wstecz
Przesłanie od Kuthumiego
do wszystkich Shaumbra dnia 05.03.2009

Kuthumi:

Moi kochani,
witam Was serdecznie w tym dniu, szczególnie tego wieczoru. Jest to dla mnie wieczór wyjątkowy, ze względu na to, że jesteśmy tu razem, w tej cudownej przestrzeni pełnej ciepła.

Przyszedł czas odrodzenia Was - jako Boga, Boga przez duże B, jako istot ludzkich na Ziemi. Wasza energia wzrasta w różnym tempie. Zmiany przez które przechodzicie, których doświadczacie Teraz, w chwili obecnej, są naturalne. Tworzą ogromną część struktury planety Ziemia. Gaja przekształca swoją energię. Ta matryca którą tworzycie, której jesteście stworzycielami, jest częścią Was – Waszej doskonałości.

Choć wielu z Was, tak naprawdę, nie rozumie tych przemian, przychodzą one w snach, w odczuciach, są częścią Waszego kodu DNA. Wasza cząsteczka elementarna przekształca się - doskonali. Jednością doświadczacie siebie wzajemnie, jednak w pogoni za doczesnym światem zapominacie o SERCU, energii światła, którą jest każdy z Was. Ludzie są często głusi na szepty serca, jasny blask szczęścia, który daje im nadzieje na lepsze życie. Słyszą tylko krzyk emocji w zamieci zła, niepewności i lęku.

Wasza energia wśród nas jest odczuwalna jako jedność ogółu, ale także jako jednostek. Każde z Was, jako dusza, jako świadomość, dopasowuje się do tej jedności, którą jesteście inaczej. Nasze słowa kierujemy do tych, których istota cierpi smutkiem choć wyrywa się do radości. Lękacie się tego, co przynoszą wam emocje niepewności, choć są częścią Was i posiadają siłę - możecie skutecznie zburzyć nimi świat, który pieczołowicie kreował każdy z Was.
Nasze myśli płyną do Was wszystkich sercem, szczególnie w tych chwilach które są dla Was, dla tak wielu z Was sprawdzianem własnej doskonałości siebie samych jako ludzi. Doświadczacie swoich słabości także na poziomach ciał subtelnych, właśnie po to, aby zjednoczyć je razem, abyście stworzyli doskonałość.

Wasze szczęście jest w Was, Wasze szczęście stwarzacie sami, to cytat z wiersza który napisałaś.

Moi drodzy, tyle jeszcze przed Wami, jednak podążając drogą równowagi, którą uzyskacie doświadczając życia sercem, stworzycie dla siebie świat i rzeczywistość transcendentalną czyli właśnie taką, która zjednoczy Wasze serca. Staniecie się bliżsi Bogu, sobie samym.
Jednak zanim to nastąpi, znajdą się wśród Was tacy, których wiara zostanie nadwątlona i zachwiana niepewnością oraz strachem. Wasze moce staną się częścią tej energii, tej którą żyjecie. One będą kierować Waszą energią . Aby tak się nie stało, świadomie wybierzcie kierunek swojej drogi.

Czas bliski zeru, rok 2012, jest dla Was przełomem, jednak nie wszyscy będziecie tego częścią.
Czas bliski zeru oznacza początek i koniec - narodziny doskonałości jaką staniecie się po zjednoczeniu.

Z MIŁOŚCIĄ DLA WAS WSZYSTKICH, KUTCHUMI LAL-SINGH

(Rozmowa Kuthumi'ego z Kasią - dnia 05.03.2009)

do góry