energia płynie tak po prostu ciesz się chwilą traktuj życie tak jakby było dla Ciebie jednym TERAZ jedyną przeszkodą i ograniczeniem w przeżywaniu tej manifestacji jest dla was czas.
W nim właśnie mieszka wasz umysł i to właśnie w nim z tak wielkim uwielbieniem tworzycie kolejne scenariusze, kolejne programy. To moja droga stara energia ona nie ma w Nowej Świadomości zastosowania, staje się w krótkim czasie dla was ciężarem i jeśli przywiązujecie do niej nadmierną uwagę, a w wielu przypadkach tak właśnie się dzieje- życie nagle staje się przeszkodą każde przeżyte doświadczenie problemem. Dlaczego? - ponieważ tworzycie swój świat w oparciu o stare dogmaty wyuczone na pamięć. Porzucając je wielu z was nagle znajduje się na rozdrożu i nagle stwierdzacie że ta opora którą dla was stanowiły zniknęła. Jesteście niczym nagi Mistrz to właśnie czysta świadomość która wyrywa się z waszego serca. Uświadamiacie sobie nagle decydując się na porzucenie tego bagażu że świadomość ja jestem jestem kim jestem to jedyna rzeczywistość i nie ma już potrzeby budowania życia na czymkolwiek. Po prostu żyjecie czerpiąc z tego radość tak po prostu.
Uwierz mi ,to naprawdę łatwe tylko ty jesteś tą osobą która może wykonać ten krok w stronę wolności w stronę cudownego odkrycia tego kim jesteś tak naprawdę bez niuansów przeszłości niczym druga szata osłaniających twoją istotę
Ta energia wpływa również na osoby mieszkające w Twoim otoczeniu z tą tylko różnica że Ci spośród was którzy świadomie dążą do synchronizacji z jej częstotliwością przekraczając kolejne frakcje infuzjii dużo łatwiej chłoną jej częstotliwość.
Natomiast tym z was którzy przechodzą tą zmianę nieświadomie dużo trudniej będzie zrozumieć przemiany które zachodzą w każdym z was i wokół was będziecie świadomi zmian jednak starając się temu sprostać zaczniecie wcielać w życie stare rozwiązania. One moi drodzy nie mają już znaczenia, to zwyczajnie nie działa. Dlatego nie starajcie się zmieniać tego po staremu wszelkie próby doprowadzą do tego że będzie wam jeszcze ciężej wsłuchujcie się w przestrzeń waszych serc pozwólcie tym energiom wam służyć .
W wielu związkach na skutek tej dwoistości dojdzie do rozłamu energii wówczas najzwyczajniej partnerzy znajdują się na dwóch różnych częstotliwościach i chociaż są z sobą to jednak wkrótce dochodzi w naturalny sposób do rozstania dzieje się tak ponieważ oboje nie znajdujż już żadnej sfery porozumienia Jednak są też takie związki w których oboje partnerów współbrzmi tą samą częstotliwością podążając w jednym kierunku wówczas rodzi się piękna synchronia na skutek której powstaje wspaniały potencjał miłości i wzajemnego połączenia wówczas powstaje związek Nowej Energii w którym dwoistość zamienia się w jeden pierwiastek.
Twój partner jest bardzo nieszablonowy jednak chłonie tą energię a wraz z nią zachodzące zmiany bardzo opornie dlatego niezwykle trudno mu świadomie podejść do zmian które obecnie zachodzą a tym samym absorbować energię w łatwy i przyjemny sposób jak to zrobić ?
Otóż wielu z was pragnąc zrozumieć wszystko co się obecnie dzieje wpada w tak zwane pułapki świadomego umysłu starając się zaszufladkować wszystkie zmiany właśnie umysłem kiedy tak się dzieje wpadacie w tok myślenia na ten temat co utrudnia wam absorbowanie tej energii .
Pozwólcie sobie na odczuwanie swojego życia kreowanie swojej bezpiecznej przestrzeni.
Czym ona jest i dlaczego nadmieniam to tak często ?
Ponieważ każde doświadczenie stanowi tak naprawdę energię i to właśnie w niej wyrażacie swoje uczucia emocje i stosunek do danego doświadczenia, zbyt mało uwagi poświęcając na to jak w danej chwili czujecie się w jej obliczu a za dużo czasu na osiągnięcie efektu końcowego, na niepotrzebne oczekiwania. Wówczas to doświadczenie nie stanowi już dla was przeżycia wypełnionego poczuciem spokoju doświadczenia wypełnionego czystą obecnością. To właśnie ona jest dla was bezpieczną przestrzenią którą kreujecie swój świat. Jeśli więc jest jej ciągle mało czujecie brak, niedosyt pragnąc zrozumieć jak możecie wypełnić tą pustkę, jak poczuć się z tym dobrze.
Jeśli więc nie zsynchronizujecie się z życiem odczuwając je sercem, wówczas wasze poszukiwania zrozumienia staną się dla was pułapką świadomości chęcią zrozumienia siebie. Oboje w głębi serca pragniecie tego samego. Choć wasza energia i postrzeganie życia tak bardzo się od siebie różni dajcie sobie nieco więcej przestrzeni, dzięki temu dacie sobie szansę aby wasz związek stał się związkiem nowej energii związkiem świadomym i pełnym akceptacji.

-Czy znamię na mojej prawej ręce coś oznacza ?

Moja droga wielu z was odradzając się ponownie na Ziemi wybierało związki karmiczne które w obecnym wcieleniu oczyszczają was z obciążeń starej energii oraz wszelkich przyrzeczeń które wiązały waszą energię to znamię które nosisz ma bardzo starą historie pochodzi jeszcze z czasów Atlantydy gdzie żyłaś jako alchemik to przyrzeczenie które wiąże Cię z obecnymi czasami dotyczy Nowej Energii energii Mistrzostwa które zasiewa wielu z was wówczas zdecydowałaś się ponownie przyjść na Ziemię w czasach przebudzenia aby jako mistrz Nowej energii zasiewać Nową Świadomość jednak ten symbol który nosisz nie ma w tej chwili żadnego zastosowania stanowi jedynie przypomnienie starą agendę która w Nowej świadomości zmieniła swoje znaczenie .
Moja droga zbyt wielu z was szuka potwierdzenia wspomnień to tylko potencjały którymi zamykacie stare wcielenia często pojęcie zwane karmą zamyka się właśnie w nich pozwólcie temu odejść. Uwolnijcie tą energię, ona jest dla was jedynie bagażem który uniemożliwia wam integrację z energią Nowej Świadomości.
Nie pukajcie już do tych starych drzwi ta częstotliwość zaciera swoje ślady
Pozwól sobie na doświadczanie integralności wolności oraz tego piękna które stanowi dla Ciebie życie tak po prostu.

I tak to jest z miłością i błogosławieństwem światła dla Ciebie – dla was wszystkich Metetron.

Pytania do Metatrona  (37)
 

do góry