Strona Deklaracji Wsparcia Rozszerzenia

Crimcon Circle Connection Center

Na stronie Crimson Circle ukazał się bardzo ważny komunikat dla wszystkich Shaumbra na całym świecie.
Dotyczy on możliwości rozszerzenia działalności CC o dodatkową przestrzeń.
Na stronie CC Geoffrey i Linda Hoppe tak piszą o tej sytuacji:

To niepowtarzalna okazja, aby rozwinąć Crimson Circle Connection Center (znany również jako Studio CC).
Z jakiegoś powodu, "ciekawe" dlaczego, nasi sąsiedzi zdecydowali się przenieść na drugi koniec budynku, uwalniając przestrzeń przylegającą do naszego studia! Choć Studio CC jest placówką techniczną state-of-the-art, my zawsze potrzebujemy więcej przestrzeni dla spotkań z Shaumbrą, miesięcznych webcastów, spotkań, warsztatów, przechowywania różnego sprzętu i nawet dodatkowej toalety. Przestrzeń obok stała się dostępna akurat w czasie, gdy rozpoczynamy negocjacje w celu odnowienia naszej bieżącej dzierżawy. Jest to oczywiście kosztowne, ponieważ budownictwo komercyjne w Kolorado jest drogie. Całkowity koszt adaptacji nowego pomieszczenia i nowy sprzęt wyniesie około $ 200000 (dwieście tysięcy dolarów), a przecież ta kwota nie zawiera rzeczywistych miesięcznych opłat leasingowych.
W celu poszerzenia Studio CC zwracamy się więc ponownie z prośbą do Shaumbry o wsparcie finansowe.
Od 31 marca do 30 kwietnia organizujemy akcję zbierania DEKLARACJI ROZSZERZENIA CCC, która ustali, czy jesteśmy w stanie zrealizować ten projekt.

Nie możemy tego zrobić bez ciebie!

Do 31 maja 2016 znane będą wyniki akcji i jeśli osiągnięty zostanie próg 200.000 $ to nastąpi realizacja przedsięwzięcia, a każdy zdeklarowany Shaumbra dostanie wiadomość E-mail o sposobie wpłaty zadeklarowanej kwoty.


Cały artykuł Geoffreya Hoppe możesz przeczytać w ostatnim Shaumbra Magazine – użyj translatora jeśli nie znasz języka angielskiego.

Przyrost deklarowanych pieniędzy oraz nazwiska osób zdeklarowanych wspierać projekt możesz obserwować stronie CC - KLIKNIJ

A teraz decyzja należy do Ciebie, bo nie może zabraknąć w tej akcji Polskiej Shaumbry...


Jeśli wyrażasz ochotę złożenia deklaracji wsparcia, pomocna będzie instrukcja jak to zrobić.


KLIKNIJ aby przejść na stronę deklaracji wsparcia.