wstecz
Pytania do Kuthumiego  (9)
(Odpowiada - TOBIASZ)

Mistrzu Kuthumi. Od lat idę scieżką swiadomego rozwoju duchowego. Chcialabym dowiedzieć się,
które z moich czakr są zablokowane i w jaki sposób mogę je bezpiecznie odblokować?
I drugie pytanie: dlaczego nie mogę wejsć w stan glębokiej medytacji?

Droga Przyjaciółko

Twoja energia jest bardzo delikatna. Wyrażasz ekspresję bardzo ostrożnie. Dla Ciebie wiele się zmieniło, wiele przeszłaś. Zostawiłaś za sobą część swojej istoty, część energii która była dla Ciebie pełna bólu.

Medytacja dużo wniosła do Twojego życia. Dużo spokoju i równowagi. Jednak nadal masz w sobie wiele lęku i obaw - obaw o siebie, bliskich i swoją moc.

Pamiętasz jak pytałaś mnie jak wiele musisz przejść w swoim życiu, aby Twoja doskonałość stała się dla Ciebie jasna?
Droga Przyjaciółko - masz bardzo wrażliwe serce.

Pytasz dlaczego nie możesz wejść w stan głębokiej medytacji?

Widzisz - każdy z was kreuje siebie inaczej. Ty jesteś bardzo wrażliwa na subtelne energie. A jako jedna z energii słońca. stapiasz się z subtelnymi emocjami, które są ukryte głęboko w Twoim sercu. Nie potrafisz otworzyć tej czakry, dlatego Twoja energia często jest niestabilna. Pamiętaj że skupiając się na sobie odnajdziesz równowagę, której tak Ci potrzeba.

Pytasz która z Twoich czakr jest zablokowana, którą powinnaś rozwijać i integrować?

Otóż każda z nich łącząc się w jedność z pozostałymi osiąga pełnię. Dzięki niej stanowisz integralną część wszechświata odczuwając wszystkie jego przejawy sercem. Rozwijaj swoją czakrę korony, czakrę serca, oraz czakrę manipura (splot słoneczny). Dla Twojej energii stanowią źródło dzięki, któremu zrozumiesz swoją boskość.

Nie są tu konieczne żadne specjalne ćwiczenia, wystarczy tylko oddech i kontemplacja. Świadoma kontemplacja, to nic innego jak skupianie się na sobie, swojej energii i sercu. Rozwijając swoją energię, skupiając się na niej, zyskasz dużo siły. Wchodząc w stan medytacji pamiętaj o rozluźnieniu ciała, głębokim skupieniu na sercu oraz kontemplacji. Zawsze zwracaj uwagę na swoją moc. Odczuwaj Siebie TYLKO SERCEM.

I tak to Jest - Z Miłością Tobiasz

(24.03.2009)

do góry