Projekt Adamus 2012 - książka

ŻYJĄC SWOJĄ BOSKOŚCIĄ:  INSPIRACJE DLA NOWEJ ŚWIADOMOŚCI
Jesienią zeszłego roku w Niemczech została wydana najnowsza książka Adamusa Saint Germain - Żyjąc Swoją Boskością.

Latem w USA ukaże się jej wersja anglojęzyczna.

Link do książki znajdziesz tutaj


Chciałbym, aby ta książka dotarła również do Polaków i aby była wspólną kreacją całej polskiej Shaumbry. Byłoby cudownie gdybyśmy razem zebrali kwotę potrzebną na zakup licencji – jest to 900EURO oraz wspólnie ją przetłumaczyli. Na siebie biorę to co najbardziej lubię i co wychodzi mi najlepiej, a więc redakcję tekstu i wszelkie koszty związane z wydrukiem.

Oto szczegóły projektu:

A. Zorganizowanie kwoty na licencję

Do 28 lutego 2012 proszę o deklaracje na mój adres mailowy: daris@o2.pl w sprawie zakupu cegiełek i gotowości przetłumaczenia jakiejś partii tekstu.

1 cegiełka = 30zł = 1 egzemplarz książki (czyli pełnym zdaniem: za każdą wpłatę o wartości 30 zł, osoba po wydaniu otrzymuje darmowo jeden egzemplarz książki. Oczywiście każda cegiełka więcej to kolejne egzemplarze)

B. Tłumaczenie

Przekład książki podzielimy między osoby, które dobrze znają język angielski (poproszę Geoffreya i Lindę o przysłanie mi wersji anglojęzycznej)
Za przetłumaczenie 1 rozdziału osoba otrzyma 3 darmowe egzemplarze książki.

C. Redakcja

Z radością zrobię ją osobiście

D. Koszty wydruku

Z radością poniosę je osobiście


Dlatego podałem termin 28 lutego na deklarację wpłat, ponieważ chciałbym wiedzieć jaką kwotę jesteśmy w stanie zebrać i dopiero wtedy uruchomić konto. W przeciwnym razie szkoda gromadzić pieniądze, by je potem odsyłać.

Do 10- tego marca dam znać na forum jak sprawa wygląda. Jeśli będzie ok - rozpoczniemy wpłaty, tak aby jeszcze w marcu ruszyć z tłumaczeniem i książkę wydać latem lub wczesną jesienią.

To ważne – Proszę roześlijcie to ogłoszenie do osób, które czytają shoudy lub interesują się przekazami Adamusa

Tak naprawdę potrzeba nam około 120 osób, które wykupią po jednej cegiełce, a jestem przekonany, że taka ilość zna i lubi Adamusa.

Pozdrawiam serdecznie !

Darek Wróblewski

Wydawnictwo "Biały Wiatr"


do góry