wstecz
Przekształcanie w Energii
Przekaz Tobiasza dla wszystkich Shaumbra

(Wiadomość od Tobiasza przekazana za pośrednictwem Kasi)

I Tak To Jest Kochani

Przychodzi czas wyzwolenia, zrozumienia i Nowej Energii. Wielu z was idzie swobodnie tą drogą, jeszcze inni mają kłopoty. A dzieje się tak dlatego, że nie pozwalacie sobie wyczuć wibracji w sercach. Odczuwacie przy tym strach, niepotrzebnie blokując swoją równowagę i swoją moc, aby poszła dalej. Dynamicznie i ekspresyjnie znaczyła i torowała wam drogę.

Jak już wspominałem wielokrotnie również na spotkaniach w Colorado, w waszych sercach powstaje bunt a w energii zamęt. Zapominacie o najistotniejszej i najważniejszej rzeczy. W trakcie rozwoju tej nowej świadomości, należy zwracać uwagę przede wszystkim na oddech. Szukacie niepotrzebnie w wielu skomplikowanych metodach relaksu, narażając się na ból. Medytacja jednak jest istotna w waszym życiu.

Wiele się jeszcze zmieni. Niektórzy z was pójdą drogą zjednoczenia, swobodnie pozwalając na równowagę. Świat doczesny przestanie, w trakcie przemian, mieć dla was jakiekolwiek znaczenie.
I tu słysze głosy wielu z was, głosy buntu:

Tobiaszu co ty mówisz, jak mogę odseparować się od swojego świata, jak mogę żyć jak pustelnik, skoro w życiu jeszcze jest tyle spraw, którymi powinienem się zająć.

Kochani, weźmy wspólnie głęboki oddech, zrównoważcie swoją energię, poczujcie tę siłę, która was otacza. Złączcie się z nią - potraficie. Po zjednoczeniu z tą energią, odpowiedzcie sobie na pytanie, co czujecie:

Czy świat materii ma teraz dla was tak istotne znaczenie?

Na pewno jest inaczej.

Chociaż każdy z was przyswaja to inaczej, oddzielnie, będziecie świadomi tych przemian, tego co dzieje się z waszą psychiką i waszym ciałem.

Aspekty ziemskie, którymi wielu z was się zajmuje, pochłaniają dużo waszej uwagi i energii sprawiając, że często winicie za swój energetyczny natłok nową energię mówiąc, że nie daje wam niczego dobrego, nie wnosi w wasze życie zmian. Tymczasem za tego typu odczucia i dysonans energetyczny w którym się znajdujecie, jest odpowiedzialny jedynie zamęt.

Moi drodzy, w nowej energii nie ma na to miejsca, jednak to od was zależy co wybierzecie, kim staniecie się dla siebie:
przewodnikiem i nauczycielem, czy też wybierzecie niestabilizację.
Czas zmian sprawi, że wielu z was odejdzie nie mogąc zaakceptować tych zmian. Będą one dla wielu z was bardzo ciężkie.

Pytasz co zrobić aby tego uniknąć?

Staniecie przed wyborem: twórczość i wzrastanie czy dezintegracja. Dlatego właśnie tak istotna jest wasza moc, to co posiadacie w swojej energii oraz to, jak kształtujecie swoją świadomość.

Podczas rozwoju energiii w nowej świadomości zmieni się dla was nie tylko pojmowanie, ale także wasza energia będzie miała dla was inne znaczenie.

Co to oznacza?

Oznacza to, że przemiany przekształcą waszą energię tak, że te emocje które często mają na was negatywny wpływ, zmienią swój kierunek. Energia z tym związana nabierze rozpędu, przekształcicie jej dwoistość w symbiozę. Czyli krótko mówiąc - świadomość oraz energia wpłynie na wasze postrzeganie siebie oraz świata.

Oddychajcie więc głęboko, pozwólcie sobie na to by wasze domy wypełniły się mocą. Bądźcie tam jak najczęściej. Teraz, kiedy nadchodzi czas zmian, kiedy zbliża się okres przekroczenia punktu zerowego, potrzeba wam tej mocy, która dotychczas była uśpiona a którą aktywowaliście tylko impulsem energii.

Chodzi tu o energię którą się otaczacie, która jest teraz tak istotna, a którą rozkwitają serca tak wielu Shaumbra.
Tak wielu z was roni jednak łzy nie mogąc jej zrozumieć. Miotacie się w swojej samotni nie rozumiejąc, że przekraczacie bramę tego, co dla was tak istotne, dla waszej duszy tak ważne. Dom to także wasza energia - to kim jesteście oraz to, czym otacza się każdy z was. Jak wiecie to określenie to tylko metafora.
To najistotniejsza przemiana w nowej energii, którą jesteście stworzycielami.

I Tak To Jest

Z Miłością - Tobiasz

(29.03.2009)

do góry