wstecz
Pytania do Kuthumiego  (7)
(Odpowiada - TOBIASZ)

Nie potrafię zrozumieć mojego, przeżywanego od jakiegoś czasu doświadczenia psychiczno-duchowego (mam na myśli przyjaciół i nieprzyjaciół). Mój umysł nie może go zaakceptować w związku z czym odczuwam duży dyskomfort. Jestem bardzo zmęczona i oczekuję wyzwolenia sie od tego.
Czy odzyskam prawdziwe oblicze?

TOBIASZ:

W Twoim życiu zaszła duża zmiana, za którą niestety, jesteś odpowiedzialna Ty sama. Masz w sobie zbyt wiele buntu. Potrzeba Ci dużo równowagi.

To co dzieje się teraz w Twojej duszy, czym się otaczasz, jest w dużej mierze częścią Twojej energii, nieodpowiedniego postrzegania świata. Zbyt często otaczasz się apatią, co wpływa niekorzystnie zarówno na Ciebie, jak i na Twoje otoczenie. Za mało czasu poświęcasz sobie. Twoja równowaga jest teraz najważniejsza. Musisz dbać, przede wszystkim, o siebie.
To, jak postrzegasz swoją wartość, jak dbasz o indywidualność którą jesteś w dużej mierze, wpływa na ludzi.

Widzisz - energia jest integralną częścią Ciebie. Zawsze patrzyłaś na siebie z dystansem, nie dopuszczając do głosu serca. Zatraciłaś się w natłoku myśli i odczuć, które stały się dla Ciebie wrogie, wręcz zagubiłaś się w sobie, nie rozumiejąc tego co dla Ciebie to doświadczenie oznacza.

To co dzieje się w tej chwili w Twoim życiu, jest częścią przemiany która kształtuje Ci duszę i Twoje postrzeganie świata. Zrozumiesz siebie tylko wtedy, kiedy całkowicie świadomie będziesz dostrzegała swoją wartość.

Kasia - Rozwiń proszę, pojęcie - "dostrzegać swoją wartość".

TOBIASZ:

Każda dusza doświadczając zjednoczenia czyli nieskrępowanej boskości, która jest jej siłą, postrzega swoją moc, świadomie integrując się z ciałami świetlistymi, które ją otaczają. Jeśli osoba rozwijająca się duchowo w pełni łączy się ze swoją mocą, dostrzega w swoim życiu spokój będący dla niej cennym doświadczeniem zjednoczenia.

Piszesz że oczekujesz zmian, jednak to Ty musisz zrobić pierwszy krok, aby tak się stało. W tej chwili, tak istotnej dla Ciebie, zmiany wpływają integracyjnie na Twoją energię. Jednak Ty, poświęcając sobie za mało czasu, nie dostrzegasz tych zmian. Rodzi się w Tobie jeszcze zbyt wiele strachu i energii, której częścią jest niestabilizacją.
To doświadczenie również wniesie do Twojego życia równowagę, wystarczy tylko zrozumieć siebie - swoją istotę. W tym bardzo ważnym dla Ciebie okresie, postaraj się myśleć progresywnie i defensywnie, czyli musisz skupić się na swojej indywidualności, tak aby dostrzec swoją wartość.

Twoja energia jest w tej chwili zachwiana. Szukasz zrozumienia u innych, jednak nie znajdziesz spokoju, dopóki Twoja energia nie będzie dla Ciebie integralną całością. Pamiętaj, że każdy człowiek posiada moc, która stanowi źródło jego doskonałości. To czym się otacza, jest wszystkim czym się staje. Inni ludzie postrzegają Cię jako osobę zagubioną. Dzieje się tak, ponieważ sama często nie potrafisz się odnaleźć. Jednak to się zmieni, wystarczy że nauczysz się dostrzegać u siebie to, co ma dla Ciebie wartość, oraz kierować uwagę na siebie z miłością.

Pamiętaj, każdy człowiek, Ty także, jest częścią wszechświata - w Tobie jest moc, której nie dostrzegasz, i na skutek tego nie integrujesz się z nią. Poświęć sobie więcej czasu, a zrozumiesz swoją moc. Dostrzegając swoją wartość, zmienisz postrzeganie duchowe, co wprowadzi wiele równowagi do Twojego życia, wiele zrozumienia i ciepła, co zmieni również Twoje postrzeganie otoczenia. Przyjaciele, którymi się otaczasz odejdą. Jednak w Twoim życiu, zgodnie ze zmianą energii, pojawi się ktoś, kto Cię doceni.

Doceniając siebie, akceptując swoją wartość, zrozumiesz i pozwolisz odejść doświadczeniom, które głęboko wiążą i ranią Twoją psychikę.

PAMIĘTAJ O SOBIE!

Z MIŁOŚCIĄ - TOBIASZ

(15.03.2009)

do góry