wstecz
Pytania do Kuthumiego  (6)
(Odpowiada - KUTHUMI)

Dlaczego trzecia czakra Rafała jest zablokowana?
Kuthumi, co zrobić aby skutecznie odblokować czakrę serca?
Czy na trzeciej czakrze Rafała znajduje się jakaś pieczęć?
Czy pomoże mu w tym jego Satsang?

Kuthumi:

Przyjacielu,
Twoja energia zmienia się - stopniowo przekształca. Widzisz u siebie zmiany, które doprowadziły Cię aż tutaj. W tym punkcie, właśnie Teraz kiedy jesteś na rozdrożu, czeka Ciebie jeszcze wiele zmian, dzięki którym doświadczysz siebie w pełni.

Piszesz że Twoje czakry są odblokowane, istotnie tak jest. Jednak zdarza się, że w trakcie rozwoju duchowego, który nabrał dla Ciebie teraz znaczenia, odczuwasz niepokój. Nadal w Twojej aurze oraz w Twoich ciałach świetlistych, aktywnych jest wiele emocji, co wpływa na czakrę serca oraz adżnę (trzecie oko). Dzięki niej integrujesz się także ze swoją boskością.

Musisz pamiętać o równowadze duchowej, dzięki której będzie Ci łatwiej zrozumieć swoją moc. Zbyt często integrujesz się z niepewnością, którą skutecznie zablokowałeś sobie czakrę serca, przez co nie w pełni jesteś świadomy swoich przemian. Często czujesz opór związany z integracją duchową.

*  Kuthumi, co zrobić aby skutecznie odblokować czakrę serca?

Kuthumi:

W energii nowej świadomości, w której tak wiele się dzieje, w której każdy rozwija się indywidualnie doświadczając swojej boskości inaczej, indywidualnie, zapominacie o odczuwaniu siebie sercem.

Polega to na tym, że integrując się z oddechem - świadomym oddechem - pamiętajcie o boskości która jest waszą siłą. Obudzicie w ten sposób moc, która stanie się waszym przewodnikiem. Dzięki temu energia w ciałach świetlistych zrównoważy wibracje, a wasza moc wzrośnie.

Odblokujecie bez kłopotu każdą blokadę i niepokój, który został nagromadzony w waszych ciałach świetlistych oraz czakrach odpowiadających za ich integrację i wasze doświadczanie boskości.

*  Czy na trzeciej czakrze Rafała znajduje się jakaś pieczęć?

Kuthumi:

Tak zwane pieczęcie energii zamieszczone na sercu, to nic innego jak niestabilny myślokształt zamieszczany na skutek destabilizacji energii.

Chodzi tu o brak równowagi duchowej, którą wywołują bodżce wpływające na doświadczanie duchowe, postrzeganie wewnętrznego rozwoju siebie samego oraz umiejętność przyswojenia sobie doskonałości.

Widzisz Przyjacielu, sam pierwiastek doskonalenia boskości jest częścią wibracji energii serca. Jest w Tobie jeszcze wiele niepewności. Patrz na świat sercem, a dzięki temu zrozumiesz siebie oraz swoją doskonałość. Energia będzie dla Ciebie przewodnikiem, pozwól jej na to. Wystarczy złączyć się z jej wibracjami.

W trakcie głębokiego stanu medytacji zjednocz się ze swoją mocą, zintegruj się z jej wibracjami.

W tym momencie, do rozmowy włączył się Tobiasz, mówiąc:

"Pamiętaj o tym, że jesteś częścią boskości, która pragnie uwolnienia. Serce zawsze będzie dla Ciebie drogowskazem, a zrozumienie przyjdzie samo.

W trakcie wzrastania duchowego doświadczysz wielu zmian, które pomogą Ci spojrzeć na siebie oraz na swój rozwój inaczej. Zrozumiesz wiele. Wiele doświadczeń stanie się dla Ciebie jasne.

Ale nie tylko potrzeba doświadczania, lecz także potrzeba bycia częścią tej pięknej energii, skłoni Cię do ścieżki która wydaje się być dla Ciebie, w tej chwili, tak odległa. Doświadczając głębokich stanów świadomości, tak zwanego zjednoczenia, uwolnisz się od blokad które mają istotny wpływ na Twoje życie."

*  Czy pomoże mu w tym jego Satsang?

Kuthumi:

Tak, to także integracja z boskością, dzięki temu Rafał czuje się spełniony, i to właśnie jest właściwe.

Z MIŁOŚCIĄ KUTHUMI

(11.03.2009)

do góry