wstecz
Pytania do Kuthumiego  (8)
(Odpowiada - ADAMUS SAINT-GERMAIN, TOBIASZ i KUTHUMI LAL-SINGH)

Drogi Kuthumi, od niedawna zaczęłam odczuwać energie, widzieć postacie które odeszły. Zaczęłam patrzeć inaczej na siebie, na moje dzieci, na otoczenie. To spowodowało jeszcze większe problemy w domu, w rodzinie, w moim życiu osobistym. A dzieci? Co z nimi?
Kochany Kuthumi, co robić, poradź proszę!?

KOCHANA PRZYJACIÓŁKO,

Rozwijasz się bardzo ekspansywnie, jednak nie radzi sobie z tym Twoja psychika.
Chociaż energia ciał astralnych, bierze to jako naturalne doświadczenie wyrażające Ciebie, to Twoja dusza jest tym zmęczona.
Jak sobie z tym radzić ?

Moja Droga, każdy z was ma w sobie siłę, która uszlachetnia jego duszę, uszlachetnia was. Ta siła to właśnie boskość którą posiadasz. Z tego właśnie czerpią wiedzę dusze, które często Ciebie odwiedzają. Masz w sobie pierwiastek, dzięki któremu Twoja energia jest dla nich przewodnikiem. Jednak aby sobie pomóc, na czas jakiś musisz skierować tę moc na swoją istotę, czyli na siebie.

Weż kilka głębokich oddechów, usiądż wygodnie i zacznij odczuwać swoje ciało, pozwól sobie na to. Oddech Ci w tym pomoże, zrównoważy myśli, odczucia staną się jasne, a energia klarowna. Wkrótce poczujesz u siebie zmiany. Różnica będzie znaczna. Doświadczenia, które będziesz praktykować podniosą Twoje wibracje.

Oddychając głęboko, skupiając się na swojej energii, bądz świadoma swojego ciała. Wiem, że może być to dla Ciebie na początku trudne, jednak jeśli będziesz wytrwała, Twoje życie się zmieni, a Ty znajdziesz wielu przyjaciół, którzy będą istotną jego częścią.

Poniższe słowa są po to, aby pomóc Ci przetrwać trudne chwile:

"Jam Jest jednością ze swoim sercem i integruję się z nim Tu i Teraz"

Wypowiadaj te słowa tak często, jak tylko możesz. Twoja energia także pragnie uwolnienia. Zrozumienie przyjdzie tylko wtedy, kiedy sama na to pozwolisz.

Dzieci to Twoja radość oprócz pasiji które posiadasz, a które przyniosą Ci dużo sił.
Pytasz o ich integrację duchową.
Twoje dzieci, to dzieci indygo, czyli dzieci światła. Posiadają wiele cennych doświadczeń. Jako młode dusze patrzą na świat z wrodzoną ciekawością, wniosą dzięki temu dużo radości w swoje dorosłe życie, nieskrępowane więzami energii, będą rozwijały się bardzo aktywnie duchowo. Pasje które ukształtują, wpłyną na ich dorosłe życie.

Kasia: O jakie więzy energii chodzi?

Odpowiedź:

O więzy związane z doświadczeniami przeszłości.
Widzisz, choć dziecko się rodzi i nie posiada żadnych pieczęci ani blokad, to jednak w jego strukturze zostaje ślad przeszłych integracji energii (karma). W przypadku dzieci indygo śladów tych nie ma. Są to dzieci nowej energii, całkiem wolne od kontroli energii emocjonalnej. Jeśli pozwolisz im na nieskrępowany rozwój duchowy w obszarze świata, to wiele nauczą również Ciebie.

Z MIŁOŚCIĄ - ADAMUS SAINT-GERMAIN, TOBIASZ i KUTHUMI LAL-SINGH

(17.03.2009)

do góry