Seria Nowej Energii:

SHOUD 6: „Nowa Energia, Bezpieczna Energia”

3 styczeń 2004

Tobiasz: I tak jest, droga Shaumbro, że zbieramy się razem na pierwszym spotkaniu Shaumbry w tym roku, w tym Nowym Roku. Kochamy ten czas, kiedy otwieracie swoje serca, i zapraszacie nas. Ja, Tobiasz, kocham uczucie ciepła w tym pomieszczeniu. I kiedy mówię o tym pomieszczeniu, to nie jest ono ograniczone tymi ścianami tutaj w tej śnieżnej górskiej scenerii. To pomieszczenie obejmuje wszystkich, którzy teraz słuchają, którzy czytają to w Rozszerzonym Teraz, całą Shaumbrę, która będzie tego słuchała w rozszerzonym późniejszym teraz.

Tak, czasami jest nam trudno zacząć, zacząć mówić ludzkimi słowami, ponieważ nie tylko Cauldre jest przytłoczony tymi energiami, my też jesteśmy przytłoczeni, przytłoczeni, że jesteście tu dzisiaj na tych krzesłach, że nauczyliście się tak wiele. Obejmujecie tak wiele Nowego, tak wiele z tego, co stanowiło dla was wyzwanie w samym rdzeniu waszej istoty.

Jedno, co zauważyliśmy, szczególnie dzisiaj, kiedy dokonywaliście przejścia, kiedy słuchaliście muzyki i pozwalaliście waszym sercom się otworzyć, że sprawia wam to mniej wysiłku, mniej wysiłku. Znajdujecie, że nie musicie udawać się do jakiejś dalekiej przestrzeni, aby wejść tak głęboko. Nie musicie się już wysilać, aby dokonać tego boskiego połączenia. Ono już tam jest. Jest to proste.

Polega to po prostu na przyzwoleniu, aby tam być. Nie musicie przechodzić przez jakieś długie inkantacje czy ceremonie, aby wprowadzić te energie. One tam są. Nie musicie wysilać się w swoich umysłach, aby umieścić to w – jakbyście to powiedzieli –jakiejś doskonałej ramie czy doskonałym miejscu. To tam jest. Nie ma z tym związanego wysiłku. Jest po prostu przyzwolenie.

Jest to jeden z atrybutów Nowej Energii, jeden z atrybutów tego Nowego Roku. Jest to wspaniały przykład, którego możecie używać w każdej dziedzinie swojego życia. Kiedy zaczniecie wysilać swój umysł, przestańcie. Weźcie głęboki oddech. Odpowiedź już tam jest, i jest bardzo prosta, bardzo prosta.

Jeśli zaczniecie się wysilać, próbując znaleźć tą boską przestrzeń wewnątrz siebie, przestańcie przeć. Rozluźnijcie się. Weźcie głęboki oddech i po prostu pozwólcie. To jest tak proste. Wasza boskość może być tak bardzo obecna bez wysiłku. Ona po prostu tam jest. My możemy być tak bardzo obecni z wami. Nie musicie popychać nas lub siebie.

Widzicie… wy wszyscy mieliście życia pełne głębokich i intensywnych studiów, wiele żyć, kiedy uczyliście się wychodzić poza wasze ciało, podróżować na zewnątrz swego ciała. Przekleństwem było to, że zawsze musieliście wrócić. Ale, przeszliście przez wiele żyć wysiłku, wyrzeczenia, wiele żyć cierpienia, i tak wiele, wiele żyć dyscyplinowania siebie.

Ale, teraz jest CZAS NA UCZTĘ, jak powiedzieliśmy na naszym ostatnim spotkaniu. Jest ten czas, kiedy przeszliście już przez wszystkie te dyscypliny różnych nauk po to, abyście doszli do tego miejsca teraz, gdzie nie ma już wysiłku. Łatwość… ona już tam jest. O tak, czuliśmy dzisiaj o wiele mniej wysiłku.

Czasami myślicie, że jeśli się nie przykładacie, ponieważ nie pracujecie wystarczająco ciężko… to nie uzyskacie rezultatów. Bardzo Stare myślenie! To już tam jest. Jest gracja i przepływ, bez mentalnego wysiłku. Po prostu tam jest.

Wy wszyscy wiecie, o czym mówię. Kiedy wysilacie się w swoim umyśle… kiedy przecie swoim umysłem… kiedy próbujecie szukać wszędzie wokół… kiedy napinacie swój umysł. Czasami sprzeczacie się sami ze sobą. Walczycie. Jak mówiliśmy przedtem – i jak słyszeliście to wiele razy w innych miejscach – potraficie być swoimi najgorszymi nieprzyjaciółmi, walcząc wewnątrz siebie.

To także się zmienia. I, z naszej perspektywy widzimy tutaj dramatyczne efekty. Brak wysilania się… pozwalanie, na bycie tego… pozwalanie sobie na poznanie wszystkich tych energii… na poznanie wszystkich tych odpowiedzi.

Istotnie, istotnie, energia tych właśnie zebrań zmieniła się poprzez te lata. Było na początku o wiele, wiele trudniej dla was, dla Cauldre, nawet dla nas, zebrać to wszystko razem, aby wejść do tej przestrzeni. Wiązało się to z wielkimi ilościami energii i wielkimi wysiłkami. Zwykliśmy mieć przekazy [channels]. Zwykliśmy przechodzić z wami przez lekcje.

Ale, wykroczyliście poza to do miejsca, gdzie składamy razem całą tą energię w to, co nazywamy Shoudem…  kolektywną energię każdego z was… i energie tych, którzy to przeczytają… lub dostroją się do tego w Rozszerzonym Teraz… potencjał, który wy słuchający w tej chwili, zasiewacie dla tych, którzy przyjdą później. Tak więc, staje się to grupową energią. Wszyscy stajemy się chórem, śpiewającym razem.

Ale, nawet te Shoudy się zmieniły, zmieniły się, ponieważ jest o wiele łatwiej dokonać połączenia. Jest o wiele łatwiej dostarczyć te energie. Jak wiecie, tak wiele z tych słów utrzymuje tylko miejsce. Słowa są po to, aby wypełnić tą przestrzeń, aby zająć umysł.

Jak mówiliśmy kiedyś, nadejdzie dzień, kiedy żadne słowa nie będą wypowiedziane, kiedy poprosimy was po prostu, abyście połączyli się z tymi energiami. Nawet, kiedy słowa wychodzą z ust Cauldre, jest energia dostarczana przez nas… przez tych z anielskich rejonów… oczywiście poprzez Cauldre, ponieważ jego głos niesie energie, które nie są zawarte w słowach, ale są dostarczane do fizycznej rzeczywistości dla każdego z was.

I, są także energie, które wy dostarczacie… tym, którzy siedzą obok was… tym, którzy są połączeni przez Internet… energie, które dostarczacie… czyniąc je dostępnymi dla innych. I, także przyjmujecie wszystkie te energie w tym samym czasie.

(…)

Ostatnio świętowaliśmy z grupą Shaumbry odejście starego roku kalendarzowego i wejście w Nowy Rok… samo w sobie po prostu data w kalendarzu. Ale, w rzeczywistości było to zrobienie przerwy, zatrzymanie się, czas, aby docenić całą tą pracę, którą wykonaliście w tym przeszłym roku i w poprzednich. Był to także czas przerwy i wzięcia głębokiego oddechu, ponieważ wchodzicie teraz w pierwszy rok, kiedy Nowa Energia jest naprawdę wam dostępna.

Ta cała koncepcja Nowej Energii miała swój początek jakiś czas temu. I, podczas waszego ostatniego roku była po raz pierwszy dostępna dla waszego użytku tu na Ziemi. Poprzednio pomagaliście stworzyć Nową Energię. Ale, była ona – jak to powiedzieć – zabierana z fizycznej Ziemi i stosowana w innych miejscach, szczególnie w miejscu zwanym Nową Ziemią. Wasi biegacze i inne anioły pracujące z wami, stosowały Nową Energię w innych miejscach, innych wymiarach. Teraz wróciła ona do was po raz pierwszy, aby można jej było użyć na Ziemi w trakcie waszego życia.

(…)

Teraz, widzimy jak od razu rusza wasza umysłowa maszyneria. „Gdzie ona jest? Jak jej używać? Jak ją znaleźć? Skąd wiedzieć, że tam jest?” Pojawiają się te wszystkie pytania. Drodzy przyjaciele, przypomnijcie sobie, przypomnijcie sobie sam początek tego Shoudu, kiedy powiedzieliśmy: „To nie wymaga wysiłku. Nowa Energia wchodzi bez wysiłku.” Ona tam jest, czekając na was.

Będziecie wiedzieli… będziecie wiedzieli z całą pewnością, kiedy pracujecie z Nową Energią, ponieważ nie zawiera ona elementów dualności. Nie ma w niej przeciwstawnych sił. Przeciwstawne siły powodują wysiłek i konflikt. Nowa Energia przychodzi bez wysiłku.

Widzicie… jeśli kopiecie zbyt głęboko, próbując ją znaleźć… jeśli wysilacie się, aby ją zrozumieć… będzie wam się wymykać. To jest bardzo proste. I, chcieliśmy zacząć ten Shoud dzisiaj tą nutą… bez wysiłku, bez wysiłku. Wszystko to już tam jest.

Mówimy tu o wysilaniu umysłu, które marnuje tak wiele waszej fizycznej energii. Wasze ciała fizyczne są delikatnymi instrumentami. I, wyczerpują się. A, są takie rzeczy, które robicie jako aniołowie w ciałach fizycznych, które wymagają fizycznego wysiłku… chociaż to też będzie się zmieniać. (…)

Jak się nie wysilać? Droga Shaumbro, oznacza to oddychać, oddychać. Kiedy oddychacie, pozwalacie sobie na zrobienie przerwy. Umysł nie może klikać, kiedy bierzecie głęboki i świadomy oddech. Kiedy bierzecie ten oddech, pozwala to także Nowej Energii na wejście do waszego wymiaru i waszej rzeczywistości. Będziecie wiedzieli, że ona tam jest, ponieważ będzie z tym związane pewne szczególne odczucie. Będzie w tym gracja i płynięcie. Będzie to tak proste. Będzie to tak łatwe, że będzie mieli tendencję, aby lekceważyć to i wyrzucać, ponieważ jesteście przyzwyczajeni, że odpowiedzi przychodzą trudno i ciężko.

Czy w tym waszym Nowym Roku możecie pozwolić Nowej Energii na wejście do waszego życia? Czy możecie pozwolić sobie, aby odbywało się to bez wysiłku, z gracją i prosto? (…)

Proste” nie oznacza grzechu. Nie oznacza braku złożoności, braku pełni. „Proste” oznacza, że to już tam jest. Odpowiedzi, które dostaniecie na swoje pytania – nowe zrozumienia – będą proste. Ale, będą wypełnione wieloma wymiarami. Będą wypełnione taką głębią, że odpowiedzi Starej Energii zbledną przy nich. Nie wymagają wysiłku, ale są pełne, głębokie, bogate i gęste w porównaniu ze wszystkim w Starej Energii.

Czasami się śmiejemy, kiedy słyszymy jak wielu z was pragnie długich list, reguł i przepisów, wielkich książek, jak to robić. Wielkie książki, które WY napiszecie, będą dotyczyły uwalniania i pozwalania na odejście. Wprowadzenie Nowej Energii jest całkiem proste. Nie wymaga wielkich książek i długiego studiowania. Wymaga po prostu uwolnienia i pozwolenia na odejście, pozwolenia, aby ta energia tam była.

Jak już mówiliśmy, wszystko to rzeczywiście wchodzi. Wszystko to się rzeczywiście wydarza. Czy możecie po prostu pozwolić wejść temu do waszego życia bez barier wysilania się i bólu? Czy możecie po prostu wpuścić Nową Energię do waszego życia? Czy możecie pozwolić sobie na bycie tym, kim naprawdę jesteście, w pełni w Nowej Energii?

Ten pierwszy rok… ten pierwszy pełen rok Nowej Energii wam dostępnej. I, znowu, jest ważne, aby uwolnić wasze stare oczekiwania na temat tego, czym ona jest i jak się jej używa. Macie tendencję skupiania się na bardzo materialnych sprawach. Macie tendencję do skupiania się na niektórych bardziej ludzkich potrzebach. Ale, drodzy przyjaciele, kiedy pozwalacie Nowej Energii na wejście do waszego boskiego spełnienia, ludzkie potrzeby są automatycznie zaspokajane.

Ludzkie potrzeby, jeśli chodzi o jedzenie… i ubranie… i schronienie… i związki… i zdrowie… i dostatek… one spełniane są proporcjonalnie do tego, jak bardzo są spełniane są potrzeby waszego ducha. Robiliście to na odwrót, próbując spełniać wszystkie te ludzkie potrzeby. To jest Stara Energia. W Nowej, wszystkie te rzeczy po prostu się organizują. Wszystkie te rzeczy spełniają się, kiedy pozwalacie spełnić się waszemu duchowi.

Zanim wprowadzimy naszego dzisiejszego bardzo specjalnego gościa, prosimy was, abyście poczuli energię tego gościa. Pomówimy przez chwilę, zanim ONA wejdzie. Prosimy was, abyście wzięli głęboki oddech i poczuli energię naszego gościa. I znowu, nie wchodźcie do waszego umysłu. Próbujecie to wyrozumować. Imię nie jest istotne. Wielu z was nie zna tego imienia. Po prostu poczujcie tą energię… co za cudowny dar! O, to naprawdę jest cudowny, cudowny gość, co za zaszczyt dla mnie, Tobiasza, siedzieć z nią w równowadze. Pomówmy jeszcze przez moment, zanim ją w pełni wprowadzimy. (…)

Drodzy przyjaciele, pomówmy trochę o tej rzeczy zwanej Nową Ziemią. Mówiliśmy już o tym przedtem. To nie jest fizyczne miejsce. To nie jest planeta. Nowa Ziemia jest wymiarem samym w sobie. Nie istnieje w innym wymiarze. Nie istnieje jako część innego wymiaru. Jest wymiarem samym w sobie.

Ma w sobie wiele atrybutów Starej Ziemi, ponieważ ci, którzy budują Nową Ziemię są głęboko połączeni z ludźmi, którzy żyli bądź żyją teraz na Ziemi. Nowa Ziemia jest wspaniałym stopieniem się fizycznego i duchowego. Jak powiedzieliśmy, nie jest to fizyczne miejsce, jednak ci, którzy tam są – a jest ich bardzo niewielu, i wielu, którzy się tam udadzą – mogą wchodzić i wychodzić z fizycznej materii. Jednego dnia możecie wybrać bycie w ciele. Następnego dnia możecie być bez ciała. Możecie zmieniać wygląd i naturę fizycznego ciała.

Możecie używać… możecie sprowadzić fizyczne ciało… w którym nie musieliście się urodzić. Nie ma procesu rodzenia na Nowej Ziemi, takiego, jaki znaliście na Starej Ziemi. Proces rodzenia na Starej Ziemi jest archaiczny. To także będzie się zmieniać. Jest bolesny. Jest trudny. Wymaga zbyt wielu elementów Starej Energii. Tak, to się zmienia. Są ci w waszych religiach Starej Energii, którzy się temu przeciwstawiają, ponieważ chcą, aby rodzenie było bolesne. Ale, nawet na Ziemi, na Starej Ziemi, rodzenie zacznie się wydarzać w nowy sposób.

Powróćmy na chwilę na Nową Ziemię. Nie będziecie musieli rodzić się w fizycznym ciele. Będziecie/’ w stanie sprawić jego pojawienie się. Będzie wymagało to nieco praktyki. Kiedy mówimy „praktyki”, nie oznacza to wysiłku. Oznacza to doskonalenie i szlifowanie. Będziecie w stanie stworzyć wasze fizyczne ciało, na przykład, kiedy będziecie chcieli mieć cudowną ucztę.

Tak, i znowu mówimy o jedzeniu,” mówi Cauldre. „Przekaz za przekazem mówisz o jedzeniu.” (nieco śmiechu publiczności) Ale, jest to cudowna część ludzkiego doświadczenia, siedzenie razem z przyjaciółmi. Zdajecie sobie sprawę… wiecie, że nie chodzi tu tylko o jedzenie na talerzu przed wami. Chodzi o towarzystwo innych. Chodzi o cieszenie się i odprężenie. Chodzi o radość karmienia waszego fizycznego ciała, jako sposobu troszczenia się o nie i kochania go.

Tak więc, na Nowej Ziemi będziecie w stanie pojawiać się w fizycznym ciele. I, tak, w odpowiedzi tym wielu, wielu z Shaumbry na całym świecie, którzy teraz pytają – będziecie także w stanie stworzyć ciało, abyście mogli uprawiać seks z innymi… abyście mogli stapiać się i dzielić się czymś… nie dla rozmnażania się… ale raczej dla radości, i miłości, i przyjemności. Będziecie w stanie robić to na tej Nowej Ziemi.

Energetyczne ramy Nowej Ziemi zostały ostatnio ukończone. To jest tak jakby powiedzieć, że szkielet domu, wszystkie te belki są postawione. Zewnętrzne ściany są gotowe. A, teraz, trzeba tylko wykończenia wewnątrz i umeblowania. Szkielet został postawiony.

Są ci z Shaumbry, którzy opuścili Ziemię i są na stałe tam, którzy nie wybrali powrotu do świata Starej Energii, w którym żyjecie teraz. Są tam, aby pomóc wprowadzić innych, którzy wkrótce zaczną tam przybywać.

Jaki jest cel istnienia tej Nowej Ziemi, o której mówiliśmy? A, przy okazji, my rozmawiamy z wami w waszych snach. Pracujemy z wami stale na tych międzywymiarowych poziomach. Rozmawiamy o Nowej Ziemi.

I, musimy powiedzieć, że istnieje obecnie silna tendencja wśród Shaumbry, która przebywa teraz na Ziemi, jako ludzie… silna tendencja, aby udać się do tego miejsca zwanego Nową Ziemią. Można powiedzieć, że co najmniej dwie trzecie Shaumbry na całym świecie skłania się ku udaniu się w to miejsce. Ono jest wielkie. Ono jest wspaniałe. Ja, Tobiasz, byłem tam wielokrotnie… z niektórymi z was, podróżując tam, aby zobaczyć, jak zachodzi to splatanie.

Ale, jaki jest cel… dlaczego Nowa Ziemia? Służy ona dwóm podstawowym celom. Pomaga zrównoważyć Ziemię Starej Energii. Pomaga zapewnić – jak by to powiedzieć – pewien rodzaj wpływu, czy potencjał wpływu, dla tych, którzy ciągle są na Ziemi Starej Energii, którzy proszą o przewodnictwo z innych wymiarów. Tak więc, jest to miejsce dla was, Shaumbra, i dla innych, którzy będą tam przebywać, aby pracować z tymi ze świata Starej Energii.

Z Nowego świata, z Nowej Ziemi, będziecie w stanie nie tylko tworzyć ciało fizyczne, kiedy zechcecie, ale będziecie także mogli podróżować międzywymiarowymi tunelami z powrotem na tą Ziemię, tą Starą Ziemię, w sposób, w jaki nawet my nie możemy tego zrobić. Nawet archaniołowie, i aniołowie, i wszyscy ci inni… jest nam bardzo trudno, kiedy próbujemy przedostać się do waszego świata. Wymaga to bardzo złożonego systemu, gdzie są inne istoty, które w pewnym sensie tworzą jakby smycz dla nas, ponieważ jest bardzo łatwo zgubić się w energiach Ziemi, utknąć w energiach Ziemi.

(…)

Będziecie w stanie przechodzić wedle woli z Nowej Ziemi z powrotem na Starą, ponieważ spędziliście tu tak wiele żyć i jest wam ona tak znana. Będziecie w stanie powracać, nie w ciele fizycznym, ale energetycznie. Ci, którzy będą w dalszym ciągu na Starej Ziemi, będą w stanie was postrzegać. Będą mogli widzieć wasz obraz, waszą podobiznę… co będzie dla nich o wiele łatwiejsze.

Ci, którzy będą podróżowali z Nowej Ziemi, będą mogli powrócić energetycznie na Starą i się pojawiać… szczególnie otwartym i oświeconym ludziom, jak nigdy przedtem. Będzie całkiem nowy cykl, jak by ująć, zjawień.

Pamiętacie, jak lata temu, przechodziliście przez wiele pojawień się tego, co nazywacie UFO, szczególnie w późnych latach 50 i 60? I one narastały. Było tak dlatego, że tak wiele aspektów tego, kim byliście, było rzutowanych w potencjał, w przyszłość, aby zobaczyć jak się rzeczy mają, szczególnie, kiedy istniało prawdopodobieństwo zniszczenia Ziemi.

Teraz, będzie całkiem nowa intensywna seria tego, co nazywacie widzeniami, ale będą inne od widzeń „szaraków”, czy widzeń duchów ludzi, którzy opuścili swoje ciała, ale nie opuścili Ziemi. To będą inne widzenia. Inni ludzie będą widzieli krąg kolorowych świateł, które są bardzo skondensowane, ciasno skupione razem. Będzie się niemal wydawało, że są to drzwi czy przejście otaczające ten krąg świateł. Tak większość ludzi będzie to odbierać, kiedy istota z Nowej Ziemi przyjdzie z powrotem na Starą Ziemię.

Oczywiście, jedynymi istotami – jedynymi istotami – które będą przebywały na Nowej Ziemi są ci, którzy rozumieją prawdziwą naturę współczucia. Zostanie na Nowej Ziemi będzie wymagało współczucia, współczucia, aby nie wracać na Starą Ziemię i ją ratować, czy zbawiać, nawet, jeśli destrukcja jest nieunikniona. Rozumiecie? Będzie to wymagało współczucia, aby wrócić na Starą Ziemię i być po prostu światłem, po prostu potencjałem, dla tych, którzy wybiorą… ale nie mieszać się… nie zmieniać… nie próbować zmieniać, kiedy zmiana nie jest chciana.

Nowa Ziemia służy też innemu celowi, wspaniałemu i wielkiemu celowi, który jest nieco trudny do wyjaśnienia. Widzicie… macie ten ogromny wszechświat… ogromny. Wiemy, że patrzycie na gwiazdy nocą i zastanawiacie się, co tam jest. Jak mówiliśmy kiedyś: „Niewiele”. Surowa energia… energia w ruchu… energia, która odpowiada na to, co robicie tutaj na Ziemi. Ten ogromny, ogromny wasz wszechświat jest jak pusty pokój.

Teraz, dlaczego mielibyście tworzyć tak wiele przestrzeni, tak wiele miejsca, i zajmować go tylko trochę na Ziemi, maleńkim, maleńkim pyłku w porównaniu z całym wszechświatem? Dlaczego mielibyście to robić, Shaumbra? O… tak, aby Dom mógł wejść do waszej rzeczywistości… aby aniołowie z niebiańskich rejonów – które, tak przy okazji – nie są w waszej zewnętrznej przestrzeni [kosmicznej] – mogli wejść. Energia Domu, Ducha, Elohim, może wejść. Widzicie… zbudowaliście ten ogromny, ogromny hotel zwany wszechświatem, oczekując wielu, wielu gości.

W przestrzeni są pewne formy życia, ale nie tego rodzaju, którego byście oczekiwali, nie w postaci ludzkiej. Istnieją formy życia – wy z przeszłości – które tam są. Ale, nawet one zajmują maleńki, maleńki fragment wszechświata.

A więc, teraz aniołowie, wszystkie te istoty z niebiańskich wymiarów, energia Domu, Króla i Królowej, i cała reszta mogą wejść. A, kiedy będą to robić, będą potrzebowali przewodnictwa i zrozumienia, jak się umieścić czy to w fizycznej formie życia czy też w energetycznej formie życia. Będą potrzebowali miejsca, gdzie pójdą po zrozumienie. Będą potrzebowali biblioteki, drodzy przyjaciele.

A, Nowa Ziemia jest biblioteką wszechświata i Wszystkiego Co Jest. Na Nowej Ziemi zawarte są wszystkie doświadczenia, przez które kiedykolwiek przeszli wszyscy ludzie. To nie jest podobne do zapisów Akashy, o których mówicie. Jest inne. To nie jest tylko katalog czy kartoteka, jak w przypadku zapisów Akashy. Jest to żywa biblioteka, która zawiera wszystkie emocje… każdą myśl… każde uczucie… każde doświadczenie… każdy wybór… i całą mądrość wszystkiego, co zrobiliście na Ziemi.

Aniołowie, którzy przyjdą z innych wymiarów do waszego fizycznego wszechświata będą potrzebowali miejsca, gdzie znajdą zrozumienie. Będą potrzebowali innych, aby rozmawiać o tym, jak buduje się cywilizacje, jak mogą się nauczyć łączyć ze swoją unikalną boskością w trakcie swoich doświadczeń. Widzicie… w celu spełnienia i wypełnienia, trzeba wejść w bardziej fizyczną rzeczywistość… wejść do waszego wszechświata… przejść przez takie doświadczenia, przez jakie wy wszyscy przeszliście… ale nie z taką trudnością… nie z tak wielkim wysiłkiem.

Oni przyjdą do tej biblioteki Nowej Ziemi, kiedy będą potrzebowali zrozumienia, kiedy będą potrzebowali nauki. Przyjdą tam do tych z was, którzy będą tam rezydować jako doradcy. To jest ten prawdziwy cel Nowej Ziemi, biblioteki Wszystkiego Co Jest, drogi, którą wejdzie Dom i będzie miał wszystkie narzędzia, których potrzebuje.

Więc, robi się tam wiele postępów, ponieważ robi się wiele postępów tutaj. Wznoszenie, budowanie Nowej Ziemi przebiega szybciej niż planowano, ponieważ wy wyprzedzacie plan. Budowanie Nowej Ziemi odzwierciedla was, wasze własne oświecenie, i waszą własną mądrość. Może to być budowane tylko tak szybko, jak wy się poruszacie.

Więc, są ci, którzy zaczynają rezydować tam na stałe, wielu, którzy tam pracują, ale nie będą w stanie tam zostać. I, znowu, drodzy przyjaciele, chcielibyśmy podkreślić, że ci, którzy przychodzą na Nową Ziemię, którzy zamieszkują tą bibliotekę wszelkiej mądrości, i wiedzy, i miłości idą tam, ponieważ są wypełnieni całkowitym współczuciem… całkowitym współczuciem.

Tym boskim słowem, współczucie, chcielibyśmy przywitać naszego dzisiejszego gościa. Jeszcze raz weźcie głęboki oddech, Shaumbra, i po prostu poczujcie jej kochające i współczujące energie, energie gościa, którego chcieliśmy wprowadzić już od dłuższego czasu. Ale, była pewna sekwencja, przez którą musieliśmy przejść.

Prosimy was, abyście przywitali energię Quan Yin. Quan Yin… oznacza czystość żeńskich wibracji. Quan Yin nie jest osobą. Jest archetypalną energią. Ale, jest wypełniona życiem. Jest wypełniona miłością, i współczuciem, i miłosierdziem.

Quan Yin jest energią, która wcielała się w wiele żyjących istot, między innymi w Marię… Sofię… wiele, wiele innych… przede wszystkim wcielając się w kobiece ciało, kobiece naczynie. Ale, czasami Quan Yin wcielała się także w mężczyzn.

Przychodzi teraz po Harmonicznej Konkordancji – i dopiero po Harmonicznej Konkordancji – w nowy sposób. O, ona była w pobliżu. Quan Yin miała zobowiązanie, aby pozostać w energiach Ziemi tak długo, jak długo byli ci, którzy byli w cyklu karmy, cyklu żyć. Jej energia może wejść teraz w zupełnie nowy i bardzo mocny sposób… teraz, kiedy przeszliśmy wszyscy przez Harmoniczną Konkordancję. Wchodzi tutaj teraz, bez względu na to, czy jesteście mężczyzną czy kobietą.

Jest symbolizowana przez biały lotus. Jest symbolizowana przez liczbę 33. Jeśli widywaliście to ostatnio, Quan Yin i jej energia były z wami. Jest symbolizowana przez naczynie, jako energia opieki, jako energia, która rodzi. Jest esencją współczucia i miłosierdzia.

Energia Quan Yin może być ucieleśniona przez każde z was, jak powiedzieliśmy. Ona nie jest osobą. Jest archetypalną energią, którą pomogliście stworzyć, która po raz pierwszy dała się poznać jakieś 2500 lat przed Jezusem [Yeshua]. Ale, silnie zaznaczyła swoją obecność na Ziemi około 400 lat po tym, jak Yeshua odszedł.

Quan Yin, jak powiedzieliśmy, wcielała się w wiele, wiele fizycznych istot, ale teraz ta energia jest dostępna. Jest to energia, która w pewnym sensie jest już wewnątrz każdego z was. Quan Yin jest żeńską wibracją [frequency], naczyniem życia. Bardziej niż cokolwiek, Quan Yin jest energią Nowej Ziemi, tej porcji Nowej Energii, która jest rodzicielką, która jest naczyniem kreatywności. Wchodzi teraz… uśpiona w niektórych z was, całkiem aktywna w innych.

Nie mamy zamiaru – jak to powiedzieć – wprawić kogokolwiek tutaj w zakłopotanie… ale jeśli chcecie poczuć, i zobaczyć, i dotknąć, może nawet poczuć zapach esencji Quan Yin dzisiaj, jest ktoś, kto zgodził się – jak to powiedzieć – aby na to pozwolić, aby to pokazać, ponieważ pracuje ona z tą energią bardzo blisko. Porozmawiajcie z mistrzem, „Doktorem Oddechu” (Dr Norma Delaney), jeśli chcecie zobaczyć i poczuć miłość i współczucie Quan Yin, ponieważ pracowały one razem ze sobą tak długo. Ona, Doktor Oddechu, wcieliła Quan Yin do swojego wnętrza.

Wszyscy macie ten potencjał. Nie jest on zarezerwowany tylko dla niektórych. Wszyscy mają potencjał wcielenia współczucia i miłosierdzia. Wszyscy mają potencjał wprowadzenia tej energii białego lotusa, tej 33, która także odpowiada liczbie Yeshui. I, coś to powinno wam powiedzieć.

Quan Yin przychodzi dzisiaj i jest zachwycona, że może tu być. Jest zachwycona, że może być z każdym z was z osobna i razem. Ona nie jest przewodnikiem, drodzy przyjaciele. Nie może niczego za was zrobić. Może być waszą częścią, żeńską wibracją.

To jest bardzo ważne dzisiaj, że jest tutaj z nami. I, jest to częścią spotkania, które mieliśmy kilka dni temu z małą grupą Shaumbry z całego świata. Oni myśleli, że zbierają się razem, aby świętować, i tańczyć, i jeść. Tak naprawdę zebrali się razem, aby wnieść Nową Energię, aby ją ugruntować.

Wielu z nich jest obecnych tutaj w tym pomieszczeniu na tej górze dzisiaj, ponieważ pomagają ugruntować to dla reszty Shaumbry. Oni wiedzą, dlaczego tu zostali wezwani. Wiedzą, dlaczego pomagają ugruntować. Większość z nich zdawała sobie sprawę, że pracowała wokół nich energia przez te ostatnie parę dni. I, tak, to była Quan Yin.

Dlaczego wchodzi ona właśnie teraz? Dlaczego mieliśmy to spotkanie Shaumbry w Teraz kilka dni temu? Jest to po to, aby wnieść bardzo interesującą dynamikę Nowej Energii, która jest teraz dostępna dla was. Ale, musi być ona ugruntowana. Musi być ugruntowana.

Mówiliśmy do tej grupy kilka dni temu o tej Nowej Energii, o atrybucie, atrybucie tej Nowej Energii, w którą wchodzicie. Powiedzieliśmy im, i chcemy podzielić się tym z całą Shaumbrą, że jest coś bardzo specjalnego w tym Nowym Roku z Nową Energią… coś, co zajmie może trochę czasu, aby naprawdę to zrozumieć… jak to łączy się z wami i z waszym życiem.

Ten atrybut, droga Shaumbro, polega na tym, że JESTEŚCIE TERAZ BEZPIECZNI. JESTEŚCIE TERAZ BEZPIECZNI.

Nowa Energia jest bezpieczna sama w sobie. Jest zrównoważona. Stara Energia była w ciągłym stanie przepływu, i zmiany, i niezrównoważenia; stąd nigdy nie czuliście się bezpieczni. Nigdy nie czuliście się bezpieczni, żeby być sobą. Więc, wprowadzamy Nową Energię; zawiera ona element „bezpieczeństwa”.

Czy możecie zaakceptować to w waszym życiu? Czy możecie sobie pozwolić, aby być w bezpiecznej energii?

Co rozumiemy przez bezpieczeństwo? Bezpieczeństwo… że możecie być sobą… wszystkim, czym jesteście… włączając w to waszą boskość. Trzymaliście waszą boskość na zewnątrz, na podświadomych poziomach, ponieważ nie czuliście się bezpieczni. Dlaczego mielibyście wprowadzać ją do środowiska, które było tak chaotyczne? Dlaczego rodzic miałby wprowadzać dziecko do baru… tawerny, gdzie panuje hałas i zamieszanie?

Nie czuliście się bezpieczni, Shaumbra. Nigdy nie czuliście się bezpieczni w tym życiu. Nawet w ramionach swoich rodziców nie czuliście się bezpieczni. Chyba jedynym czasem, kiedy naprawdę czuliście się bezpiecznie, był czas, kiedy byliście sami ze sobą. Nie czuliście się bezpieczni przez większość czasu w towarzystwie przyjaciół… szczególnie w towarzystwie rodziny… szczególnie w pracy. Nie czuliście się bezpiecznie, aby być naprawdę sobą, z obawy, że będziecie ośmieszani, i karani, i poniżani. Tak więc, nie odkrywaliście się.

I, jednocześnie, nie czuliście się bezpiecznie w życiu. Czuliście, że życie jest wielkim zagrożeniem, czy to chodziło o fizyczne zagrożenie, takie jak wypadek samochodowy, może atak terrorystyczny, choroba waszego ciała. Nigdy nie czuliście się bezpiecznie.

Dlatego, drodzy przyjaciele, mamy dla was wiele współczucia i miłości. To powoduje nawet, że płaczemy. Płakaliśmy wiele, wiele razy, że nie czuliście się wystarczająco bezpiecznie, aby być w tym świecie i być boskimi także.

Nie czuliście się bezpiecznie w waszym umyśle, czasami czując, że jesteście atakowani z wewnątrz czy z zewnątrz. Tak więc, nauczyliście się kontrolować i powstrzymywać własne myśli. Znaleźliście to małe miejsce wewnątrz swego umysłu, gdzie mogliście przetrwać. I trzymaliście tam siebie.

Próbowaliście blokować myśli. Próbujecie dobierać swoje słowa tak ostrożnie, ponieważ obawiacie się – tak bardzo się obawialiście – energii stojącej za tymi słowami. Nie czuliście się bezpiecznie. Walczyliście wewnątrz swojego umysłu, sprzeczając się ciągle, czując, że było coś zwanego ego, które było większe i silniejsze od was.

Używaliście tylko małej części błogosławieństwa waszego umysłu, ponieważ się go obawialiście, ponieważ obawialiście się siebie, Shaumbra. Mówi się o używaniu tylko 10% pojemności umysłu. O, to jest bardzo niedokładne! Ludzie używają ułamek z ułamka z ułamka potencjału, który jest dostępny. On nie jest zawarty w fizycznym ciele. Jest zawarty w energii wszędzie wokół was.

Ale, nie czuliście się bezpiecznie wewnątrz waszego własnego umysłu… tak mało bezpiecznie, że niektórzy z was rozsypali się na kawałki. Przestaliście kontrolować te wszystkie inne głosy w waszym umyśle. Nazywacie to „rozszczepieniem”… czuliście się tak nie-bezpiecznie, że poddaliście się tym innym aspektom. Przede wszystkim, to wszystko jesteście wy. Ale, nie pierwotni wy… tylko aspekty… małe fragmenty, którym oddaliście całą władzę, ponieważ nie czuliście się bezpiecznie wewnątrz siebie.

Nie czuliście się bezpiecznie w otoczeniu tych energii, pochodzących od innych ludzi. Stworzyliście ta rzecz zwaną „białym światłem”, którym się otaczaliście i które odcinało was od reszty tego świata. Czuliście się tak, jakby energie innych ludzi miały was zaatakować i pożreć was. Nie czuliście się bezpiecznie, więc stworzyliście sobie waszą własną małą wyspę. Pochowaliście siebie [w znaczeniu grobu – przypis tłumacza] przed zewnętrznymi energiami… obawiając się czasami dotknąć innych ludzi… obawiając się zarazków… obawiając się energii. Tak więc, odcięliście się.

Daliśmy dzisiaj Cauldre mały zabawny przykład, aby miał empatię i współczucie. Przed Shoudami, on zawsze czyni nieco dziwne przygotowania (nieco śmiechu publiczności i Tobiasza), siedząc w domu tuż przed Shoudem. I, dzisiaj, chcieliśmy wyprowadzić go z równowagi. Tak więc, posłaliśmy tam grupę ludzi (więcej śmiechu) w samym środku jego przygotowań. I, to bardzo go zdenerwowało!

I, myślał on, że stracił swoją koncentrację i swoje miejsce. I, kiedy wyszedł z pokoju, żeby zobaczyć, co do diabła się dzieje (więcej śmiechu), nie mógł nawet dotknąć tych ludzi. Czuł, że jest w tak cennym miejscu. Musieliśmy mu dać ten przykład, aby mógł następnie pomóc nam zrelacjonować to wam.

Nie musicie się już więcej obawiać. Możecie być szeroko otwarci w waszej energii, i obejmować innych, i dzielić się energiami, i nie martwić się tym. Możecie być w bezpiecznej przestrzeni przez cały czas.

Sorry, Cauldre. (więcej śmiechu)

Drodzy przyjaciele, ten Nowy Rok… ten TERAZ Rok… ten Rok Nowej Energii… ma teraz i tutaj potencjał, że będzie bezpiecznie przez cały ten czas. Musicie kontynuować brać odpowiedzialność za swoją boskość i brać ją w posiadanie. Ale, jest to bezpieczne. Jest bezpieczne fizycznie. Jest bezpieczne mentalnie. I, jest teraz bezpiecznie, aby wasz duch się ujawnił.

Nie jest to stan, jaki my stworzyliśmy. Jest to stan, jaki wy stworzyliście. My jesteśmy tylko reporterami. Jesteśmy tylko posłańcami.

Wyobraźcie sobie przez chwilę… wyobraźcie sobie, że siedzicie w całkowicie bezpiecznym miejscu… bezpiecznym dla waszego fizycznego ciała, aby mogło się odmłodzić i zrównoważyć w każdym momencie. Tak, wasze ciało będzie przechodziło przez różne rzeczy. Możecie złapać przeziębienie lub grypę, czasami jakąś inną chorobę. Ale, ono ma zdolność powrotu do równowagi w Nowej Energii. Jest bezpieczne. Jest bezpieczne.

Ale, kiedy przyjdzie czas pozostawienia waszego fizycznego ciała – to, co nazywacie śmiercią – będzie to wasz wybór. Nie będzie to wam narzucone. Wybierzecie, kiedy odejść i jak odejść. Będziecie szanowali i kochali to ciało, a ono będzie szanowało i kochało was.

Wyobraźcie sobie, jak siedzicie w przestrzeni tak bezpiecznej, że możecie zrzucić pęta ze swojego umysłu, że nie musicie już walczyć wewnątrz swojego umysłu. Możecie zdać sobie sprawę, że istnieje wiele aspektów waszego umysłu, waszej osobowości, waszej jaźni. Nie muszą one walczyć czy rywalizować ze sobą. Nie musicie mieć tego małego tyrana kontrolującego wasze życie. Nie musicie mieć jakiejś ciemnej strony was, której się obawiacie.

W tej bezpiecznej przestrzeni wszystkie energie światła i ciemności stapiają się razem. Istnieje równowaga. Nie jest tylko to lub to. Bezpieczna przestrzeń nie oznacza, że jest ona tylko tym, co nazywacie „światłem”. Jest wszystkim. Jest wszystkimi rzeczami zebranymi razem w harmonii i równowadze.

Widzimy tak często, że jesteście bardzo zamknięci w swoim umyśle. Tak bardzo obawiacie się swoich własnych myśli, i marzeń, i wyobrażeń. Nauczono was, żeby nie śnić na jawie. Nauczono was, aby nie pozwalać na pełną ekspresję umysłu. Więc, energia z waszego mózgu płynie wąziutkim, wąziutkim kanalikiem do waszego ciała, do waszego ducha… cieniutką, cieniutką rurką.

Otwórzcie się, Shaumbra. Jest teraz bezpiecznie. Najgorsze, co się może zdarzyć to, że będziecie przytłoczeni tym, co powstrzymywaliście, przytłoczeni tym, jak bardzo się ograniczaliście. Jesteście teraz w bezpiecznej energii. Ona będzie dalej bezpieczna. Została ugruntowana kilka dni temu przez grupę Shaumbry, która uczestniczyła w świętowaniu. Teraz jest sprowadzona dla całej Shaumbry dla ugruntowania. Jest bezpiecznie, aby wasz duch się ujawnił, aby wasza boskość bawiła się w tej rzeczywistości, bawiła się razem z wami.

Quan Yin przychodzi dzisiaj, aby prosić o pomoc dla Shaumbry na całym świecie w tym właśnie momencie w ugruntowaniu tej bezpiecznej energii, abyście mogli ją ucieleśnić, abyście mogli wziąć ją w posiadanie. Pamiętajcie – żadnego wysiłku. Widzimy, że niektórzy z was się wysilają, próbując wprowadzić tą bezpieczną przestrzeń. Ona tam jest. Ona tam jest… wysiłek nie jest potrzebny.

Jak wygląda ugruntowanie? O… akceptacja… wdychanie tego do waszego ciała… wdychanie tego do waszej przestrzeni, do waszej rzeczywistości. To wszystko. To jest takie proste!

Poprzez energie Quan Yin, pozwólmy sobie świętować bezpieczną energię, w której teraz jesteście. Poprzez energie Quan Yin, wprowadźmy i ugruntujmy tą bezpieczną Nową Energię w waszym życiu.

Jeden głęboki oddech, Shaumbra, na całym świecie.

Czy to jest rzeczywiste? Tak rzeczywiste, jak to wybierzecie w tej chwili… tak rzeczywiste, jak na to pozwolicie.

Skoro mówimy o wybieraniu… chcemy pomówić trochę o tym także, tak jak zrobiliśmy to tamtego dnia. Tak wiele waszych wyborów i decyzji w życiu miało za podstawę lęk, poczucie braku bezpieczeństwa. Wyobraźcie sobie teraz, jak inne będą wasze wybory w tej bezpiecznej energii. Jeśli będziecie czuć się bezpiecznie w waszym ciele, i bezpieczni w waszym umyśle i w waszym duchu, jak zmienią się wasze wybory?

Pomyślcie przez chwilę i poczujcie, w jaki sposób dokonywaliście wyborów w przeszłości… w oparciu o to, co było bezpieczne, a co nie… jak chronieni się czuliście lub nie… w oparciu o to, jak wiele bólu wybieraliście lub nie. Nie musi już tak być dłużej.

Wasze wybory mogą być teraz wolne i otwarte, ponieważ teraz siedzicie w bezpiecznej przestrzeni. Wcieliliście tą bezpieczną przestrzeń do swojego wnętrza. Wyobraźcie sobie, jak inne będą wasze wybory… wybory, żeby porzucić tą pracę, o której porzucenie was prosiliśmy przez jakiś czas – to do tych z was, którzy są czasami uparci (nieco śmiechu)… wybory dotyczące waszych związków i waszych partnerów – wybieraliście ich, ponieważ tak wiele razy w przeszłości nie czuliście się bezpiecznie.

A więc, co robiliście? Wybieraliście bardzo silną energię, aby poczuć się bezpiecznie… finansowo… fizycznie. Ale, co się zdarzyło, kiedy weszliście z nimi do domu? Ich silna, dominująca energia mogła utrzymywać świat zewnętrzny na dystans, ale potem zaczęła pracować nad wami. Staliście się ofiarami ich silnych, silnych energii. Wybraliście ich, ponieważ chcieliście się zabezpieczyć przed zewnętrznymi elementami. Ale, przekonaliście się, że wcale nie jesteście bezpieczni. Weszliście, w pewnym sensie do jaskini demona.

Wyobraźcie sobie podejmowanie decyzji co do pracy czy partnera z miejsca bezpiecznej energii, nie ze Starego miejsca braku równowagi czy niespełnienia, ale z bezpiecznego miejsca. Bezpieczeństwo… oznacza, że jest bezpiecznie być wszystkim, czym jesteście teraz, Shaumbra. Czy rozumiecie?

Jest to bezpieczna energia, ponieważ nie jest to już energia dualności. Nowa Energia jest zrównoważona. Zawiera wszystkie te cztery elementy – jasny, ciemny, neutralny i Chrystusowe ziarno. Jest zrównoważona.

Jak mówiliśmy o tym tak dawno w naszej dyskusji o czterech kulkach, czterech elementach, po pewnym czasie, kiedy wejdzie Chrystusowy element, stare elementy: jasny, ciemny i neutralny zaczynają przybierać atrybuty Chrystusowej energii, boskiej energii. Wcielają boską energię. I, ustanawia to energię „czterech”, zrównoważoną energię. Jest to bezpieczne miejsce do bycia.

Zanim podejmiecie decyzje i wybory w tych następnych kilku tygodniach – a wiele, wiele możliwości wyboru pojawi się przed wami – weźcie głęboki oddech. Poczujcie tą bezpieczną przestrzeń, którą pomogliście się dzisiaj ugruntować i zakotwiczyć… tą bezpieczną przestrzeń, która jest wcielona w was… pozbawioną wysiłku bezpieczną przestrzeń… bez wysiłku, jak mówiliśmy na początku tego Shoudu. Następnie, podejmijcie swoje wybory i decyzje z tej platformy, a nie z platformy dualności.

To wtedy życie staje się zabawą. To wtedy staje się ekscytujące. To wtedy nie musicie już się bać. To wtedy zaczynacie naprawdę rozumieć, że wszystko do was przychodzi… w służbie wam… żadnego więcej lękania się umysłu czy ciała… czy rozłączenia się z duchem. W tej bezpiecznej przestrzeni one schodzą się razem.

Quan Yin chciała wejść od dłuższego czasu. Wielu z was pytało się, kiedy będzie ona naszym gościem. I, teraz jest odpowiedni czas. Jej energia jest wewnątrz was i wszędzie wokół was. Prosi raz jeszcze Shaumbrę na całym świecie, aby wdychać, aby wziąć w posiadanie i wcielić tą bezpieczną Nową Energię. Uczyńcie z niej od tej chwili platformę waszego życia.

Jesteście bezpieczni, Shaumbra. Jesteście bezpieczni. Teraz, jest czas, aby ucztować życie.

Chcielibyśmy podsumować energię tego dnia czterema prostymi atrybutami Nowej Energii w tym Nowym Roku… cztery proste przypomnienia… coś, co zajmie wasz umysł przez chwilę, kiedy będziemy kontynuować ugruntowywanie tej energii. Quan Yin pozostanie mocno obecna z wami wszystkimi, z każdym z was.

Pierwszym atrybutem Nowej Energii jest WSPÓŁCZUCIE. Mówiliśmy o tym wyczerpująco podczas naszego ostatniego spotkania… współczucie dla siebie i dla każdego… nie próbowanie zmieniania świata… ale raczej szanowanie wyborów i podróży każdego człowieka. To współczucie ustawia całkiem Nową Energię, potencjał dla innych.

Chcecie być nauczycielami? Chcecie uzdrawiać? Nie możecie już tego dłużej robić na sposób Starej Energii. Uwierzcie nam. Niektórzy z was próbują i próbują powrócić do narzędzi Starej Energii. I, zastanawiacie się, dlaczego nikt nie puka do waszych drzwi! Współczucie, czy akceptacja Wszystkiego Co Jest, ustawia potencjał dla tych, którzy wybierają zmianę. Wtedy oni przyjdą do was. Wyczują współczucie. Wyczują bezpieczną przestrzeń, w której siedzicie.

Drugim atrybutem Nowej Energii jest RÓWNOWAGA… równowaga… równowaga oznaczająca, że wszystkie te elementy zbierają się razem w harmonii, zamiast w opozycji. Tworzą one teraz bezpieczną platformę.

Wasze życie jest wypełnione równowagą. Nie oznacza to, że nie jest ekscytujące. Oznacza to, że zawsze wraca do równowagi. Wasze ciało powraca do równowagi. Wasz umysł wraca do równowagi. Wasz duch równoważy się z człowiekiem. Jest to od teraz jedna z ważnych energii… równowaga. Ta równowaga pomaga tworzyć bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo umożliwia wam podejmowanie zupełnie nowych decyzji.

Kiedy to robicie, przechodzimy do trzeciego atrybutu Nowej Energii. I, jest nim EKSPANSJA… ekspansja… od współczucia, do równowagi, i do ekspansji… to znaczy, że możecie rozszerzyć swoją energię, aby być tym, kim naprawdę jesteście. Nie musicie już dłużej żyć w grobowcu. Możecie otworzyć się na wszystko wokół was. Możecie rozszerzyć swój umysł. Możecie rozszerzyć swojego ducha.

Rozszerzcie swoją energię! Tak wielu z was żyje w tej małej ciasnej energii. Pozwólcie się jej teraz rozszerzyć na dwa metry, na pięć metrów wokół was, a potem na kilometr, a potem na sto kilometrów, a potem do krańca wszechświata i z powrotem. I, nie tracicie żadnej energii robiąc tak. Nic nie może wejść i zabrać ją od was, ponieważ nauczyliście się, jak posiadać własną energię. A więc teraz możecie się rozszerzać.

Przy okazji, Cauldre prosi nas, aby wtrącić tu coś dotyczącego tego całego zagadnienia bezpieczeństwa, o czym wiemy, że wielu z was chciałoby usłyszeć. Kiedy żyjecie w bezpiecznej energii, możecie zrzucić wagę. Warstwa tłuszczu była częścią ochrony, ponieważ nie czuliście się bezpiecznie. Zaczęliście ją rozwijać, wielu z was, kiedy byliście dziećmi, ponieważ nie czuliście się bezpiecznie. Szczególnie rozwinęliście ją w tych ostatnich paru latach, kiedy wokół was zachodziły wszystkie te zmiany. Nie czuliście się bezpiecznie przechodząc ze Starej Energii do Nowej.

Osobiście, ja, Tobiasz, preferuję bardziej pełną figurę! (śmiech publiczności i Tobiasza) Była ona raczej symbolem sukcesu w moich czasach. Te chudziny, które się teraz tak podziwia… nie bardzo mi się podobają. Kiedy powrócę na Ziemię, wiem za czym będę gonił! (dużo śmiechu)

Jest teraz bezpiecznie zrzucić wagę. Jak to zrobić? Bez wysiłku! Spróbujcie diety, a będzie miało to efekt przeciwny do zamierzonego. Róbcie to bez wysiłku. Róbcie to poprzez oddech. Róbcie to poprzez wybranie zrobienia tego teraz dla waszego ciała. WYBIERZCIE zrobienie tego, a potem weźcie tą energię w posiadanie. Wybierzcie zrobienie tego, ponieważ jest teraz bezpiecznie BYĆ, KIM JESTEŚCIE.

Pozwólcie każdej części siebie się rozszerzyć, otworzyć. To jest tak jakby przebywać przez całe życie skulonym w małym, ciasnym pokoiku… a następnie zostać z niego wypuszczonym, aby oddychać, aby czuć, aby doświadczać. Pozwólcie sobie na ekspansję.

I wreszcie, ostatnim atrybutem Nowej Energii w tym Nowym Roku jest EKSPRESJA… ekspresja. Przeszliście przez całe to otwieranie, i pozwalanie, i integrowanie. Jest ważne, aby to także wyrazić, zastosować, wyrazić energię z gracją z bezpiecznego miejsca. Czy może być coś piękniejszego? Wyrażajcie ją we wszystkim, co robicie… w waszej pracy… w hobby… w waszym uzdrawianiu. Pozwólcie się sobie wyrazić.

Ale, jest interesujący element ekspresji, który wchodzi tu w grę. Jest to część Nowej Energii. Widzicie… w Starej Energii myśleliście o ekspresji jako o energii wydzielanej na zewnątrz, przepływie na zewnątrz. Ekspresja w Nowej Energii to także otrzymywanie z powrotem. To tutaj ma zastosowanie ta zasada „to do was przyjdzie”. Kiedy wyrażacie swoje istnienie w tym świecie, w waszym życiu, ekspresja powraca do was. Ekspresja działa do wewnątrz i na zewnątrz. Ekspresja jest także zasilaniem. Powraca.

Kiedy pozwolicie sobie na wyrażanie tego, kim jesteście z tego bezpiecznego miejsca, będziecie zdumieni tym, jak bardzo wszechświat wyraża siebie z powrotem ku wam… bezpośrednia korelacja… bezpośrednia korelacja. Pytanie brzmi: „Czy potraficie to przyjąć? Czy możecie przyjąć to, co wraca do was… wszystkie te dary?

A więc, wychodzimy od współczucia… do równowagi… do ekspansji… a następnie do ekspresji. I, to kończy ten cykl, drodzy przyjaciele.

Wiele energii zostało dzisiaj dostarczonej, wokół tych słów i wplecionej w te słowa. Wiele energii zostało dostarczonej poza słowami na wiele różnych sposobów.

Energia Quan Yin wchodzi, aby pomóc ugruntować. Energia Quan Yin wchodzi, ponieważ kobiecość nie była bezpieczna. Kobiecość była pokonana. Była wykorzystywana i nadużywana. Quan Yin może teraz wejść, w pełni zrównoważona męska i kobieca energia.

Widzicie… Quan Yin nie jest tak naprawdę kobietą. Quan Yin jest teraz wcieleniem męskiej i żeńskiej energii połączonych w jednym naczyniu. Quan Yin przyszła dzisiaj, aby was uhonorować, i podziękować wam, i pracować z każdym i każdą z was nad rzeczywistym ugruntowaniem bezpiecznej energii Nowej Energii. Quan Yin będzie pracować z każdym i każdą z was, jeśli tak wybierzecie, pomiędzy teraz a naszym następnym spotkaniem, aby pomóc zrozumieć piękno i radość dokonywania wyborów z bezpiecznej przestrzeni.

A więc, nie będziecie sami przez następne 30 dni. Będzie się wiele działo w waszym życiu.

Droga Shaumbro, kochamy was mocno.

I tak jest!

-----------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2004 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to Tobias@crimsoncircle.com. All rights reserved.

Translation copyright Marian Zieliński. E-mail: mzielins@pg.gda.pl