Rady Kuthumiego i Tobiasza
Dla wszystkich Shaumbra, czyli odpowiedź na trapiące nas teraz pytania.

Kuthumi:

Witajcie Przyjaciele, Namaste Ukochani!

To dla mnie zaszczyt być z wami. Moja radość jest tym większa, że w gronie Shaumbry pojawia się coraz więcej wspaniałych istot, tak ekspresyjnie przesyconych energią.

Niektórzy z Was, są jednak ciągle pod wpływem swoich lęków i niepokojów - nie są świadomi tych przemian. Macie za mało wiary. Wasza energia zbyt często jest zachwiana i niestabilna. Zbyt mało czasu poświęcacie SOBIE. Zbyt dużo energii gromadzicie niepotrzebnie w sercu, tak aby sprawiała wam ból.

Tobiasz:

I Tak To Jest... Energia którą gromadzicie, ma wiele mocy. Ona dopasowuje się do Waszej wibracji, do energii którą otacza się każdy z Was. Wasze ciała świetliste są bardzo czułe - chłonne na wszelkiego rodzaju wibracje. To jak doskonalicie siebie, jak rozumiecie świat, wpływa na Wasze życie oraz na Waszą przyszłość.

W tej chwili, w chwili tak ważnej dla wszystkich Shaumbra, najważniejsze jest skupianie się na energii, która jest Waszym przewodnikiem. Zrozumienie przyjdzie samo. Musicie się odnaleźć. Zrozumieć przemiany, które następują, które rozwijają Wasze ciała i Wasze postrzeganie pozazmysłowe, powoli i stopniowo wprowadzając Was w nową przestrzeń.

Niestety wielu z Was nie mogąc odnaleźć się w przestrzeni, tej pięknej dynamicznej energii, gubi samych siebie zatracając się w strachu i braku równowagi, co powoduje rozstrój nerwowy, dekoncentrację i niepokój, który wpływa na Wasze życie.

Myśląc, że życie doświadcza Was z tej przykrej strony, zagubiacie się nadal, nie potraficie dopasować się do energii serca. Pragnąc rozwoju szukacie wyjścia - wyjścia, które będzie dla Was najwłaściwsze. Zwracacie się do żródła, jednak tam również nie odnajdujecie przewodnictwa. Dzieje się tak, ponieważ to nie o Was tu chodzi.

Skupiając się na energii, której jesteście twórcami, odnajdziecie wszyscy spokój, którego tak Wam brak. Właśnie o tę integrację z Waszą boskością chodzi. Dzięki niej doświadczycie zmian, będziecie świadkami przekształcania zrozumienia oraz kreacji.

Kreować siebie, co to oznacza ?

Właśnie to najistotniejsza zmiana w Nowej Energii. Na progu doświadczania tych wibracji, w świecie dostrzegania siebie, tworząc swój wizerunek sercem i zrozumieniem poprzez postrzeganie świata, uzmysłowicie sobie Waszą dynamikę. To co Was otacza, to właśnie dysonans - dysonans integracyjny. To nic innego jak dwoistość energii. Z jednej strony stoicie na progu nowej, często nie zrozumianej a jednak doświadczanej energii, z drugiej zaś strony, czerpiecie moc ze świata dualności, gubiąc się w doświadczeniu integracji boskości. Stąd też biorą się wszystkie te nieporozumienia, których teraz jesteście świadkami. To dzięki temu wasza świadomość się przekształca .

Dynamicznie uwalniając się od Starego, przechodzicie świadomie, pełni zrozumienia, w Nowe. Dlatego, aby uwolnić nierozumienie swojej integracji duchowej której jesteście stworzycielami, zawsze należy patrzeć na świat sercem, stwarzać harmonię i indywidualność. To piękna energia pełna ekspresji. To dlatego teraz budzi się Wasza świadomość, Wasze serca.

Przyszedł czas, że Wasza doskonałość doświadczy spełnienia. Tak wiele istnień odeszło, tak wiele dostało szanse na integracje. Jednak jeszcze inni dobrowolnie zeszli na drogę chaosu. Świat dwoistości jest podzielony na integralne grupy, światy których każdy z Was jest stworzycielem, dopasowując swoją wartość do każdego integralnie. To nie oznacza końca, raczej początek.

Wybierzcie swój rozwój sercem, twórzcie z pasją nowy świat, nie bójcie się zmian. One wniosą w Wasze życie dużo równowagi.

I tak to jest .

Z MIŁOŚCIĄ - TOBIASZ i KUTHUMI.

(16.03.2009)