wstecz
Nowa Energia w Dniu Przesilenia
Wykład prof. Adamusa Saint-Germain - 21 marzec 2009

(wykład przekazany za pośrednictwem Kasi)

Witajcie Kochani

Jam Jest Adamus Saint-Germain

Ukochani, dziś w Dniu Przesilenia zakwita w waszych sercach, nowa energia, nowy blask którego jesteście stworzycielami. Ta siła rozprzestrzenia się wokół waszej osi linearnej, kształtuje wasz rozwój duchowy w bardzo subtelny sposób - energią która jest bliska waszemu sercu.

Ona doświadcza was na wielu różnych poziomach. Bądźcie świadomi tej energii, bo oto nadszedł czas przekształcania waszej świadomości zgodnie z energią światła. Dzisiaj w Dniu Przesilenia jest szczególnie odczuwalna w waszych sercach. W dniu tak wyjątkowym, kiedy każda cząsteczka waszej energii, każda świadomość atomu w waszych ciałach, integruje się.

Są wśród was tacy, którzy tej zmiany nie odczuwają, którzy są świadomi zmian na poziomie werbalnym i to dla tych z was nadszedł czas na doświadczenie zarówno dwoistości jak i jedności energii.

O czym mówię?

Ty człowieku, istoto świadoma której energia płynie na tak wiele różnych sposobów kształtując wszechświat, kształtując i doświadczając swojej mocy, świadomie przekraczasz próg - to metafora - próg doskonałości. Twoje kształtowanie przebiega bardzo powoli, ale jest odczuwalne w każdym wszechświecie którego jesteś częścią, w każdym wszechświecie światów równoległych, w każdym wszechświecie Twojej pragmatycznej, tak, pragmatycznej cząsteczki DNA, która żyje własnym życiem, kórej nadałeś dzięki temu siłę.

Ona rozwijając się swobodnie, i przekraczając rzeczywiste pojmowanie świata w którym żyjesz, doświadcza niebytu w którym jeszcze nie byłeś.

O czym mówię?

Jest to integralna siła, Twoje żródło do którego jeszcze nie dotarłeś. Znajduje się na dwunastej czakrze. Teraz przyszedł czas aby je rozwijać, teraz przyszedł czas aby je kształcić. Bądź dla siebie Mistrzem.

Budząc w sobie tę moc będziesz, świadomie i w pełni, ZROZUMIENIEM energii która dociera do Ciebie przekazując Ci informacje.

Czy jesteś świadomy swoich zmian? Otwórz się na nie.

Kochani, na koniec chciałbym dodać, że wasza świadomość przekształca czas.
Koncentrujcie się na waszej mocy.
Kontrola emocjonalna wniesie dużo zmian do waszego duchowego życia.
Z uwagą śledżcie każdy swój ruch. TA ENERGIA TERAZ WZRASTA.

Z Miłością Dla Was Wszystkich - Profesor Adamus Saint Germain

(21.03.2009)

do góry