wstecz
Pytania do Kuthumiego i innych Mistrzów

Pytania w naszym imieniu zadaje Kasia Pachuła.

Zajrzyj na jej blog "Śladami Potencjałów" i dowiesz się więcej.

 Archiwum przekazów Kasi znajdziesz TUTAJ

Pytania należy kierować na adres email:

pytania.kasia@gmail.com

Odpowiedzi na pytania będą publikowane za zgodą pytających

Pytania i odpowiedzi z archiwum Shaumbry

37 Kreatywność - Energia Mistrzostwa
36 Jam jest Archanioł Metatron wysłannik światła i Miłości


 

35 W Shoudach o zagubionych Chrystusowych dzieciach była też mowa o uzdrawianiu. Zapewniano nas tam, że zajmując się uzdrawianiem innych...
Tobiaszu, czy każdy ma energię uzdrawiającą? Jak możemy pomóc przekazując energię tak, aby nie naruszyć systemów obronnych w aurze i ciałach świetlistych? Informacje w shoudach różnią się od tych uzyskanych tutaj, dlaczego? W shoudach nie ma mowy o 2012 roku jako roku zerowym. W materiałach Kryon mówi o zegarze Ziemi... Wiele razy jest mowa o tym żeby zwracać uwagę na to jakimi energiami się otaczamy, czyli na co ? Tobiaszu, mówisz że każda energia jest naszym udziałem, że z każdego doświadczenia czerpiemy korzyści ? Dotarła do mnie czy przyciągnęłam materiał zatytułowany Księga Wiedzy...
34 Czy ja na pewno jestem Shaumbra?
W jakim momencie swojej drogi jestem?
Czy powinnam ćwiczyć jogę?
Czy słuszną drogą jest praca z panem Stasiem przy znoszeniu ograniczeń?
Jak mogłabym pomóc moim najbliższym…?
33 Która z wartości zgodnie, z którymi żyję, stanowi dla mnie punkt zaczepienia?
Co dla mnie jest cenne?

Punkt zaczepienia, to siła przewodnia tego, co chcesz osiągnąć. Wiesz, że jesteś gotów
na zmiany, odczuwasz to całym sobą i kiedy pojawia się przestrzeń przejrzystości,
Ty wycofujesz się nagle, szukając wsparcia.
32 1. Wielki strach i lęk we mnie, 2. Synowie, 3. Siostra
Jestem, Jaki Jestem, Jestem Adamusem Saint Germain'em, waszym Nauczycielem
i Przyjacielem jak wielu z was mówi i jestem z tego bardzo dumny. Każdym krokiem zbliżacie się do końca przemian, które wywołują tak drastyczne, ale często również i brutalne zmiany w waszym organizmie, ale także energii. To tak zwane przebiegunowanie oraz oczyszczanie
31 Drogi Kuthumi chciałbym zapytać, czego będę nauczycielem?
Tyle się dzieje, że o nic innego nie mogę Cię zapytać.
Dziękuję za wszystko.
30 Od dłuższego czasu odczuwam ogromny ból nogi uniemożliwiający chodzenie.
Wszystkie wyniki, analizy medyczne są wyśmienite. Lekarze nie potrafią mi pomóc, nie wiedzą co jest przyczyną tego bólu. Może Ty drogi Kuthumi lub Ty kochany Saint-Germain podacie mi wskazówkę - gdzie szukać źródła tej dolegliwości?
29 Byli oni wspomagani w swoich badaniach przez wielu Wzniesionych, m.in.Jezusa.
Byli świadkami zdarzeń, które przeciętny człowiek uznałby za cuda, a które były przejawem Prawa. Wzniesieni spędzali z nimi wiele czasu, spożywali posiłki, ściskali dłonie i udzielili wielu wspaniałych nauk. Były więc to jak najbardziej fizyczne postacie.
W jednej z nauk Jezus mówi,że "nawet to ciało (ludzkie) może być unieśmiertelnione...",
a tymczasem Tobiasz pozbawił nas tej nadziei.
28 Preparat Au 100 - pierwiastek Ki - Biały proszek złota Hudsona - siłownia cieplna
(geotermalna),ale działającą na zupelnie innych zasadach, niż obecne elektrownie - przekazy mistrzow w ramach fundacji Swiadomość Ziemi, a shoudy - rady co do mojego życia w tym okresie wielkich zmian
27 Dlaczego żaden Shoud nie odbył się w Polsce ?
Czy Wiedza Germańskiej Nowej Medycyny dr Hamera ma szanse zaistnieć w medycynie oficjalnej?
Czy powinnam dalej kontynuować masaż Peloha i Tensegrity - jakią masz dla mnie radę czy, jest dla mnie właściwe (teraz tylko oddycham)?
26 Jakie jest Twoje spojrzenie na skuteczność preparatu MMS oraz Green Gold?
Od wielu lat mam problemy z żołądkiem i jelitami, a lekarze, zarówno ci od medycyny klasycznej jak i naturalnej, póki co okazywali się bezradni i nie potrafili ani zdiagnozować rzeczywistej przyczyny, ani wyleczyć trapiących mnie dolegliwości. Czy jest coś, co powinienem wiedzieć o ich przyczynach? Czy jest coś, co mógłbym zrobić, aby sobie pomóc?
25 Od dziecka czuję pustkę w środku i praktycznie niechęć do życia w ogóle.
Ostatnio zaś ten stan się wręcz pogłębił i nie czuję już żadnej radości, nie mam marzeń ani pasji życia. Nic, pustka. Pracuję nad rozwojem duchowym tak długo ale teraz nie widzę żadnego sensu skoro nie daje mi to żadnej radości. Nie rozumiem swego stanu w ogóle.
Kuthumi pomóż mi proszę abym wreszcie mogła zacząć prawdziwie żyć i w pełni wykorzystać swoje potencjaly.
24 Co tak naprawdę przynosi oddech nieskończoności?
Co jest głównym powodem tak powolnego przywracania sobie mocy jaką posiadałem?
Czy może po prostu o tym nie myśleć i tylko napełniać się światłem i miłością poprzez oddechy, a to co hamuje samo się rozpuści?
23 Co wniesie do mojego życia książka 'Transerfing rzeczywistości'?
22 Gdzie się nie zjawię wszystko się sypie, wypadki, złamania, finansowe kłopoty, ciągle generuję długi, zaledwie starcza na życie, żona mówi o samobójstwie, Nikt nie powie mi nigdy wprost, o co im chodzi, tylko za plecami, a ja naprawdę nie chcę niczyjej szkody ani krzywdy. Kilka razy, we śnie byłem atakowany przez jakąś wredną istotę...
Chcę też zapytać o Samuela lub Enki, Projekt Cheops, Materiały Wingmakers, oskarżenia Saint-Germaina o to, że był kobieciarzem...
21 Od dłuższego już czasu korzystam z pomocy energetycznej dwojga moich przyjaciół.
Czy w tym wypadku będzie dla mnie korzystne, jeżeli przestanę korzystać z ich pomocy
i zdam się tylko na siebie, czy też warto ją kontynuować?
Druga kwestia, to moje relacje z moją mamą. Nie ma chyba drugiej osoby na tym świecie, która bardziej by mnie irytowała... Czy chodzi tu a jakieś relacje karmiczne? Do tej pory zawodziły wszelkie stosowane metody. Jak to rozwiązać?
20 Czy należę do Shaumbry?
19 Drogi Kuthumi, nie jestem młoda ale mam cały czas wrażenie, że zycie dopiero się zaczyna. Wiele wiem i umiem, ciesze się, kiedy mogę przekazać tę wiedzę innym, ale jestem już zmęczona. Brak mi podstawowych środków na utrzymanie dwójki dzieci, cały czas pokonuję jakieś przeszkody, które wyglądają tak, jakby ktoś specjalnie podkładał mi nogę.
Pytanie - dlaczego? Co nie tak robię, jaka tak na prawdę jest moja droga?
18 Przez ostatnie dwa i pół roku próbowałem urzeczywistnić w swoim życiu związek
z kobietą którą kocham. Nic mi się nie udawało. Dziś proszę Cię Mistrzu Kuthumi o mądrość, o radę co mogę i co powinienem zrobić, żeby mi się przytrafił ten związek, na którym tak bardzo mi zależy.
17 Jaką role w starej energii odgrywały delfiny, a jaką rolę mają w nowej energii?
16 Jak mogę odzyskać zdolność podróżowania astralnego i widzenia aury?
15 Czy przyjmowanie preparatu Ormus White Power Gold jest wskazane, czy szkodliwe?
14 Mimo zdobytej wiedzy, medytacji i oddechu, nie mam żadnych odczuwalnych efektów
w postaci jakiegoś przepływu energii przez ciało (czy obok), czy też głębokiego "odlotu"
w medytacji, czy tym podobne (nie mówiąc o jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu, itp.).
Na obecną chwilę jest to delikatnie frustrujące.
13 Jaka jest przyczyna ataków energetycznych na mnie i rodzinę?
Czy rozwijanie miłości i serca nie jest tym najważniejszym zdarzeniem u każdego idącego ścieżką rozwoju. Według mnie jest to kluczem, a tak mało się o tym mówi
12 Hej Kuthumi. Czytałem pare z twoich odpowiedzi na stronie shaumbra.pl. Sory, ale co to za pierdoły? Nie chcę urazić cię Kasiu, ale zapytaj Kuthumiego czemu nagle osądza, przewiduje przyszłość, neguje świat doczesny, i używa mocy. A przy okazji dlaczego wciąż mam ten problem z byciem w bezpiecznej przestrzeni
11 Czym właściwie jest Oko Proroka?
10 Przechodzę bardzo trudny czas. Od trzech tygodni nie ma dnia żebym nie płakała, wygląda to na depresję lub jakiś rodzaj nerwicy z napadami lękowymi. Jestem w trakcie rozwodu, zostałam sama z kilkorgiem małych dzieci. To o co chciałam spytać, to co sie dzieje ze mną na tym planie, któego nie widzę i nie mogę pojąć? Czy to zmierza w kierunku wyzwolenia, czy raczej po prostu pobłądziłam?
09 Mistrzu Kuthumi. Od lat idę scieżką swiadomego rozwoju duchowego.
Chcialabym dowiedzieć się, które z moich czakr są zablokowane i w jaki sposób mogę je bezpiecznie odblokować? I drugie pytanie: dlaczego nie mogę wejsć w stan glębokiej medytacji?
08 Drogi Kuthumi, od niedawna zaczęłam odczuwać energie, widzieć postacie które odeszły. Zaczęłam patrzeć inaczej na siebie, na moje dzieci, na otoczenie. To spowodowało jeszcze większe problemy w domu, w rodzinie, w moim życiu osobistym. A dzieci? Co z nimi?
Kochany Kuthumi, co robić, poradź proszę!?
07 Nie potrafię zrozumieć mojego, przeżywanego od jakiegoś czasu doświadczenia psychiczno-duchowego (mam na myśli przyjaciół i nieprzyjaciół). Mój umysł nie może go zaakceptować, w związku z czym odczuwam duży dyskomfort. Jestem bardzo zmęczona i oczekuję wyzwolenia sie od tego. Czy odzyskam prawdziwe oblicze?
06 Jak mi powiedziano moja trzecia czakra (inne działają ładnie i sprawnie) nie działa, jest zablokowana. Zasugerowano mi, że może to być spowodowane właśnie jakąś pieczęcią. Co sie dzieje z moją trzecia czakrą? Czy to z powodu pieczęci? Jak ją mogę uaktywnić? Czy pomoże mi w tym mój Satsang?
05 Co Kuthumi może powiedzieć na temat afirmacji ze znaczeniem w zdaniach
"Jam Jest", np: Jam Jest drogą, prawdą i życiem?
04 Chciałem się zapytać o to, co przeczytałem na internecie, a dokładnie dotyczy wypowiedzi Kuthumiego na temat afirmacji, gdzie mówił o tym, że obecnie afirmacje czyli praca z nimi jest zbędna, gdyż i tak w nie nie wierzymy. Moje pytanie brzmi : Dlaczego tak uważa Kuthumi ?
03 Czy jest istotna formalna strona złożenie pisemnego żądania o wykreślenie z listy członków kościoła?
02 Czy mogę złamać pieczęć chrztu u mojego wnuka, czy lepiej się w to nie wtrącać? Przyznam, że wykonałam pewną pracę energetyczną zaraz po chrzcie, więc prosiłabym o jakiś wgląd dla mnie.
01 Jak pozbyć się pieczęci nałożonych podczas przyjmowania 7 sakramentów?

.

.