wstecz
PRZEMYŚLENIA  NA  RÓŻNE  TEMATY

WAMPIRYZM

Słowo wampiryzm jest dość często kojarzone z postaciami fantastycznymi, wywołują One u człowieka nie chęć i odrazę. Czymś oczywistym staje się wysysanie krwi, życia z ofiary wampira. Staje się to oczywistym złem i potępieniem.

Ale czy wiecie, że prawie każdy z nas jest takim wampirem.

Jest to fakt Istnienia w nieświadomości, jesteśmy wampirami, które kradną energie świadomym istotą! Żyjąc w nieświadomości potępiamy to czym naprawdę jesteśmy, wampirami. Jednak wszystko się zmienia gdy zaczynamy odkrywać świadomość, czyli Siebie jako Samoistną Suwerenną Istotę Życia.

Wiem że te słowa mogą szokować, lecz rozejrzyjcie się a zauważycie czy jeszcze jesteście wampirami czy już nie. Wiem ze poczynicie podobne obserwacje jak ja też poczyniłem. Wiem, iż to wszystko postawi przed wami pytanie, oraz wiem iż dzięki tym słowom zobaczycie, iż te pytanie dawno było stawiane przed wami. Zrozumieć Życie.

Na początku może zdefiniuje co właściwie słowo wampiryzm oznacza, oraz co ważniejsze jaka energia się za tym kryje.

Wampiryzm - Jest gdy w organizmie powstaje dysharmonia energetyczna.
Jest to spowodowane niedoborem lub nadmiarem ładunków magnetycznych (brak równowagi). Stan ten ma wpływ na pole elektromagnetyczne (Aura) wokół naszej osoby. Jego bariera ochronna także doznaje przekształceń energetycznych, co można porównać do osłabienia, co powoduje częściowy zanik tego pola. Jest ono wypierane przez siły zewnętrzne (czyli pola elektromagnetyczne innych istot, czy pole elektromagnetyczne zbiorowe).
W tym stadium dysharmonii, dochodzi do procesu przyciemniania swej prawdziwej osobowości, poprzez natłok informacji i wzorców zakodowanych w zewnętrznej energii. W podświadomości następuje automatyczny proces przyswajania tej energii, czyniąc ją jako własną. Tam proces można nazwać wsysaniem energetycznym do kolektora wewnętrznego.
Proces ten powoduje przekształcenie EGO w cześć panującej ogólnej świadomości, czyli przyjmowania wzorców które są w niej zakodowane. Wampirami można nazwać istoty, które zatraciły Siebie lub nawet nie zdarzyły poznać. Potrzebują one kontaktu z innymi istotami by czuć energie życia. pozbawione tego kontaktu, zaczynają wysychać jak drzewo pozbawione korzeni.

Można w nich zaobserwować następujące objawy:

  - brak bezpieczeństwa
  - brak akceptacji Siebie
  - upodabnianie się do najsilniejszej jednostki energetycznej (pod względem osobowości) w gronie jakim przebywa
  - brak akceptacji rzeczywistości
  - brak ufności
  - nieuzasadniona ekspresja o charakterze agresywnym (jest to działanie, które sluży pozyskiwaniu energii)
  - słowa padające z ust przedstawiają nie prawidłowy stan faktyczny rzeczywistości
  - silne dążenie do kontroli (jest to spowodowane lekiem przed utratą źródła zasilania, taka zależność powstaje
    w małżeństwach, w których jedno z partnerów cierpi na taka dysharmonie lub oby dwoje posiadają te objawy, lecz wtedy
    z nadmiaru ciężkich stopów energetycznych pozostaje skrzywienie rzeczywistości, prowadzące do samounicestwienia,
    nie tylko siebie lecz wszystkiego co znajduje się w obrębie działania takiego pola)

Objawy zewnętrzne przejawiają się następująco:

  - upodobnianie stylu ekspresji do ofiary (energodawca)
  - upodabnianie wyglądu zewnętrznego do ofiary (w małżeństwie jeden z partnerów upodabnia budowę swego ciała,
    rysów twarzy do drugiego. W przypadku wampiryzmu zwierzęcego właściciel upodabnia się do swojego pupila,
    jest to proces wykorzystywania, czystej energii zwierzęcia, które ono obdarza swego właściciela. Najbardziej widoczne
    w związkach człowiek-pies)
  - powtarzanie tych samych wzorców czynnościowych, czy też postępowania
  - objawy chorobowe
  - wahania nastroju

Proces ten jest rozpoznawany przez wzorzec wybrakowania.

Człowiek możne się nim 'zarazić' na samym początku jego życia, gdy przez pierwsze 3 miesiące żywi się energią swych rodziców (tyczy się to dzieci do pokolenia kryształowych dzieci, które już nie potrzebują korzystać z energii swych rodziców, gdyż na nie już nie jest zsyłania kurtyna iluzji (zapomnienia), są to dzieci o wysoko rozwiniętym środku energetycznym o niezmierzonym potencjale).

"Bądźcie gorący lub zimni, ale nie letni, to doczekacie zbawienia" ~ Jeshua

Jest to zdanie dotyczące wewnętrznej energetyki, mówiące byśmy byli Sobą, nie ważne czy w pozytywnej czy negatywnej energetyce. Miejmy ją, nie bądźmy wampirami. Jest to konieczne do istnienia w Nowej Energetycznej Erze. Staro energetyczna Era jest dualna, jest wahadłem, które podróżuje od Wolności. Stan przypomnienia był środkiem, równowagą, stanięciem obok wahadła. To było ziarno zasiane dla Nowej Energi, to co daliśmy Sobie, to co zasadził Chrystus, Nową Energie... ;-)

A teraz zapomnij o tym wszystkim, bo to i tak jest bez znaczenia...
Wlasnie teraz...

Opowiem wam historie kiedy nie tak dawno temu doswiadczylem czegos pieknego, tego co opisalem w Liscie do Aniola, przezylem Milosc i ja stracilem, lecz widywalem ja, w niektorych chwilach...

Nie stalo sie jak moj umysl chcial, czy serce...

To bylo najpiekniejsze doswiadczenie mego zycia, wlasnie ta chwila, gdy spotykasz to do czego tak bardzo tesknisz, lecz wiesz iz tak musi sie stac, ta chwila...
do góry