Wątpliwości

Artykuł Geoffrey'a Hoppe  - Shaumbra Monthly May 2012

Wątpię ...


    W tych dniach wiele doświadczamy. Pojawiają się energie z innych światów i wymiarów, które torują sobie drogę do naszej rzeczywistości, nie wspominając o ogromnej aktywności słonecznej i niebiańskich działaniach naszych anielskich rodzin. Nasze aspekty szturchają nas i grzebią w nas. Jest także ogromna ilość zmian i zawirowań w świadomości masowej w czasie, gdy rok 2012 osiąga swój pełny rozmach. Jakby tego było mało, wciąż budzą się w nas te szalone marzenia.

    Wychodzi więc na to, że zajmiemy się tym wszystkim z odpowiednim wdziękiem. Weźmiemy kilka głębokich oddechów, dogadzając sobie kawałkiem czekolady i od czasu do czasu kieliszkiem czerwonego wina i już jesteśmy w stanie łatwo sprostać prawie wszystkiemu co objawia się na naszej drodze.

Ale ...
Zawsze jest jakieś ale.
To ale, które powoduje w nas teraz rozdarcie to Wątpliwości.

WĄTPLIWOŚCI

    To takie wyświechtane słowo, że ledwo je piszę na klawiaturze. Wiem jednak, że wielu innych Shaumbra na całym świecie boryka się z tym również, bo to jeden z najczęstszych tematów dyskusji podczas naszych podróży.

Wątpliwości.
To dwugłowy potwór Killjoy (zabójca radości), który czai się na każdym zakręcie naszej ścieżki rowoju.

Wątpliwości na wiele sposobów ingerują w nowe i gwałtownie zmieniające się energie, na przykład:

• Masz jasny i potężny wgląd ... i dzień później w siebie wątpisz.

• Coś naprawdę dobrego ci się przydarza ... i wtedy wątpisz, że to ty stworzyłeś.

• Czujesz się obecny we wspaniałych, rozszerzonych energiach wielowymiarowości, która doprowadza cię do ekstazy ... i zaraz potem dostajesz klapsa od Wątpliwości, powracając do przestrzeni trójwymiarowej.

• Dostajesz bardzo jasną wiadomość od Adamusa lub jednego z anielskich przyjaciół. Nawet zapisujesz ją i obiecujesz sobie nie wątpić w to, co otrzymałeś. Ale następnego dnia pod wpływem Wątpliwości myślisz już o odrzuceniu tej wiadomości.
• Jesteś pełen zapału do nowego tworzenia, które promieniuje z głębi Ciebie. Duszony przez Wątpliwości, wkrótce odwołujesz całą ideę, traktując ją jako pobożne życzenie.

Brzmi boleśnie znajomo?

Czy myślisz, że jesteś jedynym mającym takie doświadczenia? Wcale nie.
Wątpliwości są jak epidemia wśród Shaumbry i mogą być już określane mianem wirusa. Ale pytanie brzmi, dlaczego?

Pewnego dnia zanotowałem sobie kilka teorii na ten temat, ale nie sądziłem by były dobre. Podpytałem więc Adamusa, choć nie byłem pewny czy jesteśmy dostrojeni tak, abym uzyskał jasny komunikat.
Tylko żartowałem.
A widzisz jak działa wątpliwość?

Wątpliwość pochodzi z umysłu.

To jak warczący pies podwórkowy, wyszkolony aby nas ochraniać i powstrzymywać.
Kuzynami Wątpliwości są poczucie winy i wstyd.

Wszystko to razem szybko odgania słoneczny blask z przepięknego dnia, zastępując go poczuciem mroku i rozpaczą. Wątpliwości sprytnie przywołują złe wspomnienia z przeszłości zdarzeń. Wtedy szybko przypominają się nam negatywne zdarzenia z przeszłości, ale nigdy, przenigdy nie przypominają się nam pozytywne doświadczenia.
To nas paraliżuje i zmusza do pozostawania "w pudełku" z obawy przed odrzuceniem, wyśmianiem, porażką i bólem. To wszystko wygląda i działa jak niewidzialny i potencjalnie zabójczy płot, otaczający nasze marzenia i aspiracje. Wie dokładnie, kiedy dochodzimy do granic naszej strefy komfortu, może więc zmusić nas z powrotem do uległości.

Co może Shaumbra zrobić z tymi wszystkimi Wątpliwościami?
To proste.
Przede wszystkim uznać, że Twoja Wątpliwość jest tylko oprogramowaniem umysłu.

To tak jak z telewizorem, w którym możemy włączyć i oglądać wyłącznie stare horrory i dramaty, albo przełączyć się na kanał spoza Wątpliwości i odbierać program bardziej oświeconych potencjałów.

Wątpliwości pochodzą z ciemnej strony przeszłości. Ty jednak możesz poprzez świadomy wybór wyobrazić sobie potencjały, które spełnią się w przyszłości.

Wątpliwości manipulują starymi aspektami, lecz Ty, jako suwerenny twórca możesz wziąć głęboki oddech i przetransmutować Wątpliwości w czystą energię, która będzie Ci służyć w tym, co chcesz stworzyć i czego doświadczyć.

Walka z Wątpliwościami nie przynosi nic dobrego. To tylko karmi tego potwora. Próbując zwalczyć Wątpliwości doprowadzasz do umysłowej bijatyki. Gdyż umysł ma swoją ubitą Wątpliwościami ziemię, jest w tym wytrenowany i ma bardzo długą listę swoich sukcesów. Nie da się „usprawnić” Wątpliwości. Z chwilą, gdy będziesz usiłował stosować logikę analizując swoje myśli pełne Wątpliwości dasz się wciągnąć w ich grę, której wynik jest tylko jeden. Szach i mat dla Wątpliwości.

Być wolnym od Wątpliwości to wyobrazić Siebie poza nimi.

Tak, nadal będziesz słyszeć to wycie w tle, usiłujące nas przestraszyć i przywrócić do uległości. Ale to wycie w końcu zamieni się w ciche szemranie i wnet rozproszy się, gdy odważysz się na doświadczenia nowego życia.

Niewątpliwie, Wątpliwości są bardzo obecne w tej chwili, ponieważ wychodzimy poza nasze ograniczenia. Poruszamy się poza umysłem w kierunku naszego boskiego potencjału. Mamy głębokie pragnienie, aby rozszerzyć się poza masową świadomość, wyjść ze starego oprogramowania Atlantydy, społecznej hipnozy, urażonych aspektów i norm. Zarządzamy nowymi, twórczymi energiami w naszym życiu. Chcemy spełniać powody, dla których zdecydowaliśmy się być tutaj, w tym życiu, w naszej ucieleśnionej Suwerenności.

A więc drogie Wątpliwości, niniejszym zostajecie relegowane do przeszłości. Możecie przycupnąć wokół mojej historii, jak na złomowisku czekając na grę, ale nie znajdziecie mnie już grzebiącego w tym śmietniku starych emocji. Wybrałem bowiem nowe kierunki dla mojej rozszerzającej się świadomości i rozwijających się moich nowych potencjałów.

Jesteś teraz po prostu bezsilnym duchem przeszłości.

Tłumaczenie: Włodzimierz Salwa


© Copyright 2012 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403
do góry