wstecz
Pytania do Kuthumiego  (4)
(Odpowiada - KUTHUMI)

Czy praca z afirmacjami jest zbędna, i dlaczego? Skoro one uczą przyswajania pragnień.

Energia z którą pracujecie nabiera dynamiki. Do tej pory świadomość ludzka przekształcała się stopniowo - była uśpiona. Jej symbioza i praca z nią zależały od wielu czynników. Przekształcaliście ją radykalnie świadomie i nieświadomie.

Kasia - Przyjacielu, co oznacza że przekształcaliśmy ją radykalnie - rozwiń to proszę.

Kuthumi:

Radykalne przekształcanie energii polega na wewnętrznej przemianie za pomocą energii afirmacji, która w tym przypadku pomagała wam obudzić świadome postrzeganie świata duchowego, świadome postrzeganie siebie jako jednostki duchowej oraz energii z jaką pracujecie. Doskonalenie duchowe zależy od symbiozy tej energii.

Kasia - Kuthumi, jak mógłbyś szerzej wytłumaczyć (świadome i nieświadome przekształcanie energii)

Kuthumi:

Świadome przekształcanie energii zależy od waszej percepcji, jak postrzegacie samych siebie, swoją duchową drogę, indywidualność oraz moc. Wasza moc to nic innego jak symbioza energii z którą pracujecie i którą jesteście.

Nieświadome jej przekształcanie różni się tym, że wasza dualność pracuje symbiotycznie z energią. Jesteście częścią tej energii, nie w pełni uświadamiając sobie jej wibracje. Afirmacje oraz ta energia z którą pracujecie, jest jej częścią.

Kasia - Dlaczego afirmacje są w tej chwili nieistotną częścią duchowego doskonalenia?

Kuthumi:

Nowa energia to nowa świadomość. Czas pójść dalej. Afirmacje to energia, która stała się waszym przewodnikiem w postrzeganiu duchowej jedności. Doświadczaliście jej w wielu wymiarach, przekraczając tym samym próg nowej energii.

Kochani, energia nowej Świadomości przekształca się nie tylko dynamiką. Wasza świadomość także nabiera nowego znaczenia. Wielu z was w trakcie rozwoju duchowego, doświadczania zmian które się z tym wiążą, przekształca swoją energie inaczej, a raczej doświadcza swojej energii integrując się z nią.

Przyswajaliście sobie jej wibracje, co doprowadziło was aż tutaj.

W tej pięknej przestrzeni pełnej jedności, kiedy budzi się do życia tyle dusz, tylu ludzi przekształca swoje postrzeganie dostosowując się do energii nowej świadomości - świadomości której głównym językiem jest język Aaa. W takim przypadku nie mają znaczenia afirmacje, ale integracja tej energii.

Teraz nadszedł czas symbiozy.

Pozwólcie sobie na to, aby stać się jej częścią. Aby doświadczać osobistej pasji, tworzyć ekspresją i żródłem - żródłem którym jesteście wy, wasza moc.

Przyjacielu, chociaż w Tobie jest jeszcze wiele sprzeczności, pamiętaj że to czego dokonałeś, to właśnie integralna część Nowej Świadomości którą w sobie budzisz. Zrozumienie przyjdzie samo. Patrz na świat sercem, a dzięki temu zrozumiesz siebie.

(06.03.2009)

do góry